• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pabli-už se těšim,až se v červnu uvidíme a vyfotíme naše somálečky v požárnickým oblečku :grinning: ať jsou klidně hubený,ale ať jsou hlavně vysoký po našich chlapech a ne prckové po nás :wink:
6. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
My měli dneska takový pohodový den, nic zvláštního jsme nedělali, jen procházka a válení. Pabli to je moc fajn, že už je ti dobře a máš chuť k jídlu.
renčo: jaké znakování, něco mi uteklo?
Edit: 2 hodiny spánku vkuse přes den, to si ani neumím představit, to Natálka spala naposled v 6 nedělí
Even: já budu dělat bábovku zítra ráno, ale klasickou dvoubarevnou, přijede tchýně :slight_smile:
Werco: hm domácí koblížky, ty už jsem neměla sto let, dala bych si
Danuš: hlavně, že malý přibírá. Natálka tím jak je dlouhá, tak taky vypadá mezi ostatníma jako somálec
6. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
pabli-v po nebo v úterý pomažu využít zbytek kupónů,mimo jiné chci ten el.kartáček oral B a mám ještě toho jokera 25% na toho si vezmu náhradní břity k mýmu strojku Venus
6. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
kači-hlavně,že jsou zdravý!!!Já byla zase prcek,nejmenší ve třídě na základce a na gymplu taky a nakonec jsem několik holek ze základky i gymplu přerostla.... :wink: sice jsem si na VOŠ vysloužila přezdívku mimi,ale toho už se nezbavim :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
danuš: ten kartáček už mám (sice neměli ten stejný, ale paní prodavačka mi prodala i jiný typ od oral B za tu stejnou slevu) :slight_smile:... v nové knížce za 150 b je teď sleva 50 % na kaše Nutrilon, už jsem si jednu vyzvedla za 39,90, teď poběžím pro další :grinning:

kacik: chuť k jídlu mám, akorát ty brambory byly přesolené, nějak paní kuchařce ujela ruka asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo :frowning2:... znakování je taková znaková řeč s miminky - se zjistilo, že určitými gesty nám něco naznačují, pak je možné se společně nějaká gesta naučit a tím se jich třeba zeptat, jestli chtějí pít, jíst apod.
6. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
danuš: taky jsem byla vždycky nejmenší :grinning:
6. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky, zatím papa, jdu s manžou k telce :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
to znakování se dá v klidu cvičit doma,stejně to vychází z neverbální komunikace mezi dítětem a rodiči, třeba člověk řekne : chceš napít a ukáže gesto ruku k puse a dítě to pak ukazuje,když chce pít a neumí to ještě říct....
6. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
taky jdu k manžovi,prcek usnul sám,po kašičce jsem ho nakojila,přebalila,dala do postýlky a pustila kolotoč, chvilku broukal a pak usnul=ideální případ
pa pa a dobrou
6. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
danu: já chodím do dm pořád, taky nakupuji čajíky, dudlíky, kosmetiku, prostě vše co malý potřebuje, je to tam přehledný a hlavně tam naleznu všechno potřebné, mám to asi 15 min kočárkem takže i proto :wink:

já o nějakých bodech a dm kartě vůbec nevěděla, až si prodavačka všimla, že jsem tam pořád tak mi dala letáček jestli se nezaregistruji tak jsem šla do toho, proč to nevyužít :wink:

kacik: no jo a kdo bude hubnout, já jakože se snažím obnezovat tučný, ale nějak se mi to fakt v poslední době nedaří :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
jdu taky do postýlky, malý soí jsem zvědavá na dnešní noc, kkdyž spal dneska jen hodku, ale u nás nespaní roli nehraje, spíš hlad- nebo zvyk, nevim, uvidíme :confused: :wink:

papa
6. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
holky a o ty slevový knížky na nasbíraný body si musím říct nebo jak je to :confused: mě chodí domů sem tam jen nějaké slevové knížky na určité výrobky ale nic o nasbíraných bodech tam není :confused:

renu o znakování sem byla rozhodnutá když se malá narodila a teď nevím jestli dokážu být tak důsledná ... ještě uvidím, ale jestli do toho půjdu tak fakt jen základní věci jako jíst, pít atd. rozhodně ne žádný kurz to je tahání peněz ...
6. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holky, dnešní noc by byla super - malej spal od 19:30 do 4:15, bez kojení mezi!!! Akorát se rozhodl v 6 h, že už bude vstávat :grinning:...

evena: koukni tady: http://www.dm-drogeriemarkt.cz/ab/svetvyhod.html?s=3.1 klikni na Váš portál k dm active beauty světu výhod - tam zadáš číslo té tvé karty a vaše PSČ, co jsi uváděla při registraci karty. Zobrazí se ti, kolik máš bodů, taky si tam najdeš, co která knížka asi tak obsahuje, ale jsou teď i v DMkách k nahlédnutí. Většinou u kasy najdeš takový DM terminál s laserem, když k němu přiložíš tu kartičku, tak se ti to načte, opět vyťukáš to PSČ pro kontrolu, zase uvidíš, kolik tam máš aktuálně bodů a můžeš si tam dát vytisknout kupon na tu slevovou knížku. Ten odevzdáš na pokladně a prodavačka ti vydá tu knížku se slevami.

werča: a program baby-bonus jsi využila u DM? Tam zase pošleš rodný list (nebo dáš okopčený na pobočce), vyplníš přihlášku (jde na pobočce i přes internet) a dostaneš pak speciální šekovou knížku na mimčo. Akorát, že je tam spousta plínek "dvojek a jedniček", tak to ti moc k ničemu už nebude, ale jsou tam různé věci i na krmení, slevy na dudlíky apod. http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?qid=1
7. bře 2010 v 06:28  • Odpověz
dnes se tu asi už neobjevím, mějte se pěkně :slight_smile:
7. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
dobré ránko,
Pabli tak konečně ses vyspala vkuse do 4, co? :slight_smile: Natálka měla na noc jen mlíko a spala lépe, až do 4:30, pak hned usla a vstávala až v 7:45.
Tchýně teď volala, že nepřijede, co my dnes budeme dělat? nevím...
7. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno, opět nestíháme, ale jdu vás aspoň pozdravit a popřát krásnou neděli

já jdu vařit guláš a pak razíme za našima, je tam u nich karneval tak tam na chvilku mrknem

pabli krásnou noc jste měli :dizzy_face:
7. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, my dnešní noc taky suprová: KACIK- naše děti jsou snad propojené nebo co :grinning: malej vstával v půl5 a pak taky před 8 hodinou, někdy se teda budí kolem 3 a pak třeba v půl7, no dneska koukám-úplně stejně oba dva :slight_smile:

pabli: gratuluji k super noci :dizzy_face: na to z dm se určo mrknu :wink:

winii: my byly minule na masopustu u babi, tak to bylo něco podobnýho

u nás je dnes úplnějasno, akorát, že zima, ráno v půl 5 jsem koukla na teploměr a bylo -10
:fearful:
7. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
7. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, tak ym po dlouhý době taky jen jedno jídlo za noc:slight_smile:...to je neskutečný, oni se ti prdísi snad domlouvají :grinning:

werca máme úplně stejný počasí:slight_smile:

jdu dělat oběd, čekáme návštěvu a odpo někdam vyrazíme

pěknou neděli všem, pak vás musím dočíst:slight_smile:
7. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
weru-krásný fotečky,máme stejný zelený dudu,ale s ptáčkem a pak ten samý v bílé s králíčkem a ještě modrobílý bez obrázku :grinning: :grinning: :grinning: Davídek má super mikču!!!
7. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
naše noc nic moc, prcek usnul ve 20:30 po kaši,pak se vzbudil v 23:40 a pak ve 2:00 a v 6:00,pak si chvíli hrál a manža si ho vzal do obýváku,abych trochu dospala
7. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
kde jsou ty noci,kdy usnul v 22-23 hod. a první kojo bylo ve 4 ráno..... :frowning2:
7. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Dneska se Natálka konečně otočila na bříško, hurá :grinning:
7. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
kači super :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
kacik paráda:grinning:
7. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Musím vám říct, že dneska jsem nepoznávala svoje dítě, to že se otočila bylo super, ale jinak od oběda byla mrzká jak prdel. :frowning2: Vůbec jí takovou neznám. A po koupání chytla hotový hysterák, ale to už asi bylo únavou. Mám podezření, že se jí chystá nějaký zoubek, protože si dnes celý den cpala urputně ruku do pusy a to už poslední dobou moc nedělala. Tak uvidíme, doufám, že se z toho vyspí :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky

Návštěva dneska super :slight_smile: sice jsem měla strach jakej bude malej protože od půl 1 byl vzhůru ale do večera byl moc hodnej, s Andrejkou pásli oba koníčky na dece a vyměnovali si hračky, radost na ně koukat :dizzy_face:

ted zrovna skoušíme cestovní postýlku, taková generálka na sraz :grinning: uvidíme jestli usne, zatím bez protestů :confused:

danu: jj ten dudlíček si Davídek moc oblíbil, jiný už do pusy neveme, stojí myslím okolo 90Kč, kupovala jsem v dm a doporučují ho i zubní lékaři, takže nic špatnýho, ted mu chci koupit nový od půl ročku :wink:

kacik: gratuluji k přetočení na bříško :dizzy_face: možná to nemusí být zoubky, Dáda má taky občas dny, kdy pořád páče, křičí, chce se chovat, nechce se hrát, a pak to přejde :confused: , já si pak taky říkám, jestli mu už nelezou :wink:
7. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
ty BRĎO holky, sotva jsem stačila dopsat, malej vytuhnul v cestovní :grinning: :confused: :confused: snad to takhle předvede i na srazíku bez problémů :slight_smile:

na daních mi nebudu vracet nakonec nic :frowning2: já byla na rizikovým a tím vlastně mám nulu, já byla loni s kolenem marod 2 měsíce a dostala jsem 7000Kč, nerozumím se do toho účetnictví, ale když jsem já dane neodváděla, tak mi nic nevratí, to je jasný :unamused:
7. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
ahojte holky

dnes po ránu šok, začal pípat v 5 ráno monitor, Mája příšerně vyděšená než sme tam doběhli :frowning2:
dnes sme byli venku ale vrátili ske ze zmrzlí jaká byla ksna, sem si ostíhala nějaké stromy a už mě toho chybí málo na dodělání tak sem ráda

pabli díky za vysvětlení :dizzy_face: :dizzy_face: už sem to nastudovala a máme tam 183 bodů a to sme tam byli nakoupit jen párkrát :confused:

winii jak jde "ten projekt" :slight_smile: :slight_smile: to víš, sem zvědavá co to vůbec je :grinning:

werčo pěkný fotky, malej je fotogenickej :slight_smile: :slight_smile:

danu a není to taky ten spurt u vás? já teď malou kojím snad každou hodinu přes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale večery sou u nás teda stále super, trochu to nechápu

kačik to je pokrok my stále nic ... na boku je víc než na zádech ale když už to vypadá že se přetočí tak sebou mrskne zase zpátky na záda :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
kacik Mája zuřivě hryže všechnookolo sebe už asi měsíc a zub stále nikde takže tím bych se neřídila :grinning:
7. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.