• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já jeden den koupu a druhý den sprchuju, teda sprchuje se s manželem. To se ji líbí skoro víc než rachtání ve vaně :grinning:

Já taky furt plánuju nějáké výlety, ale bohužel to občas nevyjde. Teď jsem plánovala na sobotu a jdu do práce takže nic :frowning2:
4. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
sem se taky vrátila zmrzlá, se nezdálo přes okno že je tam až taková zima ...

holky neblbněte s těma dortama :grinning: budu prvně dělat právě ten marcipánovej (Máje k půl roku) a už teď mám bobky, na tom se teprve ukáže moje "tvořivost", zdobení se špičkama (to co ste viděli) umí každej blbec :grinning:

sem se mýmu ještě nepřiznala kolik ty kravinky na dorty stály, se úplně bojím :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
werča: my koupeme ob den nebo ob 2 dny
4. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
edit- můj přítel dělá 12 a taky je to někdy blbý a víkendy zrovna nevyjdou :frowning2:
4. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
evena: dovolím si oponovat - zdobení špičkama NEUMÍ každej blbec :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
edit: a jak se sprchuje s manželem, to ji má v 1 ruce a v druhé drží sprchu? si to nějak neumím technicky moc představit... ale taky bych se s ním chtěla sprchovat
4. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Evena - souhlas s Pablinkou, já bych to teda nezvládla ani náhodou. Ježiš to znamená, že jsem ještě větší blbec než blbec :grinning: :grinning:
edit: no to já takyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
my koupeme pořád každej 3. den, je stále nemocná tak to ani nechci přehánět

edit jé vy sprchujete, to sem chtěla taky ale přátel říkal že je to blbej nápad, takže když můžou jiní, zkusím taky
:slight_smile:
4. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Pavli - ne sprcha je daná v tom držáku, on má v ruce jen malou :slight_smile: Je to suprové, protože se podle mého i líp umeje než ve vaně.

Veru - to je blbé. 12 jsou někonečný, to jsi taky dost sama doma ne?
4. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
holky kdyby ste to někdy zkusily tak mi dáte zapravdu :slight_smile: :slight_smile:

malá se vzbudila a přítel tu s ní chodí jak sup kdy už to dopíšu ... takže jdu kojit
4. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
holky, jak jedeme o víkendu ke kamarádce, tak ta má 3měsíčního klučíka a ten má teď 66 cm a 7 kg... Víťa těch 68 cm a 5,5 kg... to bude sranda, až budou vedle sebe :grinning: :grinning:
Evena - já to říkám - jsem blbec a ještě mám blbé nápady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda ty mi dnes dáváš :wink:
Manžela to taky pobavilo, prý jsi mě odhadla přesně. Asi mu nakopu :grinning:
evena- právě marcipánovej mi bude tchýně dělat když by jsme se brali, už ho mám vybranej je se živýma květma, už jsem jí ho ukázala, marcipánový ještě nedělala ale ona dokáže upéct všechno je šikovná a to ani není vyučená cukrářka, ted má zákazky na celý měsíc, každý po ní chce dort chudinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych si netroufla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
edit- ani ne on dělá 4 dny- 2 ranní, pak 2 noční a pak 4 dny volna :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem doma s tchýní, my si dost rozumíme, moc lidí to nechápe, ale najdou se i dobrý tchýně- třeba ta moje :wink:
4. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
Veru - já mám taky docela dobrou tchýni, teda hlavně když to porovným s tou Eveninou :grinning: Jo občas mají ty směny výhody, hlavně v těch dnech volna :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
pabli- my taky jdeme ke kámošce o víkendu, ale tá má 7 měsíční holčičku, nedávno jsme u ní byli, malýho zajímala spíš hračka než ona, zato ona z malýho nespustila oči :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
edit- tá moje hlídá ráda, malej je při ní furt hodnej to fakt nechápu :confused: ted mi její pomoc bodla, když jsem musela do autoškoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... sprchovat prcka jsem neskoušela, to by asi koukal, žebych to skusila :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
Moje tchýně chce hlídat, ale já mám zatím strach. Eduš je ještě malinká a bez maminky nebo tatinka plače a to si nejsem jak by tchýně rozdýchala, pravděpodobně by ji umlečela čokoládou nebo tak něčím :grinning: Ale na procházky s ní chodit bude, jen co se vyčasí.
4. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Tak my jdem sprchovat :grinning: Manžel se už nemůže dočkat, ona se tak k němu vždycky krásn tulinkuje
4. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
werča:Víťovi taky tahle mimina nic moc neříkají, ale jakmile to jsou děti od roku výš, tak už ho zajímají :grinning:
4. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
holky tak malej mě pěkně vypekl, jsem ho nacpala kaší a navařila čaj a on ho vůbec nechce, strašně se u toho šklíbí....to bude boj s tou zeleninou, už to vidím:grinning:
4. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
tegga. proč mu děláš čaj, zas máš málo mlíka? :grinning: ... jinak uvidíš, no... kamarádka říkala, že její děti třeba ani jeden nechtěli ovocné přesnídávky ani rozmačkané ovoce, ale po zelenině se mohli utlouct... jiná kamarádka mi zas říkala, že ten její vůbec nejedl žádné ty skleničky, že mu to nechutnalo, že mu musela dělat vše domácí...
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
pabli: oni jsou asi oba na starší :grinning: :grinning: Davídek se ještě s věčším okrem ní nesetkal tak uvidíme :dizzy_face:

tegga: hold materský mlíko je materský mlíko, já měla problém přejít na UM, ale pak to bylo ok, čaj by mi vypil i celej kdybych ho nechala :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná tě s těma příkrmama překvapí a bude baštit ostošest :wink:

malej už hajá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
nevím, myslí, že mlíka mám dost:grinning:....ale vždycky v noci po kaši mi přišlo, že má žízeň a měl problémy se vykakat, tak jsem to pro jistotu chtěla zalít čajem, ale ze strany malýho nezájem:slight_smile:

ale spíš hleděl na tu flajdu, co to jako má být, co s tím má dělat:slight_smile:
moje ségra taky nejedla kupovaný skleničky, plivala, jedla jen to, co mamka uvařila
4. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Edit můj manžel se taky občas s malou sprchuje nebo koupe :slight_smile: Jinak my koupeme každý den, bez toho by snad ani neusla :slight_smile: Dnes ve vaně tak řádila, že jsem málem mohla vytírat koupelnu.
Teg s tím čajem děláš dobře, má se dávat po kaši.
Pabli jsem ráda, že si napsala, že kamarádce taky nechtěli papat ovocné přesnídávky, jsem si už myslela, že Naty je snad jediná co má radši maso :slight_smile:
Even vzhůru do podnikání, cukrářko :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
tegga: můj malej když jsem kojila, někdy mi kakal dobře jindy měl zácpu a párkrát to zvládnul s mojí pomocí teploměrem, pak jsem si četla laktační poradně a tam právě říkali, že když má dítě zácpu a lijeme do něj čaj, tak to jenom zhoršíme, já právě nevěděla jakej jednou jsem mu dala heřmánkovej, podruhé fenykl, no nakonec jsem zjistila, že jsem mu udělala v bříšku takovej zmatek, že jsem mu jenom uškodila :frowning2: odvtedy mu dávam jeden druh čaje :slight_smile: takže možná to zvládne i bez čaje :wink:

tegga: a budeš kupovat příkrmy nebo vařit? :confused:
4. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
tegga: já nepostřehla dobře :grinning: promin :stuck_out_tongue_closed_eyes: naprosto souhlasím s Kacik :wink: po kašišce mu napít určitě dej, ale když nechce, to je divný :confused: , můj ma po kašišce žízen jako kdyby snedl vepřo- knedlo-zelo :grinning:
4. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
werča: no Víťa je určo na starší :grinning: :grinning:
tegga: tak mu dej po kaši jen cucnout trochu prsa (já teda chci dát vždycky jen trochu, ale Vítek pije, dokud teče :grinning: )
kacik: no vidíš, nejsi sama :slight_smile:

holky, pro dnešek to balím, jdu chvilku k telce, zítra dopol. mi přijede kamarádka, tak zas budu mít ráno hoňky, aby to tu jakž takž vypadalo :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
pabli to dělám úplně stejně, malej se taky naláduje kaši a pak to dorazí kojením, ale pak se v noci právě kroutí, tak jsem chtěla zkusit ten čaj no

já pouklízela teď, abych to ráno nemusela dělat, ale jsem ko:slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.