• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Pablinka - já mám vybranou kabelku a peněženku LV :grinning: Toužím po tom už dlouhé roky a leto se mi přání vyplní. Aspoň to mám slíbeno :wink:
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
tegga: mi právě psala kamarádka, že na mlíko musí být flaška, že z hrnku by toho 1roční prcek tolik nevypil... ale mně se třeba flaška vůbec nasazovat nechce, a už vůbec ne u 1letého dítěte, mi to přijde divný, takhle velký dítě s flaškou...
8. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
jé holky, vy si přejete takový dary.....tak to fakt nevím, co pro toho manžu...my si dáváme spíš symbolický dárky, zvlášť teď, jak máme prcka....jsem mu původně chtěla koupit novou raketu na tenis, pak jsem koukla, že si přeje jednu za 4.000, jsem si říkala, že to je moc a teď jak vidím, co dostanete vy, tak mu ji asi koupím:slight_smile:
8. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
já si chci právě objednat ten hrneček na čaj, co tady dávala renu myslím a mají tam i takový flajdy, že bych to objednala za jedno poštovný i na mlíko, ale nevím, jestli mi z toho bude vůbec chtít pít, aby to zas nebyly vyhozený peníze

toto jsem myslela, na to mlíko
http://www.babymax.cz/tomme-tippeenetekouci-hrnecek-explora-trenovaci-6-260ml-detske-zbozi-4713.html

pabli a edit vy máte jaký ty hrnečky?
8. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
tegga: no my si dáváme obvykle tak dárky kolem 200-500,- k narozkám... tohle mám dárek, na který se složí 4 lidi k 30inám pro mě... loni jsme se manželovi složili na ten zážitek Uvař si vlastní pivo, to vyšlo asi na 3500,- a skládali se na to taky 4 lidi....
8. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
že bych se složila s manžovým bráchou, musím to s ním probrat:grinning:
8. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
tegga: hrnek ještě žádný... taky koukám po tom, co ty... asi bych vzala s uchama na čaj a tenhle bez uch na mlíko... ale zas když budu do roka kojit, tak ten na mlíko 6+ zatím nebudu potřebovat, ne? :confused:
8. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
to ne pabli, ale já nechci kojit do roku....tak to asi objednám......jenže třeba jsem zkoušela malýmu dávat napít z flajdy od aventu a vůbec se nechytal......tak nevím, jestli objednat rovnou dvě tady ty, když mu tady to pítko nebude vyhovovat, tak co pak s tím
8. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
tegga: radši bych vzala jen jedno zatím
8. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
jinak jedné kamarádce malej pil do roka jen její mlíko, všechny tekutiny odmítal - čaje, vody, hlavně UM, nevzal z flašky, ze lžičky, zamíchané v kaši (poznal to), z hrnečku... takže kojila do roka, pak násilně odstavila, pak dávala mléčné výrobky, aby aspoň nějaký to mlíko prcek měl
8. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
teg dělají i věší třeba 260 ml ... ale já než přestanu kojit tak bude nejspíš pít normálně z hnku jako my :grinning:
to máš dobrý že nemusíš ty barvy kupovat :slight_smile:

pabli už víckrát sem četla že z kojení se dá přejít po 6. měsíci na hrneček a flaška není potřeba ... ale třeba švagrová dávala ještě ve dvou letech flašku :grinning: ale ona je divná i v jiných věcech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
My jdeme ven. Je tam zase krásně.

My si dáváme dárky dražší no a k 30 ti má být něco co si člověk opravdu přeje. Manžel dostal spec. brýle na promitání 3D filmů a já chci kabelku :grinning: :grinning: I když musím přiznat, že od té doby co mám Editku už po ni tak moc netoužím, ale zas si nemůžu k narozkám přát třeba kolo pro Eduš :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
hm, to je možný, že si plánuju a bude to úplně jinak:grinning:

jsem teď našla diskuzi o těh hrncích Tomme Tippee a nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takn teď už nevím ani, jestli do toho hrnku vůbec jít, jestli nekoupit něco levnějšího v dm:slight_smile:
8. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
evena: tak to jsi mě uklidnila... :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
teg to bude asi o zvyku u těch dětí ... já měla rozpraskaný bradavky skoro do krve a přes kloboučky mi pít nechcěla tak sem to vzdala a kojila bez ... ale kdybych byla důsledná a stále jí přikládala tak by se to taky neučila ... a tak je to asi ze vším ... jak to dělali naše mámi, někdy si myslím že měli spíš víc trpělivosti bež máme my :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
tegga: já bych možná zkusila v DM koupit tréninkový hrnek od MAM, protože máme od téhle firmy dudlíky, tak si myslím, že by to mohlo Víťovi "chutnat"...
8. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
edit: jsou to tvoje narozky, klidně si přej kolo pro Eduš :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
tak mě přítel slíbil k předminulým narozkách voliéru, je ve fázi rozpracování už víc než rok a dále se nic neděje a tak je to ze vším, takže u mě by bylo lepší si přát něco co mi může koupit :grinning:
8. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
právě Lubča nechce ani žádný jiný dudel, než ten klasický starý, takovou tu kytičku....tak já jsem fakt zvědavá

v té diskuzi psali, že se z toho hrnku špatně pije, že se musí zkousnout, aby to teklo a že ne všechny děti na to přijdou
8. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
a ty minulý narozeniny to trochu posr** myslím že na ně zapomněl, vycházelo mi to na neděli a co seženeš na vesnici že ... :unamused: teď jak měla v lednu tak sem mu několik měcíců šetřila kovový padesátikačky a nechtěl si to vzít a nic si koupit, nakonec se nám rozbila řetězovka tak si koupil jí ... ale tu bysme museli koupit stejně takže jako by si nic nekoupil ... no ale dobře mu tak za ty moje narozeniny :unamused:
8. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Holky, dnes je MDŽ, držíte to? Adámek si dost vynucuje pozornost, nejlépe by chtěl nosit. Takže ječí a bez slziček, koukne na mě a ječí. Když se nedívám, přestane :astonished: K doktorce nejdu, vzbudil se s dobrou náladou a má opravdu nepříjemnou rýmu.
TEGGA taky máme v oblibě dudlík kytičku a žádný jiný nechce. Musím mu sehnat nový, protože tenhle je dost odudlaný.
8. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
evena já mám na narozky taky strašně špatnýho pamatováka, tak ho omluv :wink: ....my to naštěstí s manžou nehrotíme, dáme si vždycky malej dáreček, véču a je to.....ale je pravda, že k třicetinám ybch mu chtěla dát něco většího
8. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
jé makka, to jsem ani nevěděla, nedržíme, ale hned to manžovi připomenu:grinning:

makka já když mu dávala nový, tak nechtěl ani ten:grinning:...on když se koupí nový, tak je takový dlouhý, tenký....a on jak ho měl rozkousaný, tak už měl nakonci takovou velkou bambuli:grinning:tak nový vůbec nechtěl, to byl taky porod:slight_smile:
8. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
natálka zase nechce jiný dudel než z NUKU. Já myslím, že se děti naučí pít z flašky nebo hrníčku, jen to chce asi trpělivost ze začátku. Přece, když někdo musí přestat kojit (má třeba silné antibiotika) tak z něčeho mimi přece musí pít UM, ale musí to být boj.
Jinak já i manžel budeme mít letos 27, takže si dáme jen maličkost, u manžela to vidím letos na nějaký parfém.
8. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
já ty narozky taky nehrotím, ale zamrzí to ... silně mi to připomíná moje rodiče a nesnáším to, taky na lidi okolo mě nezapomínám :unamused: on se pak snažil to napravit a upekl mi dort když sem ráno spala :grinning:
8. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
ahojky holky,tak my byli včera poprvé na plavču byllo to super...Kubík byl vaničkoví a ostatní ne tak se předváděl...Potápěl se a tak a ty ostatní děti koukaly a hodně plakali jsme měěla jstech že to bude řetězovka a v pohodě..neplakal... :slight_smile: Málem jsme si trhly trapas..Marcela na vaničkách nám řekla že se každá hodina platí zvlášť tak jsem nepočítala s mooc velkou částkou...takže manža že veme jen něco málo..tak mu říkám vem víc peněz chci jet do krámu tak vzal a když jsem přijeli na plavčo tak ta lektorka říká tak 2000 kč..a já :astonished: :astonished: :astonished: takže bylo po nákupu...no ještě že si peníze vzal jinak by to byla ostuda...
8. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
co se týká tomme tippee tak já jsem maximálně spokojená... :slight_smile:

evena:už jsem se tě hctěla mooc krát zeptat:jaké ptáčky plestuješ???
8. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
my si dáváme taky dražší dárky...teďka k narozkám plánuju hodinky...ale ještě nevím jaký...
8. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
co se týká dudlíků tak jsem četla že by se dudlík neměl používat dýl jak měsíc..tak já to trocha přetahla malý dostal 2 dudlíky 0-3 měsíce a každej měl měsíc a půl pak dostal 3-6 a ty měl taky tak a teďka čekáme na 6-9 a tyhle vyhodíme na dostane novej...
8. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
holky kolik dáváte té kaše malý dostává z 200 ml vody takže tam hrcku spoustu lžiček kaše ...má toho plnou mysku a vše sní a pak stále otvírá a myska je prázdná tak už mu dál nedělám...ale myslím že by ještě jedl...děláte dětem víc??
8. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.