• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edi myslíš kabelku Louis Voitton??ty sou super taky se mi líbí...ale třeba guess jsou taky mooc hezké...
8. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
holky no kde jste??? :astonished: :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
renu já kaši dělám ze 140, jak je tam napsaný a malý se pak ještě dorazí kojením.....ale teď ji zas dlouho dělat nebudu, se mi posledně tak poblinkal, že začnu napřed tou zeleninou
8. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
pavli:co se týká znakování tak já do kurzu taky asi ne ale tu knížku stím cdčkem si asi koupím...něžná náruč rodičů to mám doma...
8. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
tegga aha..to je mi líto...asi mu to nesedlo... :frowning2: Já malému v sobotu vařila..hovězí a brokolici mrkev a brambor...všechno to zbaštil... :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my dnes noc paráda, malej večer usnul v cestovní postýlce :slight_smile: takže generálka pře srazíkem=úspešná :dizzy_face:
noc suprová, vstával až v 5 ráno a pak po jídle jsem ho přendala do normální postýlky :slight_smile:

renu: to ste jenom za hodinu zaplatili 2000Kč, nebo jak, u nás stojí 2000Kč celý kurz do bazénu :confused:

Davídek taky používal jednoho dudlíčka, nejdřív měl NUK, pak jsem mu ho vyměnila za MAM a ted mu od půl roku koupím zase novej, ten dudlíček od značky MAM dudlá moc rád :dizzy_face:

renu: kaše malý vypije asi 150ml, někdy ani to nedá,,, a jakou kaši mu dávaš, já kupuji od Hami, ale musím vystřídat chut, banánový je už prejeděnej
já mám koupený dvě skleničky s mrkví, tak se odhodlávám mu to dát:grinning:
on už tu kaši měl několikrát předtím a v pho, teda hůř po ní spal, ale to jak se teďka doblinkal, to jsem ještě neviděla

asi za celý kurz právě, renu si myslela, že to bude za hodinu, ale platilo se to celý ne
8. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
makka: tá rýma je protivná, znám to sama, Davídek jí měl ted 2-krát za sebou, ale už se z toho pomálu dostáva, Tymiánkovou mastičku jsem mu taky mazala na zádička,,, nejhorší je to počasí, nejdřív zima, pak teplo, pak zase zima :unamused:
at je Adámek brzy zdravej :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
renu když jsi s tou zeleninou začínala, dala jsi mu první den fakt třeba jen tři lžičky nebo jsi mu dávala, dokud jedl?
8. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
co se týče hrnečků, myslela jsem, že mu koupím od tý samý značky co má dudlíčka, ale právě včera jsem se po něm dívala a nemá držátka, tak nevim :unamused:

tegga: kdy začínaš s příkrmama?
8. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
mrkev už mám taky koupenou, uvidíme kolik toho spolkne :confused: jestli to bude vůbec chtít
8. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
co se týče té kaše, tak jsem někde četla, že se obecně nemá dětem dávat víc, než je to doporučené návkování na krabičkách, i co se týče různých příkrmů, mlík apod., že to prostě je dělané tak, aby to těm dětem stačilo, že jinak se pak u nich podporuje obezita v pozdějším věku. Vítek má těch 140 ml vody + 4 lžíce kaše a ještě ho nakojím

renu: co říkáš na tu Něžnou náruč? Já to CD ani nedokoukala, přišlo mi to takové nudně pojaté...
8. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
wwercaa:ne celej kurz...ale tvrdila nám že se to platí postupně tak to yl pro mě šok...
8. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Veru malý mi sní max 140 ml kaše, pak je jak bublina, ale za 2 h. se vzbudí na mlíčko. Taky jsem byla nachlazená a vzpomněla jsem si na tu tymiánovku až ke konci, ale fakt mi zabrala, nevěřila bych. Takže mažu i Adámka a kapu mu kapičky do nosu.
Jak vám děti spí po kaši, má to vůbec nějaký úspěch?
8. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
renu: tak to je ale pálka, nebo ne, a kolik to vyjde na všechny hodiny dohromady :confused: to ti ten šok veřím :slight_smile:

já mám na krabičce doporučené dávkování 4 lžýce na 150ml vody a pak mu dávam zapíjet čajík, mlíčko by si určo už nevzal :wink:
8. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
terčo néé já mu dala jen 3 lžičky je to pro ten žaludek něco nového tak jsem radši přidávala postupně....jo a malý teda jako nechtěl mooc ...ksichtil se u toho...budeš ráda když do malého dostaneš trochu...je to boj...
8. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
pavli:knížku beru s nadhledem...něco používám něco nee...

wwercaa:používám kaši od NUTRILONU stejně tak jak mléčko..
8. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Teg já bych si ze začátku ohřála tak 6 lžiček mrkvičky, on toho asi stejně na poprvé více nesní a po tak 3 dnech bych zkusila ohřát půl skleničky a uvdíš kolik sním ale pokud mu bude šmakovat, tak bych dala kolik si řekne.
Jinak já dávám kaši dle návodu a když má Naty ješte hlad udělám tak 60 ml UM. Teď ale poslední 3 dny dávám na noc mlíko a zdáse, že spí dýl a lépe. Možná jen náhoda
8. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
makka: já myslím, že malej spí stejně jak po mlíku, protože když spí do 5, tak je to možná tím, že nespal cez den, nebo já nevím, někdy mi vypije kaši a už ve 2 se budí hlady, takže fakt ta kaše moc účinek nemá

tymiánkou jsem ho mazala, malýmu ted rýma do týdne přešla, ani odsávat jsem mu nemusela, první 3 dny furt po ránu, a pak už vůbec :wink: a je super, vydrží dlouho

malej prostě jenom těch 150ml a pak už do něj nenacpu nic :wink:
8. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
wwerca to je dohromady za všechny hodiny... :astonished: chápeš jen jsem nevěděla že se to platí najednou... :wink:
8. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
renu: já bych chtěla právě od půl ročku projít na Hami i mléčko, na Nutrilonu bohužel neušetříme, prostě to nejde :frowning2:
8. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
renu: jj už chápu, ještě, že ste vzali víc penízek ne :grinning:
8. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
no jo on je drahej...ale teďka je v interšpáru dvojka za 330 a to je ještě jakž takž cena tak jsem říkala že tam sjedu ...
8. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
no já ho kupuji za 340Kč, ty mrnouskové vyjdu na hodně peněz, ale co pro ně neuděláme :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
no jo to by byla ostuda...jedem na plavčo a nemáme prachy... :grinning:
8. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Werco my jsme nakonec přešli z hypoalerg. mlíka na normální, v rámci šetření a myslím, že HA mlíko stejně není potřeba. Renčo, no ještě, že si manžel ty peníze vzal co? :slight_smile: Reni a už jsi začala dávat i ovoce?
8. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
holky a co používate na prdku? já používam vlhčený ubrousky, na měsíc mi vydrží 2 balíčky pampers ubrousků, tedka mi zrovna přítel koupil v Makru 6 balení jenom za 200Kč to mám na 3 měsíce
8. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
holky brblou vaše děti..??náš Kubík už BABABABA a MAMAMAMAMA...JE TO PRČA...
8. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
kacik: nj, já myslím, že to HA je fakt pro ty dětičky, který normální z nějakýho důvodu fakt nemůžou, ale když je Natálka zdravá, tak proč ne to normální ne :wink: a za ty ušteřený penízky ji spíš něco koupíš jinýho
8. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.