• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
no nejhorší je vlasně to že vybírá hodně a nestačí to :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokážou to zorfofrovat za kraviny
6. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
jdu dělat mámu :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
evčo:já jsem ho teprve obědnala v pondělí mi má přijít...No jo bude to děs...ale co člověk nadělá.. :frowning2:
6. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
holky,zkoušeli jsme doma to nové nosítko, tak mrkněte :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3873206&vReferer= (3 fotky)
6. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
holky, jinak koukám, že ty netekoucí hrnečky od Tomme Tippee mají pěkně rozdělení podle věku: 6+, 9+... Tak asi půjdeme do jednoho z nich: http://www.babymax.cz/baby-program-jidelni-potreby-hracky-18_33.html?page=16&sort=20a

akorát nevím, jestli ten s uchy nebo bez nich
6. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
ahojky, my máme hrneček NUBY z dm 6+
6. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
pabli-psala sem ti,že Ondík měl ve st 5700 g a 68 cm,co Víteček?
6. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
manža dělá palačinky, dáme si je s marmeládou a s nutelou :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se zase přežerem :grinning: Pořád mě honí mlsná,tak snad už je ten problém s nechutenstvím pryč...
6. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
danuš: ahojky, Víťa má 5500 a 68 cm :slight_smile: (měřeno doma v 5 měs. přesně), přibral za měsíc 400 g, což je na něj dost, když jinak přibíral 300 :slight_smile:
6. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
já dneska ještě jím piškoty, suché rohlíky, banány, ale k večeři už si taky něco dám normálního, počkám, co uloví manžel v Globusu, až se bude vracet z fotbalu :slight_smile:
6. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
danuš: já koukala, že jako alternativu bych k tomu Tommee Tippee viděla hrneček od MAM (když má od nich malej všechny dudlíky) a nebo od Canpol Babies, když od nich používám ty kojo kloboučky
6. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
pabli-tak to je na něj pěkný,400 g za měsíc :wink: my naopak dali jen 400 místo obvyklých 500 g :grinning: ale doktorka neříkala nic,tak to neřešim, už se nám blíží mrkvička co :slight_smile:
6. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
kecám,300 místo 500, jak nás váží a i na očkování,tak v tom mám hokej,co bylo třeba ve 4 m. a co ve 4,5 m. atd...váží nás de facto každých 14 dní
6. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
danuš: nojo, to se právě obávám, že pak bude přibírat ještě míň po těch příkrmech... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
danuš: my zas teď kvůli tomu očkování to máme posunuté, tak jsme byli na prohlídce ve 4 měsících a 1 týdnu a teď půjdeme v 5 měsících a 1 týdnu
6. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
danuš: stejně má Ondrášek pěknou váhu :wink:
6. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
stejně je jako Somálec proti ostatním dětem :grinning: na plavání jsou teda děti o 2-3 měsíce starší,ale stejně je ten rozdíl velký
6. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
danuš: zítra se Vítek uvidí s Lukáškem, který je o 2 měsíce mladší a má 66 cm a 7 kg :grinning:
6. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
Pavli - já mám hrneček s ušima :slight_smile: Editka si je krásně drží, ale už jdu koupit ten větší, abych do něj mohla dávat vodu na cestu.

Já jsem se včera dívala na video s Editčina prvního koupání doma a skoro jsem nevěřila, že je to stejné dítě které mám doma. Ona byla tak drobouká a hubeňoučká. Teď je to takovej malej otesáneček, doufám že ji to zůstane i když půjdeme do příkrmů, mám fakt strach, že nebude nic papat.
6. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
já zvažuju ještě ten uplně klasickej hrneček z ušima, viděla sem takovej pěknej se zvířatama s medvídka Pú v Sam baby, cena je vyšší tak spíš váhám, protože pak s ním praští třeba o zem a je po něm ...
pabli a jinak ten hrneček od FP co mám má držadla, prej se to dětem líp drží
máme teď ořechovou bábovku v troubě tak už se mi sbíhají sliny :slight_smile:
6. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Právě jsem málem dostala infarkt - sepl se monitor dechu. Běžela jsem tam jak blbá a zjistila jsem jen to, že Edis leží narvaná na boku postýlky a ten řev ji vůbec neprobudil :grinning:
6. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
evena: ty brďo, takhle pozdě ještě pečete, jo? (no, manžel se teď vrací z Globusu, budu mít zapečené těstoviny s masem, rajčaty a sýrem, tak mám co říkat :grinning: ).

edit: no ještě že tak! Myslím, že tohle se nám tu bude postupně stávat teď často, jak už ty dětičky cestují...
6. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Víťu tedy zatím, i když leží namáčklý na boku na špruslích, to pěkně snímá... uvidíme časem, až bude lehat jinak
6. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Já už ten monitor skoro nepouživam, ale dnes mi přišlo, že je nějaka blinkací tak jen pro jistotu :slight_smile: Spíš mě převkapilo, že se potvůrka malá neprobudila, protože řev je to pořádnej.

Tady se vaří, peče, smaží ještě v 8 večer a já se tak akortá chystám do postele :grinning:

Dnes jsem s Editkou spinkala 2 hodiny odpoledne a bylo to krásný, ona se na mě přilepila jak přisavka a funěla mi do ucha. To jsou okamžiky kdy jsem ta nejštastnější mamka na světě :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My dnes byly na návštěve u prababky, jezdíme k ní moc často :slight_smile: bylo fajn, měla pečený kobližky, uff asi nezhubnu :frowning2:

malej dnes od půl 7 rána spal než hodinu, takže dal pěkně zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: už vytuhnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já koupím nějakej hrneček z dm, nakupuji tam všechno od kosmetiky po dudlíčky, tak snad tam nějaký vyberu :wink:

pabli: je fajn, že ti je líp, Vítkovi to moc sluší v nosítku :dizzy_face:

pabli, danuš: vaši kluci přibírají skoro stejně, asi jsou domluvení :grinning:

edit: asi bych se z toho monitoru zesypala, my ho nejdřív chtěli pořídit ze zvyku z porodnice, ale pak jsme si to rozmysleli a nakonec jsme bez něj :wink:

my zítra taky jdeme na návštěvu k 7-měsíční Andrejce, kámoška je účetní a dělala mi totiž ty danový dávky coo by my mali vracet, tak jsem zvědavá na tu částku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
edi:my máme od Tommee tippee vše..přes flaše,cucky,sávičky...prostě vše...jsem zvědavá na tu flašenku..jestli si to sám chytne a tak..

holky koukaly jste na to znakování??pujdete do toho některá??
6. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
edi tak to je super... :slight_smile: :slight_smile: dokonce mě to dojalo..náš prďolka je takovej aktivista že by vedle mě neusnul... :frowning2:
6. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
werča: nojo, Ondrášek s Víťou jsou taková somálská dvojčata :grinning:

edit: taky mám ráda, když spolu s Vítkem usneme, akorát já se pak vůbec nevyspím, on vedle mě usne jen, když má podepřenou hlavičku mojí rukou, no a ta mě pak za chvilku začne dost brnět :slight_smile:

renu: já bych do toho znakování nešla. Můj názor je ten, že prostě příroda to kvůli něčemu zařídila, že si miminka s dospělými úplně ve všem nerozumí, tak bych do toho takhle uměle nezasahovala. Jistě, je to ale zajímavá věc, proniknout do světa miminek, ale nevím, jestli je to vůbec dobré a vhodné. Jinak jsem se dočetla, že to znakování se dá krásně vyčíst z knížek, a pak nacvičit s mimčem sám doma, že ty kurzy opravdu nejsou potřeba, navíc jsou šíleně předražené. To je jako s kurzem typu "něžná náruč rodičů" - podle stejnojmenné knihy - knížka je daleko levnější, obsahuje i CD, na kterém je vše názorně předvedeno (jak dítě zvedat, nosit apod.).
6. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
weru-taky jsem zvědavá,kolik mi vrátí na daních a kolik dostanu proplaceno za dovču,co mi zbyla
jinak dm drogerie je taková moje mánie, mám ráda jejich výrobky, kupuju i jejich čaje a potřeby pro prcka jsem nakoupila skoro všechny tam :grinning:
6. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
danuš: taky jsem v DM stálý zákazník, těch bodů a šekových knížek, co mám :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.