• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pavli - to tě lituju. Hlavně ať se rychle uzdravíš a ať to nedostane malej!

Evi - já ji dávám jen trochu té vody, právě proto aby se naučila pit z pitka. Když se dávají příkrmy tak je prý dobré, aby se mimčo naučilo je zapíjet raději vodou než mlíkem. Snáž se pak odnaučuje od prsa.

Přejít na UM asi nebude taková sranda. Ony ty naše potvůrky se nebudou chtít vzdát prsa :grinning: I když některé děti se prý odstaví samotné, zachutná jim zeleninka a masenko natolik, že MM nechtěji. Jsem zvědavá jak to bude u nás, abych nekojila až do 2 let :wink:
5. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
no tady to fakt dneska nefrčí:slight_smile:
my teď došli z venku, ale je tam pěkná zima a sněží, evena to tě obdivuju, v takový zimě, bych se na okna vykašlala:slight_smile:

já doufám, že rpcek bude masovej a na nějaký prso se mi vyprdne:grinning:
5. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Já jsem byla venku od 9 do 12. Zima byla, ale dalo se to. Měla jsem úžasné kafíčko, které zahřálo. Editce bylo teplo, když jsem ji vybalila tak byla teploučká a to jsem ji oblékla jen stejně jako sebe a dala ji letní fusak.

Na okna kašlu, vidět přes ně je tak co :slight_smile:

Editka spala 3 hodiny v kočáru, teď se najedla a spí zase!! FAkt to nechápu, to má z toho že vstává v 5 ráno. Jenomže chudák já :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
AHOJ te Pomalu dočítám, malá sice usnula, ale dalo to práci a kdoví jak dlouho jí to vydrží.
Ve středu jsme byly na tom přeočkování, dostala dva píchance a v noci měla horečku, takže skoro nespala. Už je to snad lepší, druhá noc byla bez horečky. Váží přes šest kilo, asi 6250, jen to nevím přesně, protože nám to nikam nenapsali a měří 63 cm, za měsíc o jeden centimetr povyrostla :wink: :slight_smile:
Dnes je u nás pěkně hrozně, párkrát sice vykouklo sluníčko, ale jinak sněží, buď jen trochu, nebo vánice jako hrom :frowning2:, to jaro co už jsme měli, bylo lepší :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
je pěkně hnusně, ne hrozně :grinning:
5. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Hanula - já bych už taky brala jaro. Ta zima mi už delší dobu leze krkem, ale je mi jasné, že v létě budu naopak nadávat na velké vedro :grinning:

Adélka ti taky krásně roste. Je blbé, že měla takovou reakci na očkování :frowning2:
5. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
já myslím, že malýmu bylo taky teplo, ono by to nebylo tak strašný, kdyby nefoukal vítr

jsem si dala oběd a jsem zralá na spaní a malej se probíá a bude asi vyspanej na hodně dlouho

edit využij toho, že chrupe a jdi taky zalehnout :wink:
5. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Tegga - když mě se teď spát nechce :angry: Já jsem hotová jen prvních pár minut po probuzení, pak je to pohoda. Já jsem zvyklá na brzké vstávání, posledních 11 let jsem vstávala mezi 5 a 5,30 a to jsem nechodila spávat tak brzo jak teď :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen pozdravit, děkuju za podporu,je mi trochu líp, ale teda, dá mi problém jen držet prcka po kojení na odříhnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď šli s manželem ven, do pěkné chumelenice. No, doufám, doufám, že to bude fakt jednodenní!!! V NE jsme chtěli jet k té kamarádce, co má 3měsíčního prcka... ale je fakt, že se to hodinu od hodiny lepší, hlavně, když teď jím piškoty, tak se cítím líp :slight_smile: Malej je očkovanej proti těm rotavirům, ty prý dost teď řádí všude, tak snad to bude ok...

s tou dekou to budeme muset taky zkoušet, prcek se na bříško nepřetáčí - on NECHCE! Dost teď spí nebo si hraje na boku, ale když to vypadá, že se už už přetočí, tak se jakoby lekne, mrskne zadkem a je zpět na zádíčkách... když on to na tom bříšku furt tak nemá rád :grinning: jinak se ale otáčí kolem hlavy v cestovní postýlce, že dělá jakoby sluníčko - pořád na zádíčkách, ale jak hází zadkem, tak se různě posunuje. Jo a teď zas s oblibou "jakoby kašle", když mě chce zavolat, tak místo pláče spustí takové souvislé kašlání, ale doopravdy nekašle :grinning:
5. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
edit to já taky, nejhorších je vždycky těch deset minut, co polomrtvá přemlouvám pupína, aby ještě chrněl....a nejlepší na probrání je sprcha......ale dneska jsem nějaká unavená z té vychajdy, nechápu:slight_smile:.....já do práce taky vstávala v pět a chodila spát později, jenže to mě nikdo tolikrát za noc nebudil:slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
tegga: já nechápu, že když je mi fakt blbě, tak spí Víťa krásně, to už předvedl takhle víckrát :slight_smile:... jako děti ve škole, když jsem už mlela z posledního (zdravotně), tak jsem si odučila vždycky pěkné a bezproblémové hodiny :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Pavli - mě ještě naštěstí nic moc nebylo, obávám se, že Eduš by byla pravej opak :grinning:
5. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Pabli, ať tu střevní potvoru brzo zvládneš a je ti líp :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Pabli to je dobře, že už je ti lépe. U nás je střídavě vánice a svítí sluníčko, takové aprílové počasí. Dnes ven nejdu, kašlu na to. Natálka taky kašle tak "jako" :slight_smile: Hérečka :slight_smile:
Za chvíli je doma manžel hurá, dnes skončil dříve.
5. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my dneska noc celkem fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 1 hod, pak v 5 pak v 8, ale což o to, byla bych i odpočatá, kdyby jsem mu celou noc noc nepodávala dudlíka, to lítaní k postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej dneska měl jednou ze svých neklidných nocí :stuck_out_tongue_closed_eyes:....ted řádí na dece :grinning: spal totiž v kočárku 3 hodky, venku ani nejdeme je tady pěkná kosa :confounded:

pabli: ty chřipajzny jsou hnusný, nezávidím, at jsi brzy fiiitt :wink: :dizzy_face:

evena: ty jsi pěkná troufalka ted mýt okna v té zime, přesně jako já, já myla před Vánocema a rychle jsem utírala a leštila do sucha protože ty kapičky hned mrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes:- úplný šílenec, řekla mi tchýně :grinning: ale ted si to nechávam až na jaro, protože o víkendu má sněžit :unamused:
5. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
holky ale u nás bylo dopoledne přímo nádherně, hotový jaro, sem dovysávala a že si půjdu napustit kýbl na další okno a ono tam příšerně chumelí :confused: tak sem to vzdala a nejdu si jinou činnost, mám nějakou uklízení náladu, to je málokdy tak jí musím využít :grinning:
sem si vybavila jak sem umývala okna asi měsíc před porodem a tchýně na mě čuměla jak už prej to bylo potřeba!! přitom umývám okna 3x do roka a ona jednou za dva roky :sweat_smile:
5. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
evena- to mě taky před porodem popadla uklízecí mánie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale věčšinou když svítí sluníčko tak se mi chce něco dělat, prostě najednou jsem dobitá energiií jako baterka, zrovna dneska taky :wink:
5. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Taky jsem před porodem uklízela jako šílená a na okna jsem se taky tento týden chystala, ale když jsem se dívala na počasí, tak jsem to vzdala. Jinak já myju okna tak 5x za rok. Jednou za dva roky, tak to je síla, musí mít doma pěknou tmu :grinning:
5. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
kacik: já právě čekám až bude díl teplíčko at mám jistotu, nesnáším to, když umyju okna a pak na ně naprší :angry: pak mám vztek :wink:
5. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Tak to teda já budu letos umývat okna tak max. 2x. Jednou na jaře před velikonocema a pak před vánocema, jestli se mi to podaří i mezi tím netuším. :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Dala jsem Natálku spinkat po obědě do postýlky do ložnice, zatím jsem tam byla jen jednou, jsem zvědavá za jak dlouho a na jak dlouho tam usne :slight_smile:
Werco: taky mám vztek, když umyju okna a začne pršet
5. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
kacik: Davídek v postýlce cez den vůbec nechce, ani ho dokonce neskouším tam dát spát, protože vím, že bude vzteklý, já nevím, ale jeho rozčiluje to že je den nebo co :confused:
5. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
EDIT: jakej máš hrneček od aventu že teče?
já mám zatím tento objednaný
http://www.e-nexi.cz/cz-kategorie-35383938382d312d2d2d3231.html
a chtěla sem právě i ten od aventu ...
5. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
5. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
5. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
holky s tím akšláním je to srandovní, malej to dělá taky a strašně se směje, když se ho zeptám, jestli má kašel a zopakuju to po něm:slight_smile:

evena ten hrneček vypadá dobře, tan byc mohla taky koupit

edit už jsi zkoušela tu mrkvičku? jestli jsi to tady už někde nepsala
5. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Holky myslíte, že můžeme přejít z hypoalegenního mlíka na normální UM (stejná značka)? Já ani vlastně nevím, proč dávám hypoalerg. UM, když nemáme dispozice k alergii. V porodce mi řekli dávejte hypoalerg. UM a to se ani neptali, zda máme v rodině nějakou alerg. zátěž
5. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
malá teda nekašle :confused: teda kašle, ale jako opavdu ... a jinak furt povídá a povídá ... už sou to takový slátaniny jako kika to říká často nevím co to je :grinning: taky de de ta ta ba ba ale ma ma řekne jen když pobrekává :grinning: to pak zní jako by mě něco vyčítala
5. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
kacik neporadím :slight_smile: ale si myslím proč né?
5. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
u nás zase sype a je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: ven dnes nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.