• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: jakto, že ti takhle doplácí za 3 měsíce? :confused: ... já třeba dostanu za únor asi 3 tis. z těch 7600,-, protože mi dorovnají tu mateřskou, ale další měsíce už budu mít normálně rodičák 7600,-
8. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
renu: tyjo, to máte super s těmi zuby, takhle to měla kamarádka, ani nevěděla, kdy malému zuby vyrašily! :wink:
8. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
pabli: a budeš doma 3 roky nebo půjdeš do práce?
8. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
werča: doma... akorát bych chtěla letos od září nebo příští rok začít studovat FRJ pro SŠ (mám ji pro ZŠ, takže na rok rozšiřovací páteční studium) a možná ten 3. rok do práce pátky učit dálkaře, ale to se uvidí, jak bude paní ředitelka svolná :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
FRJ je pěkný jazyk, takže už to máš naplánovaný :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
ahojky holky
renu-téda to je Kubík statečný,gratuluju!!!! My asi právě začínáme,protože včera si Ondík cpal do pusy chladící kousátko a řval u toho a slintal jako lama a už asi 3. noc mizerně spí,pořád se budí,no horor.Průjem ani teplotu nemá
8. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
danu- tak další adept na zoubky jo :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak už jsem z prochajdy doma, docela vymrzlá :slight_smile:

Tegga - já jsem s tomee tippee taky moc spokojená, koupim od nich i tu větší lahvičku - na mlíko.

Renu - Guess kabelek mám plnou skřín, takže bych chtěla k narozkám něco extra, co si normálně nekoupím. A kabelky od LV se mi lbí moc, taková ta klasická kolekce :slight_smile:

Zuby nám teda nerostou, i když slintá jak o život a všechno co jde cpe do pusy a "okousává".

Tento týden vás nebudu moc stihat, protože budu zase trochu víc chodit do práce.
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
LV jsou nádherný,ale ty ceny :unamused:
8. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Danu malej tohle dělá už asi dva ěmsíce a na zuby to nevypadá...teda kromě toho buzení v noci,t o je horší až posledních 14 dnů

Já už objednala jiný ty lahvičky, našla jsem na ně dobrý recenze

danu vy pijete z čeho?
8. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Holky, za chvilku sem hodím videa Adámka, jak se koupe a jak vykecává. Snad se mi to povede. PABLI mě to doplácí, protože mi nedošla celá částka, prostě to dorovnávají, jinak pak budu brát 7600 Kč.
8. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
DANU máme to samé, nám teda ještě k tomu špatnému spaní přibyla rýma, paráda. Fakt nepamatuji, že bych si odpočinula. Kde jsou ty časy, kdy jsem se mohla v pohodě natáhnout k televizi a kdykoliv si zdřímla. Ne, ne, Adámka bych za nic nevyměnila.
8. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
8. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=mvnc_YAGFqw To první videjko je spíš, jakoby kvokal :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
makka ten má rozkecáno :slight_smile: Mája dělá něco podobného akorát tak moc nepíská :grinning:
8. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Makka, tak u Adámka jde poznat to tatatata :slight_smile: super videa. Já byla s Naty venku, ale odpo už nejdu je tam kosa :angry:
8. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
http://www.hero.cz/SUNARKA/Produkty/922/ holky na těchto stránkách po pravé straně je SUNAR RÁDIO, kde jsou krásné písničky pro prcky a hlavně pro mamky a taťky, které neznají nebo zapomněli dětské písničky :wink:
8. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
KACI - to jsem vůbec ráda, že jsem něco nahrála, protože když vidí foťák, tak začne koukat a nedostanu z něho nic
8. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
ondík piští a ječí,je to sranda a taky se solidně vzteká až rudne....
tegga-máme lahvičku na čaj od bébé jou a picí hrneček NUBY z dm, z toho mi ted nechce pít,asi jak ho bolí dásně,před měsícem z něj pil a i si ho držel sám
8. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
dala jsem Ondíkovi k obědu rýžovo-mrkvovou kaši od Nestlé bez cukru, rozdělává se do nutrilonu nebo mm,dala jsem nutrilon....chutnala mu,třeba po ní bude hodnější,každopádně teď usnul sám bez nošení...
8. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
tý mrkve tam je hrozně málo,jen takové oranžové vločky
8. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
makka to je dobrý ty písničky, už jsem to malýmu pustila, líbí se mu:slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
TEGGA - dobrý viď, Adámek taky poslouchá. Je dobré si ty písničky oživit
8. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
to jo, já mu zpívám pořád stejný dokola, tak aspoň budeme mít nějaký další:slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
MY ŘÍKÁME HODNĚ ŘÍKANEK NA PLAVÁNÍ :slight_smile: takže jsem si to oživila a naučila se i nějaké nové...
8. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
makka-fakt super :slight_smile: manža neumí žádné,tak se může něco naučit :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
jdu dělat kuře,pozdě jsme snídali...
8. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
danu toho manžu doma ti závidím, ten zbytek ne, co se mu stalo a tak, ale paráda, že nejsi s prckem sama :wink: ...nevíš, jak se má pipii s amálkou?
8. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Danuško - na Pipii jsem se už taky chtěla zeptat. Jak se mají?
8. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
míša musela Amálku ze zdr.důvodů odstavit,na začátku to bylo těžké,ale prý už hezky papá. Míša má nějaké problémy se žaludkem,takže lítá po doktorech :frowning2:
8. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.