• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
tegga: jak to máte s tou špínkou? Lepší se to? Byla jsi na kožním? Jsem si na tebe tuhle vzpomněla, malýmu jsem to objevila taky na hlavičce, ale jen kousíček a šlo mi to vymasírovat olejíčkem zlehka... jen je mi divný, že to má až v 5 měsících...

Jo a holky, dáváte malé odkrknout po kaši? A krkají? Vítkovi se totiž moc nechce, respektive to trvá mnohem déle než po mlíku...
9. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Po kaši odkrkávat nedávám.
9. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Makka - já mám pocit, že ona kašle jen protože ji dráždí hleny. Teplotu má 37,9 bez odečtu takže žádná katastrofa. Nechci ji hned tahat k lékaři, protože u nás v PV ještě furt řádí neštovice a rotaviry tak aby si od tama ještě něco nepřinesla :unamused:

Danuš, Pavli - já se na ten kartáček taky koukala, ale přišel mi fakt obrovskej. Radši jsem zůstala o svého Curaproxu :grinning:

Pavli - to máš super, že ti Víteček spí 8 hodin v kuse, to si já můžu fakt nechat jen zdát. To se Editce ještě nepovedlo :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
makka: u nás to právě dýl trvá, ale pak si odkrkne faaakt mohutně... ale někdy na to nemám trpělivost, tak ho hned normálně nakojím, jak máme teď ve zvyku, a spojíme to krknutí s tím po kojení...
9. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Pavli - já s Editkou nechodím ani do pekařství a stejně to někde chytila :angry:
Ahoj holky, máme problém se studenými ručkami přes noc. Máme na spaní 18 st. což je normál a málá má v noci ručky jak led... Rukavice mít nemůže, protože když ji v noci kojím, tak ona si pak v postýlce musí cucat palec, aby zase usnula. Myslíte že to může nějak vadit? Vy to máte jak s teplotou?
edit: jojo, Vítek teď spinká fakt pěkně, akorát budu asi muset chodit spát už s ním :grinning: Já mám kolikrát teď problém vydržet do 20:30 na prášek (HA) :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
aaronka: ahoj, u nás je teplota v noci 21-22 stupňů, přesto míval malej dřív studené ruce, a hodně, ale časem ho to přešlo... nicméně pokud má malá teplý zátylek, tak bych to nijak neřešila.
9. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
edit: to víš, to je hned.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Aaronka - moje holčička má taky často studené ruce, hlavně když si je ocucavá. V ložnici máme cca 19 stupňů. Studené ručičky prý nemám moc řešit, nic to neznamená. Důležité je, aby byl teplý zátylek a případně i nosánek. :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
pabli máme to tak, že pořád bojujem:slight_smile:....ale je to mnohem lepší, už tam nemá ty stroupky, ale jen ty šupinky, vyčesávat olejem už to v životě nebudu, chtěla jsem to mazat sádlem, ale to se prý taky nemá, že ta kůže nedýchá, tak nevím......obličejík má ale úplně čisťounkej, tak jsem ráda.....akorá jenom čekám, co bude, až to přestaneme mazat tou mastičkou z kožního

edit taky bych editku zatím netahal k doktorovi, může být jen nachlazená, je to zbytečný ji tam vystavovat dalším bacilům

prcek má taky občas studený ruce, ale myslím, že jinak je mu teplo, taky to neřeším
9. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
EDIT - taky si malý zakašle, ale je to opravdu kvůli těm hlenům. Jen mě zaráží ten noční pláč. Holt si to budeme muset vytrpět.
aaronka, jak říkají holky, důležitý je zátylek. Adámek také má studené ručičky, protože si je rve do pusy.
9. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Makka - u nás je noční pláč kvůli ucpanému nosu. Už jsem ji nasadila nux vomicu na uvolnění hlenu, uvdím jestli zabere.
9. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
u nás je noční pláč taky:grinning:....ale svádím to na zuby :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
holky, tak u nás je teda pláč denní... od včerejška, a zdá se, že to pokračuje... malýho nebaví hračky, nic... dám před něj hračku a on se rozeřve...
9. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
pabli to jsme včera měli to stejný, sem nechápala, jeho oblíbený hračky, jsem mu je dala a on začal brečet, jak kdyby se toho bál :unamused: ......baví ho jen, když je držím já a hraju si s ním
9. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
ahojky holky,dneska jdeme na 2 hexu...a budu se hádat kvůli tomu pneumokokovi..je tu snad někdo komu nechce doktorka naočkovat dítě??
9. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
tegga: malýho nebaví, ani když si s ním hraju, ani když jsem ho dala do lehátka, kde je jindy rád... no niiiic... asi chce naznačit, že už je dospělej, či co... no, dnes spolu budeme uklízet, tak jsem zvědavá, na dospěláka :grinning:
9. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
jéé holky takt o je mi líto že pláčete... :frowning2: to my vůbec...
9. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
renu: dobré je teď to množné číslo - "pláčete" - poněvadž JÁ budu brečet za chvíli asi taky :grinning:
my jdeme v PÁ na třetího pneumokoka a třetí hexu
9. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
renu taky s tím nemáme problém, jdeme za 14 dní na druhou dávku
9. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
6e by hromadně začaly řašit zuby :grinning: jsem to říkala, že nastává období, kdy za vše můžou zuby :grinning: Holky, to je mi moc líto, že jsou dětičky nemocné :frowning2: Edit máš pravdu, rýma je u miminek strašná nemoc.
My jdeme na 2. prevenar v pondělí, hexu už máme naštěstí za sebou.
U nás noc super, spánek vkuse do 6 bez jediného nahození dudla, pak se najedla a před 7 to ještě na hodinku zalomila.
9. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
pabli nezoufej, zase bude líp :wink: , to chce vyrazit na dlouhou prochajdu, ať se prcek doma nenudí a ty si odpočneš u kočárku :wink:

kacik, to máte krásný :slight_smile:

mě se dneska strašně dobře spalo, jak je manža anchcípanej, tak spal v obýváku a já se rozvalila po celé posteli, nádheraaaaaaaaa :grinning:
9. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Renu - já jsem četla, že někteří doktoři nechtěji proti pneumokokům očkovat z jednoho jednoduchého důvodu - tu vakcínu si musí nejdřív koupit za své a zdr.poj. to proplácí až za několik měsiců. Ale nevím o nikom kdo by měl problém, u nás teda očkují všichni doktoři. Když tak ji řekni ať ti napiše recept a že si tu vakcinu koupíš sama v lekarně.
9. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Tegga - manžela jsem dnes kolem půlnoci taky vyhnala do obyvaku (ale já proto, aby se vyspal) a i když se malá hodně budila tak jsem suprově vyspaná, válela jsem se i po jeho půlce :grinning:
9. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
ahojte

malá nám včera usla nečekaně v 19 h v domácím kočárku tak sme jí o půlnoci museli vzbouzet, pak se vzbudila v 6.40, takže dobrý :slight_smile: ... nemoci sou děsný no, už s tím válčíme taky pěkně dlouho, teď se po ránu tak hrozně rozkašlala zase :unamused: rýmy ty sou otravný jak děcko nemůže dýchat :unamused:

renu zkus tak píše edit si to koupit ... čert ví v čem má dr problém, ale měla bys spěchat do ukonč. 8 měs. musí být dítě naočkovaný všema třema dávkama, abys ti to pak proplatili kdybys to třeba nestihla ...
9. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Reni - teď mi došlo, že to co jsem ti poradila je asi blbost, protože pojištovny to zpětně proplácí jen doktorům!! Takže nevím jak by jsi ty peníze dostala zpět.
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
tegga: jj, ven půjdeme... ale zas vždycky musím na procházku max. na ty 2 h, protože pak se mi chce na WC... to je na tom jediný blbý, když chodím sama ven, že musím myslet na to, že když se mi bude chtít čůrat, musíme domů...
9. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
U nás je dnes zase krásně, ale budu s malou doma. Jen ji odpoledne vezmu tak na 20 minut na balkon, prý je při rýmě dobýr čerstvý vzduch.

Pabli - s tím záchodem to znám. Ale naštěsti já teď musím každé 3-4hodiny, takže to je docela pohoda :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
dřív bylo to částené proplácení pojišťovnama, ségra si prevenar koupila a pak nesla papír na VZP a část jí proplatili, to samé měla u vakcíny na klíšťata ... třeba to tak podobně jde i teď, možná zkusit zavolat na pojišťovnu
9. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.