• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
recept ti pošlu, musím ho nejdřív najít, mám ho sice opsaný na papíře, ale přepisovat se mi ho necce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
WERCA chyba DIGIFOTO50
4. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
4. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
teg a mrkni v tom odkazu do "inspirace z netu" a taky do "oblíbené odkazy" ... některý až neuvěřitelný :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
evena: přesně jak píšeš - kdyby to byl fakt, tak už Nova dávno natočila reportáž :slight_smile:. Spíš bych řekla, že jde o to, aby se mail poslal co nejvíce lidem + o poškození jména IKEA třeba konkurencí... Ovšem taky to na mě mělo tehdy coby na nastávající matku docela vliv...

Holky, o víkendu pojedeme do Phy za kamarádkou, které se narodil klučík přesně o 2 měsíce později než Vítek :slight_smile: Tak se těším :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
no holky, mám chvíli čas a tady zas nikdo! :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
sem maximálně nasraná :angry:
objedávám si nějaké věci na dorty a jak sem odbíhala k malé tak se mi po nějaké době ten nákup vymazal až po 4. se mi to povedlo to dát dokupy s tím že sem Máju musela nechat řvát v postýlce, sem furt cosi slyšela, du do obýváku a tchýně, já na ní co že tu dělá (já jí taky nelezu do baráku!), ona že NIC a dál funěla na malou přitom je nemocná jak sviňa!! pak že zapne kolotoč to už sem nevydržela a řekla sem jí ať ji nechá bejt ,.,. se nasrala a jak špatně chodí tak ty schody brala pomalu po dvou, to je drzost jak sviňa :angry:
4. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
evena: no to jo, když ti přijde do bytu bez pozvání, zaklepání apod.!
4. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
ona se takto zve sama :sweat_smile: není to tak dávno co sem lezla hned jak můj přišel z práce a už je to tu zas ... no nic, opatření jak minule, opět se začnu zamykat, to už si nedovolí odemknout po tom co sme jí řekli, pouštěla nám sem i neohlášený řemeslníky když bylo zamčeno a já chrápala po noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
ten můj mě zabije, sem si objednala nějaké formy, barvičky, špičky a různé další blbiny za 13 kil :grinning:
4. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
ach jo, tohle společ. bydlení je nešťastný řešení, co..
4. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
no nevím co na to řekne, protože sem mu dávám často kázání jak má šetřit ať vystačíme do výplaty :sweat_smile:
4. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
evena: taky dávám kázání - teda spíš mého pořád připravuju na to, že teď budu brát jen 7500,-, tak že si nebude moct chodit tolik do hospůdky, posiloven, že se budeme muset trochu uskromnit... nooo, a do toho mu dnes volám, že pojedeme o víkendu na výlet do Prahy :grinning: A on na to, že jestli budem mít dost peněz a já, že jooo, že zatím ještě jsou, tak můžeme jezdit po výletech :grinning: :grinning: ... ovšem na 1300,- nás tak vyjde celý ten výlet i s jídlem, a ty za to máš zas barvičky a formičky :grinning:
4. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
pabli spíš je to katastrofální :sweat_smile: ale co už ... můj už je doma, pudem teď ven tak mu to musím opatrně říct ... musím to nějak zaonačit že zase t toho budu dělat dárky (dorty) pro ostaní třeba celej rok že ... :slight_smile:
4. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
holky, jinak jsem malého dnes měřila a vážila, když je mu 5 měsíců (k doktorce jdeme za týden), a má 5500 g a 68 cm, takže oproti minulému měsíci 400 g nárůst a 2 cm
4. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
TAk už jsem doma :slight_smile: Některá z vás se ptala kde kojím - v autě, venku nebo v restauraci. Dnes jsem kojila venku na lavečce, nikdo tam nebyl a malá chutnalo jako nikdy. :grinning:

Pabli - krásná váha a hlavně míra. To Editka ještě nemá ani teďka :slight_smile:

Tegga - ten příběh je jen fáma. Bylo to sepsaná i v knížce Černá sanitka. Je to jedna z takových těch novodobých legend :grinning: :grinning:

Vy jste teda všechny super pekařky. Evi a nepřemýšlela jsi, že by jsi pekla na kšeft? Já bych si zrovinka od tebe nechala něco napécet :wink:
4. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
edit nejseš sama kdo to říká, ale nepřemýšlela protože bych si netroufla :grinning:

pabli míru měla malá stejnou akorát o rovný 2 kg těžší :grinning:
4. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Máju už vozí milan tak pádím za nima :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
tak u nás teď taťka uspává, pak jde do hospůdky, ale zase nepůjde v SO, tak se těším, že budeme o víkendu spolu :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
evena: mě právě těší, že malej nebude asi žádnej prcek, že je akorát štíhlej :grinning:

edit: jeee, já bych teď venku prso nevyndala ani za nic, by mi umrzlo snad! :grinning:
4. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
evena jsi zlatá, děkuju moc :slight_smile: ....taky jsem koukala, jak jsou ty věci na dorty a tak drahý, šílený

evena tak to já bych byla zamčená dávno, bych teda taky nestála o to, mít ji tam nakvartýrovanou kdykoliv, zvlášť pokud jde o tvoji tchýni:grinning:

evena já myslím, že troufnout bysis klidně mohla, bys tím nějakou korunku vidělala, jsi šikula, to co jsi ukazovala bylo krásný

edit taky se divím, jak můžeš v takový kose kojit venku:grinning:....já jsem před chvilkou přišla a nemůžu ani psát, jak mám zmrzlý prsty:slight_smile:, ale jinak parádní prochajda
4. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Kojení na sluníčku je v poho. Ale od zítra to zase bude nemožný :frowning2:

Evena - já být tak šikovná jako ty tak do toho jdu. dyby jsi si to rozmyslela tak ve mě máš prvního zákazníka!!
4. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
evena: jooo, taky bych si něco objednala :slight_smile: pošleš po PPL a je to :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Edit to jsem se ptala já, na to kojení. Právě mi přijde, že ještě dost zima na to aby jsi seděla na lavičce :slight_smile: U nás se dneska šíleně ochladilo, byla jsem venku asi hoďku a půl a pěkně jsem vymrzla.
Pabůi tak dnes jsi na koupání sama, jo :slight_smile:
Even, no jo tchýně. My bydlíme s mojí mamkou, taky si ještě nějak neuvědomila, že nahoře je náš byt a ona má svůj dole. Pěkně mi to leze na nervy :angry:
4. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
pabli: tak my jsme na výletě už dlouho nebyly, vy takhle podnikáte i v zimě zoo a tak, tak to my ne max. tak k babce :grinning: , to už se těším na jaro :slight_smile: když jsem byla těhu tak jsme pořád někde courali, no ten příspěvek na dítě teda nebude žádná sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evena- ty jo to tě teda tu tvou tchýni nezávidím :unamused: to ja mám svojí moc ráda, je suprová, pořád se spolu řechtáme, ale někdy mě svými řečmi taky pořádně dokáže naprudit až ve mě vře krev, hlavně když chci malýmu něco koupit a ona řekne že za nich to nebylo, že oni to nikdy neměli, že je to zbytečný, to bych vraždila :angry:
4. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
kacik- u nás taky dnes zima jak na severním pole ani jsem malýho netahala, máme omezit procházky tak na 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
kacik: právě přemýšlím, jestli dnes koupat nebo to nechat na zítra, asi to nechám... zítra jde sice taky taťka do hospy, ale až ve 20 h :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
werča: já, co jsem na mateřské, tak mám pořád potřebu někde být, tak pořád něco plánuju a organizuju, abychom to měli pestré... občas manžel brblá, že by radši nedělal nic, že furt někam jezdíme :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
pabli- tak to máte dobrý, nevim my jsme ještě nějak v té zimě neměli potřebu někam vyrazit, původně jsme chtěli do Prahy o Vánocích na Staroměstský náměstí, ale nakonec jsme to nechali na příští Vánoce, no na jaře určitě doma neposedíme :wink:
4. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
pabli- my dneska taky nekoupeme, já koupu prcka každý den, no ted kvůli rýme obden :slight_smile: jak často koupete holky
4. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.