• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
pabli, no my jsme chteli komodu s prebalovakem,a le kdyz se nestehujeme, tak koupime jenom komodu a tenhle prebalovak s vanickou musime koupit, mame mini koupelny, na zem se vanicka nevejde a mame jenom sprchac:(
27. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
jo a mám celkem 3 kg navíc :slight_smile:

pipiii: my budeme koupat v kyblíku, ten dáme do kulatého dřezu u kuchyňs. linky, vedle máme na lince takový prodloužený bar (prostě kuchyň. linka do L), tam budeme přebalovat... akorát budeme muset předtím vždycky umít nádobí :grinning: až se pak bude malej koupat v té sprcháčové vaničce, tak ho budu přebalovat asi na pračce :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
resp. né přebalovat, jen ho zabalím do osušky a vezmu na psací stůl - toho času přebalovák :grinning:
27. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
aaaa, malej začal kopat :slight_smile:... on byl asi chudák vyjevený z paní doktorky, když na něj tak mačkala, tak byl doteď ticho :grinning:
27. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
pabli, moje zaltickosi se mnou dneska hraje, hladila jsem na jednom miste a pochvilce tam zacala kopat, ale kdyz jsem chtela aby kopla tak nic a kdyz jsme se podivala na monitor tak hned na tom miste kopla:grinning:
27. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
pipiii :grinning: já zas chtěla příteli včera ukázat, jak hodně malej kope, to se mě úplně zvedalo břicho, taková obr boule, nooo, tak jsem zavolala, ať přijde, no a malej v tu ránu kopat přestal... pak aby se neřeklo, tak když na něj taťka přiložil ruku, tak ho jemňounce pošimral :grinning:
27. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
pabli, to je jak u nas:grinning::grinning: prijde tatka a je konec:grinning:
27. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
tak já si jdu dát něco k snědku, pak budu mít doučko, měj se pěkně :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
jezis, ty volebni kampane jsou tak ubohy a veskerou tu saskarnu sponzorujeme:(
27. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky tak jsme zpátky z Budějovic..... jsem zdravý.......UTZ nááááááááádhera konečně vidět miminko po tak dlouhý době byla jsem jak v sedmém nebi, pořád jsem čučela na tu obrazovku a připadala si jak alenka v říši divů,

byl tam moc příjemnej pan doktor, všechno mi vysvětloval a pouštěl nám srdíčko jak buší-super pocit, viděli jsme nožičky ručičky a i to hlavní co má mezi nožičkama :grinning: bylo krásně natočený

jelikož, jsme se ale rozhodli, že pohlaví bude pro všechny překvapení tak to sem psát nebudu, ještě by to tady mohli vyčuchat :grinning: , tak to písnu jen pablince do IP a ta to dá do tabulek našich a tam se můžete juknout :wink:
27. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
ahoj winiii:grinning:! tak to je super, hlavně, že sis to užila a jste oki:slight_smile:....ale to já nevydržím, napiš mi to do ip ju:grinning:........tipuju holku:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
jinak já jsem dneska úplně ko...od půl desáté jsem byla pryč a dorazila teď...měla jsem samý vyřizování, běhání, nakupování a nějak nás to s prckem zmohlo:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
winiii: gratuluju k.......... :grinning: :grinning: :grinning:
tegga: mně se zas dneska blbě dýchá, tak taky nic moc stav... :unamused:
27. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
je to tím měnícím se počasím....taky jsem měla chvilkama co dělat....
27. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
pabli, co kontrola?
27. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
tegga: dobrý, koukla na čípek, vzala stěr, zeptala se na pohyby, hooodně prohmatala dělohu (až to bylo nepříjemný)..., řekla, že vše OK, mám přijít zase za 14 dní, teď budu chodit asi už častěji :slight_smile:... a mám navrch celkem 3 kg :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
tak super......jaktože tak málo...jako už jste fakt trapný, nemůžete trošku začít přibýrat:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
teď jsem si objednala 2 samolepící dekorace na zeď, rozhodli jsme se, že nebudeme malovat, ale přecejen prťouskovi ten koutek trošku zvelebíme - Medvídek Pú půjde nad postýlku a Nemo nad přebalovací koutek :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23023557&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23024874&tab=7
27. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
tegga: koukala jsem, že průměr přibírání je tak těch 5 kg teď, jsem furt pod průměrem :grinning: ale to je tím, že přes týden to docela flákám a najím se pořádně až o víkendu vždycky :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky holky jak tak koukám jsete všichni skorozařízený a připravený na mimčo :sweat_smile: tak to mi jsme pěkně pozadu postýlku mám po holkách ale bez madrace a pár věciček už taky mám a to je vše :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
zrzik: ahojky :slight_smile: to víš, my prvorodičky a na PN nemáme co jiného na práci než pořizovat výbavičku :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
kdyby bylo ny mě taky bych pořizovala ale manžílek mi pořád říká že je ještě čac a tak nějak doufá že to bude přece jen klučina
27. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
winii gratulace :slight_smile: nás s těma ... už je převaha :grinning:
zrzik třetí holka to je něco, chudák manžel, ten babinec doma :grinning:
zítra du na 7 na cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechce se mi tam, kdyby to aspoň netrvalo tak dlouho a mohla sem se najíst a napít, neumím si to představit :unamused:
a na 7 večer du do poradny tak se těším že jí zase uvidím :slight_smile: :slight_smile: teď mě kope jak splašená, asi se jí zase líbí že se láduju jídlem, vajíčkovej salát + rohlíček a dělá se mi gulášovka z pytlíku :slight_smile: takže se na noc přežeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tegga to je hrůza s tím přibíráním co :slight_smile: už si tu připadám jak největší obluda :grinning: já přibrala už 6 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahoj holky! zase prvníííí:grinning:...evena přežij to, budu na tebe myslet, mě to čeká v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 06:46  • Odpověz
Holky, tak jsem přidala do albíčka pár fotek a dokonce i pupíkovou fotku.
28. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj makka! super:slight_smile:...vy už máte tu postýlku tak krásně nachystanou.....já už chci takyyy:grinning:
28. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
TEGGA - mám jí jen postavenou v ložnici. Matraci mám ještě zabalenou v igelitu, aby se nezašpinila. Přidala jsem do postýlky plyšáky a kolotoč. Takže stejně všechno budu muset vyprat.
28. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
dobré ráno, holky :slight_smile:

tegga: no, já se příští kontrolu té doktorky zeptám, jestli půjdu taky na cukr... ale v jiné diskuzi holky říkaly, že se chodí mezi 24. a 28.tt, jedné holce dokonce řekl doktor, že teď je trend směřovat tyhle testy až k 30.tt, tak mám, myslím, času dost :slight_smile:

Jinak mám info od kamarádky ohledně postýlky. Koupili tu obyčejnou, do 1000,-, Radek X, matraci kolem 500,- vyšší molitanovou, že prý to stačí, stejně tam to dítko bude nějaké 2 roky, že je stejně to dítko lehoučké, není potřeba kokos apod., že si radši připlatí až později do větší postýlky... no - taky bych to teda tak viděla... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
makka: krásné bříško :slight_smile:... taky si ho dnes zas vyfotím, když jsem ve 24.tt :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
jinak já tu dnes moc nebudu, jdu do práce s lístkem na peníze, pak se tam trošku zdržím, pak ještě se dát ostříhat, bude mě stříhat bývalá studentka, tak se těším na nové drby a taaak :grinning:
28. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.