• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
werca ještě nevím, možná začnu dnes:grinning: a nebo, až koupím ten hrnek na čaj, aby to tím vždycky mohl zapít

já myslím, že skoro všem nám spí bez kaše líp, ono je to možná pro ně zatím fakt na noc moc těžký
8. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
tegga: tak držím palce at malej hezky papá :dizzy_face:

renu: ty jo ten bude ukecánek :grinning: malej je taky ukecanej, to má po mě, ale ještě jsem od něj nic zřetelnějšího neslyšela :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
KACI:jojo už jsem mu dala jablíčko a hruštičku...a tedka jsem koupila v tescu takové jakoby kelímky s příchutí čvestky a hrušky a to teda zblajzne...
8. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
VERU Adámek taky takhle kecá, MAMAMA, TATATA, NENENE nebo je to DEDEDE, nevím. Pak ještě píská a celkově hrozně hlučnej, budeme mít asi zpěváka.
8. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
renu tak to náš malej vůbec, on křičí, víská, ale že by se to podobalo nějakýmu slovu, to vůbec:slight_smile:
8. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
holky- a to se ovoce dává o něco pozděj že jo
werca všude píšou tak po měsíci od ovoce ne
od zeleniny samo:slight_smile:
Adámek má hrozně rád banán, nojo je to sladké, tak se nedivím. Jinak využívám naše jablíčka, takže mu je vždy rozvařím na pyré. Jen teda nevím, kolik se třeba dává přesnídávky, prostě když otvírá pusu, tak mu dávám, když se začne kroutit tak přestanu
8. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
natálka pořád něco brblá, ale já v tom nic srozumitelného neslyším :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
makka: fakt, no ty jo, můj malej ještě nic, akorát mám hrozně hyperaktivný dítě, on prostě nepoleží na prdeli :grinning: furt jí zvedá na horu když leží přetáčí se na bříško a když se nemůže otočit naspátek tak je vzteklej jak čertík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
moje ségra prý neuměla mluvit do 2 let, jednou se něčeho lekla a pak nic, jenom koktala, máma s ní šla k DR a tá jí řekla, že to příjde samo, dejte jí prý čas, máma už myslela že jí to zůstane a pak najednou začla, ale holky tá je ted tak ukecanáááá
8. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
já jsem fakt nato naše krmení zvědavá
8. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
tak naši přišli včera ze Slovenska, byly si prodloužit občanky, prý je to tam fakt šíleně drahý, budeme se něco málo pokoupit tady, když půjdeme na dovolenou, pro prcka určitě všechno tady :unamused:
8. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
renu a ohříváš to v mikrovlnce?
8. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
tegga ne ve vodní lázni...
8. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
renu: nám se zdá, že malej říká: "heleee", a "hamiii" a "neneee"... :grinning: jak má ty hrdelní zvuky teď, tak hlavně tyhle slabiky :slight_smile:

tegga: náš má v 17 h kojo, v 19 h kaši a hned nato další kojo a spí o dost líp než bez kaše teda! A taky častěji kaká (tak jednou za 2-3 dny), je to hustější a nevyteče to z plínky, takže u nás teď jedině pozitiva :slight_smile:

Jo a kamarádce snědla holčička napoprvé hned celou tu malou skleničku mrkvičky, hrozně jí to chutnalo, ani pak neměla žádné trávicí problémy s tím :grinning:
8. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
holky já vám to nahraju jak bude vykládat...
8. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Renčo prosím tě jak u vás vypadá váš den co se jídla týče? u nás Naty má ráno mlíko, pak kolem 11:30 sváču, ale více jak půl velké přesnídávky nesní, pak kolem půl 1 oběd, to sní taky půl velké skleničky a kolem půl 4 mlíko a pak kolem půl 8 mlíko nebo kaše. Bohužel se mi někdy nepodaří vychytat čas na oběd a natál už má velký hlad, to pak sní tak 6 lžiček a pak se začne děsně vztekat a už to nechce a chce mlíko :frowning2:
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
joo holky a už nám leze 2 zub...
8. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
renu: gratuluji k zoubkum :dizzy_face: , my ještě nic a co Kubík, je hodnej, žádná změna v chování?
8. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Holky, teď jsem zmatená. Přišly mi ze sociálky 3 papíry ohledně té rodičovské. 1. papír Na základě ohlašovací povinnosti za měsíc leden 2010 se vám příspěvek snižuje ze 7600 Kč na 346 Kč. 2. papír to stejné, jen za únor se mi příspěvek ze 7600 Kč snižuje na 1048Kč. No a březen ze 7600 Kč na 7366 Kč. Takže mi chtějí říct, že mi doplatí peníze s minulých měsíců :fearful:
RENU tak super, u nás nic
8. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
kaci:tak my ráno kolem půl 7 mlíko...mezi 9-půl 10 bud kaši do které mu naškrabu banán nebo ovoce..banán nebo jabko...pak oběd 11-12 to dávám celou tu sklenku a proto že je hustá tak tam dávám 30 méka pak jak dojdema z venčí tak mlíčko.a večer kaši..
8. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
wwercaa:ne..vůbec nic...nepláče ani teplotu nemá..jen si to občas dře...ale toď vše...
8. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
makka podle mě joo...
8. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
renu: tak to jsi jedna z těch štastnách maminek, kéžby ste to měli po celou dobu rostů zoubků :wink:
8. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak to se hodí, ale stejně ten rodičák je pěkná almužna. Já bych tak potřebovala ještě aspoň 5000Kč, abych malému koupila co opravdu potřebuje a ještě něco navíc. Ještě, že máme taťku. Nezávidím těm matkám, co žijí sami s dítětem, nechápu, jak se uživí.
8. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
makka: mě by bodlo taky 5000Kč navíc :wink: asi každýmu

já ty maminky taky nechápu, jak to dovedou z těch bídných peněz uživit sebe, dítě a ještě platit nájem
8. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
já bych posadila jednoho z těch politiků místo sebe at si vyskouší vzít 7000Kč na měsíc a živit nima dítě
8. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
renu: vy ste oba dva křtení??
8. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.