• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Davídek v cestovní postýlce :slight_smile: svetřík jsme dostali :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395
7. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
malej taky všechno olizuje, ten by sežral i mě kdyby mohl :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je takový jejich koníček ted si myslím :slight_smile:

evena: malej to taky ze začátku dělal jenom na bok a pak šup na záda a najednou se převrátil a byl na břichu a pak se přetáčel pořád, hodně dělalo i to, že jsem mu dala při přebalování hračky na bok a tahal se za nima :wink:
7. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: byli jsme dnes na návštěvě té kamarádky v Praze a bylo to super, fotky mám nějaké na FB, sem pak taky hodím nějaké zmenšeniny, ale až později, teď už půjdu spát :slight_smile:

werča: fotky super, krásný svetřík, líbí se mi i ty fotky v postýlkách, Davídek má stejný dudlík jako Vítek - ten s mrkvičkou :slight_smile:

Malej se taky zatím sám převrací jen na bok :slight_smile:

Dnešek byl celkem náročný, i když naprosto super, jdu chrnět, oba mí kluci už spí dávno :slight_smile: Papa :wink:
7. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
evena: včera ráno to byl faleš. poplach s tím monitorem? asi jo, viď? máte ten na plínku nebo desku?

ahoj holky :slight_smile:

Dneska - vstávačka v půl 3 a v 6:15, pak už nespal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
ahoj holky, my jedli jen jednou, takže paráda, ale máme doma nějaký bacil, manžel má rýmu, takže umírá a já mám něco v krku, dělá mi problém i polknout, tak doufám, že to nechytne maloušek
8. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás noc tragická. Jelikož jsem celý minulý týden měla zaraženou rýmu, tak to chytil i malý a manžel. Adámek skoro celou noc proplakal a jedině kde spal, byl u mě. Teď spí, tak čekám s čím se vzbudí. Přemýšlím, že zajdu k doktorce, protože mi nechce ani jíst. Manžel říkal, že ho bolí i v krku, takže si říkám, že to stejné má i malý. Já jsem se cítila dost hrozně, ale byl to i důvod, že jsem si nemohla lehnout a pořádně to vyležet.
8. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
makka tak to stejný máme doma, se bojím, kdy to malej chytí, trochu rýmu už má, ale žádná tragedie

měli jsme jít dneska ke kamošce, tak nevím, jestli tam vůbec vyrážet, jsem se těšila, ale te´d se na to teda vůbec necítím
8. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
TEGGA radila bych ti zůstat doma a raději to dál neroznášet. Adámek má takovou tu zaraženou rýmu a do toho kašle, ale ten kašel je spíš, že ho dusí ta rýma. Přemýšlím, jestli mám jít s ním k tý doktorce, vystavovat ho dalším bacilům.
8. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
tegga, makka: nojo, začíná jaro, to je jasný... zas budou různý nemoci :unamused: :confounded: :cry:
8. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
makka tak jí spíš zavolej a zeptej se co a jak

právě, asi fakt nikam nepůjdu

si říkám, že když kojím, tak malej snad ty protilátky dostává a nechytne to, nezbývá, než tomu věřit:slight_smile:...jdu si dát slívku na krk:grinning:
8. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
tegga: já si myslím právě, že od nás to prckové většinou nechytnou, horší, když jsou nemocní tatínci...
8. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
no právě, ale já si říkám, že máme s manžou stejnýho bacila, tak by nemusel:slight_smile:......ale i tak jsem manžela vyhostila do obýváku :slight_smile:
8. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
holky, myslím, že jsem přišla na svůj dárek k 30inám :slight_smile: http://www.dynavix.com/shop/dynavix-atto-evropa-p238.html :grinning:
8. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
čaute

spurt nás dostihl i v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc tragédie :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera usla někdy v 10 večer, pak vstávačky ve 24, 5, 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda naštěstí pak vždycky na konci kojení usla ... tak nevyspalá už sem dlouho nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: když vám dítě spí od 21 do min. 7 h je to fakt šok :grinning:

s těma nemocema je to blbý :unamused: já mám strach že sem něco zanedbala ... protože ,alá hned po narození měla tu zadní rýmu, dr říkala ať to neřeším, ve 4 měs asi tak jí to přestalo a začala jí normální rýma, tu už má 2 měíce, nevím co s tím, dr to neřeší, dřív sem jí furt stříkala do nosu, nepomáhalo nic, teď už jí právě ani nic nekapu ...

pabli máme ten na plínu, asi falešnej poplach, protože byla hodně počůraná a plínu měla dost klesou, ikdyž monitor přiléhal k tělu tak se může stát že když se protajuje tak nemusí až tak přiléhat, ale na jednu stranu je fajn že se toho tak leká, protože kdyby náhodou něco tak jí ten poplach fakt probere a nadechla by se ...
8. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
pabli to kup chlapovi :grinning:
8. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
pabli kdy máš 30? já v listopadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
pabli já jsem čekala něco "ženskýho":slight_smile: a ty si přeješ navigaci:grinning:
8. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Pavli - myslíš na dárek pro tebe nebo pro manžela? :slight_smile:

Můj muž už 30 měl, letos budu mít já a dárek mám pro sebe vybraný už asi 10 let. A prý ho konečně letos dostanu :grinning: :grinning: Jsem fakt zvědavá. :wink:

Naše malá má jen trochu uspaný nos, přes den si toho vůbec nejde všimnout, ale v noci někdy trochu chrápe. Já doufám, že dokud kojim tak by nic silnějšího chytit neměla, ale v tomhle věku (Kolem 6 měsicu) už prý začínají mít svoji imunitu a je to nejrizikovější období. :frowning2:
evena: právě že by to bylo pro nás oba, máme teď půjčenou navigaci od kamaráda, dost ji využíváme, líbí se mi to... až se zas rozjezdím, tak se svým orient. smyslem vím, že ji budu používat i tady při jízdě po Budějovicích... a miluju Pavla Lišku, takže chci tuhle jeho s hláškami :slight_smile:... a já nemám 4 tis. volné, abych ji koupila manželovi, tak bude nejlepší, když se složí naši, ségra a manžel a koupí mi ji k 30inám :grinning:

jo, Víťa, jak se různě hýbe, tak mu ta plína často odstává... teda, to koukám, jak teď vstáváte !
evena: já 5. 10. :slight_smile:

edit: dárek pro oba, ale myslím, že víc ho využiju já, až zas budu víc řídit :slight_smile:... manžel měl 30 loni... co máš vybraného?

tegga: navigace je rodu ženského :wink: :grinning:

jdu dělat matku
8. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky, Natálka za to jak byla včera mrzutá nechala maminku pěkně vyspat a vstávala až v 6 ráno, jsem si myslela, že to bude konečné vstávání, ale před 7 to ještě na hodinku zalomila, ale mně už se spát nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vím, že to vůbec zuby být nemusí, ale teď jsme se dostaly do období, kdy se vše hází na zuby :grinning:
Even: to ti věřím, že jsou to šoky. taky jsem se namlsala, když Naty spala celounoc a pak to bylo náročné :slight_smile:
Nemoci to je hnus, časté velké výkyvy teplot tomu taky nepřispívá. Holky ať je vám co nejdříve ok
8. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
pabli my musíme na noc používat tu active baby pampers, kdyby sme dali jinou tak houkáme v noci furt

to sem nevěděla že je s hláškama Lišky :grinning: to může být doubrý :slight_smile: navigaci taky máme ale já jí nepoužívám, jezdím jen po městech kde to znám, a když jedeme oba tak vždycky řídí můj, já se radši vezu
8. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
edit s tím nosanem to máme podobně, malý nechrápe, ale v noci u kojení je to slyšet, jinak dobrý

pabli když to bereš takhle, tak to jo:grinning:

manža má letos taky 30, vůůůbec nevím, co mu koupím...hlavně už má narozky ani ne za měsíc :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
pabli vybraného nemám nic, to co bych chtěla to my musí vždycky vyrobit a nemá moc času takže to mám často blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kačik přesně tak, všechno se hází na zuby :grinning: od 2. měsíce si strká hodně ruce do pusy a slyším min. 2x denně to sou zuby ... ale te´d se teda ohryzává fakt hodně, si říkám že jí to do těch rukou musí přece bolet :confused:
8. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
holky jak jste tady řešili ty hrnky na čaj, tak na mlíko budete mít co, až nebudete kojit?
8. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
jé tolik kulatin :slight_smile: můj měl v lednu už 33 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teg taky hrneček
teg a budeš manžovi dělat ten dort?
8. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Tegga - na mlíko taky hrneček, přece ji nebudu na jeji "starý" kolena učit na flašku :grinning:
8. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
já vím evena, ale jaký, to musí být trošku větší ne nebo stačí ty 150? to by bylo asi málo ne?

evena pokusím se, ale jak to dopadne, to nevím:slight_smile:....mám kamarádku, vyučenou cukrářku, tak mi radí, jak na to a půjčí mi ty barvy na marcipán, tak uvidím, jak to dopadne:grinning:
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.