• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga-to jo,teď když už je manža schopný nosit prcka a pomáhat doma,tak je to paráda,ale ten první týden jsem měla na starost 2 mimina.... :frowning2:
8. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
do práce půjde 15.3. musí ale začít postupně zatěžovat, pořád to ještě nebude na to,aby figuroval-vláčel psy na rukávu a podobně....takže bude stopovat atd.....
8. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ondík stále spinká,že by byla kaše v poledne dobrý nápad??? No abych to nezakřikla
8. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Danuš - chudák Miša a Amálka, pozdravuje ji od nás. A ať se brzo uzdraví!!

Co dělá tvůj manžel? On je policajt, voják nebo tak něco?
8. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
danu taky ji ode mě pozdravuj ju.....
8. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Taky zdravíme PIPII s Amálkou. Škoda, že už za námi nechodí, zkus jí DANU přemluvit.
8. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Danuš, tak hlavně, že manžel už je ok! To se máš, že Ondrášek ještě spinká, Naty spala 20 min. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Kači-tak Ondík se vzbudil až teď,takže spal skoro 2 hodinky :slight_smile: má dobrou náladu,blbne s manžou.
edit-cvičí psy pro policii
8. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
pipi už na MK chodit nechce, my si píšem na skypu....
8. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
Dani - a mátě doma nějakého psa?
To sem Pipii chodit nebude ani až to půjde zamknout?
8. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
máme na zahradě(pozemek na domek) německou ovčandu,jeden čas jsme měli 3 feny :slight_smile:
8. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
edit-no když ten člověk,co tam mezi nima posílal jejich vzájemnou IP byl zřejmě admin nebo bývalý admin...takže ani zamknutí nepomůže
8. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
sepisuju nákup a pojedu do kaufu a do dm
edit-máš vybranou konkrétní vuitonku?? já se teď na MD oblíkám jen sportovně,tak na elegantní kabelky začnu koukat zas až za 3 roky :grinning:
8. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Dani - konkretni vybranou nemám, ale pracuju na tom :slight_smile: Já teď taky chodím spíš posportovnu, ale 30 mám jen 1x za život :grinning:

Co se týče toho jestli je MK bezpčené - myslim si, že moc není, ale to není na netu nic. Já nemám moc ráda FB, protože tam se toho člověk dozví určitě víc než tady :wink: Preferuju skype, ale spíš volání, konverzace je taky dohledatelná.
8. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
tak my byli venku provětrat, je tady pěkná zima, chci jarooo :frowning2:

Davídek spal jeno hodinku venku, to jsme akorát skočili poslat balíček věcí jedný paní na poštu

danu- pozdrav pipiii :slight_smile: já taky ted preferuji sportovnější oblečení, jindy jsem nosívala podpatky věčšinou, no jaksi jsem od těhu zvyklá na to sportovejší oblíkání, zrovna ted když chodím na procházky s kočárkem :wink:

já musím taky nakoupit, hlavně pro prcka vše co dochází, kupuji furt na celej měsíc

já jsem taky na facebooku, během měsíce mě tam našel každý znáámy, ale moc tam nechodím, nelíbí se mi to tam :unamused:
8. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
dneska jsme odpoledne blbli s Davídkem s fotákem, nechtěl zase spát, tak jsme se fotili, mrknete kdo chcete :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395
8. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
holky viděli jste televizní noviny, o tom 4 měsíčním prckovi? mě ho je tak líto chudítka malýho
8. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
jé, chudák pipiii... danuš, pozdravuj ji od nás :slight_smile:

werča: Vítek spal taky jen chvilku dneska, jinak pořád řval jak tur!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tegga: jo viděla, i četla na netu, je to děs...

werča: moc hezké fotečky :slight_smile: vám to tam sluší s Davídkem :slight_smile:

holky, jsem hotová za dnešek, jdu sebou plácnout k telce, a tak do 3/4 h usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
pabli.-už mám taky ten kartáček oral B,přijde mi brutální,snad to s ním nebolí :grinning:
8. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
edit-k 30 to chce něco extra,to je fakt :wink: já je mám až na podzim,takže mám čas vykoumat dárek. A tchýně má letos 60,to bude oříšek jí něco vymyslet, mě napadl dárek typu wellnes, masážička,zábal, aromaterapie nebo tak něco,jenže ona je takovej ten typ,co o sebe nepečuje a kosmetika jí nebere,takže takový dárek by neocenila :rolling_eyes: takže fat nevim a manža nic nevykoumá tradičně,takže to je na mě :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
já taky nechodim na facebook moc často,mám tam hlavně fotky,aby se mohli kamarádi a příbuzní podívat,jak Ondík roste. Povolený přístup mám jen pro přátele
8. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
danu a myslíš že mají admini přístup do IP :confused: :confused: každopádně to je síla co se těm holkám stalo :angry:
a pipii pozdravuj, zkus jí přemluvit ať příjde, není problém přece si založit nový nick, taky mě zajímá jak Amálka roste ... je tu téma jak jedna holka třese s dítětem v afektu a ona si založila nový nick jen na toto, takže to pipii udělat taky může :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
v červnu se mi má narodit neteř tak mě chytla zas tvořivá takl sem udělala takovej malej dort z plínek, trochu předčasné ... :grinning: a od zítra začnem vyrábět dort k májinýmu půlroku :grinning:
8. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
evena-my dostali k svatbě od ségry jako bonus 3 patrový dort z toaletního papíru,vypadal skvěle. Jinak admini mají přístup všude...
8. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ráno holky, doufám že vaše noc byla lepší než ta naše. U nás katastrofa - malá má rýmu, kašel a do toho ji snad rostou ty zuby nebo co. Okusuje nás víc než obvykle, ale taky to prý může být jen kvůli té rýmě. Každopádně jsem byla vzhůru co chvilka a odsavala jsem ji. Ta rýma je fakt děsná nemoc :slight_smile:

Malá má půl roku příští týden a dort ji nechystáme, jen na oslavu dostane mrkvičku, třeba to ocení.

Danuschka - já mám 30 až v srpnu, ale ten dárek mám vybranej už pár let. Jenom se nakonec vždycky našlo něco potřebnějšího a užitečnějšího. Ale letos chci být nepraktická a dostat to po čem toužím. Navíc je to taky možná poslední šance kdy na to manžel bude mít penízky, jestli se nám podaří druhý prcek tak se bude kutálet ještě rychleji než teď :wink:

Dort z plinek jsem dělala pro kamarádku, podle mého je to super praktický dárek a navíc krásně vypadá.

Nevím jestli mám jít s Editkou k lékaři a nebo ještě počkat. Dnes musím do práce a tak uvidím jak bude spinkat, pokud dobře tak ji ještě nebudu doktorem trápit.
9. bře 2010 v 06:02  • Odpověz
EDIT - tak máme snad stejné dítě, my jsme nespali vůbec, kašel teda nemáme, ale mám strach, aby neměl angínu. Myslím, že s kašlem by si k doktorce měla jít. Má teploty? My jsme nic nenaměřili.
9. bře 2010 v 06:42  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás docela dobrý, prcek má sice jakoby plný nos, ale projevuje se to jen u kojení, tak mu ho jen čistím štětičkama, odsavajdu jsem zatím nepoužila.....já se taky cítím líp jak včera, tak snad to bude oki
9. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Tak my máme s jídlem teď boj, nechce mi moc jíst, hlavně v noci
9. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

danuš: tak co kartáček, zkoušelas? :grinning: No, nejdřív mi to taky přišlo jak zbíječka :grinning:

jinak u nás noc dobrá, malej šel spát po 19. h, spal do půl 3, pak do 6, to už teda vstával... budí se o jedno kojení teď míň, akorát vstávat by mohl později... no, ale asi se to teď bude kolem těch 11 h spánku pohybovat, tak leda, že bych ho asi dávala spát dýl, nevím, no...
9. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
koukám, že zas začaly rýmičky... jsem si říkala, že teď na čas omezím chozením s Vítkem do obchoďáků, jak nastává jaro, je každý nachcípaný, pozoruju to i na ulicích... nooo, ale včera jsem vlezla do KIKu a koupila malýmu krásnou modrou kostkovanou bundičku s kapucí na chladnější léto/mírnější podzim, jsem vzala vel. 80 a je mu asi do půl lýtek teď :grinning: - no a za 239,-, to mi přišlo dobrý :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.