• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
já bych ven i šla, ale kvůli kašli nevím, možná jen na chvíli
9. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Fakt by mě zajimalo kde ty děcka furt na ten kašel a rýmu chodí. :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Editka naštěstí usnula. Spánek prý posiluje tak uvidím jak moc bude posilená :wink:
9. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
pabli tak to máš fakt blbý:grinning:, to já yvdržím teda i dýl:slight_smile:....my na prochajdu půjdem, včera jsme nebyli a už mi to doma bylo dlouhý
9. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
EDIT taky mi Adámek usnul, je to s ním hodně náročný, je z tý rýmy pěkně otravnej!! Takže mám co dělat. Ven s ním nepůjdu, nejdřív tak ve čtvrtek, ale už mi to doma leze na palici.
9. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
tegga, edit: to si představte, že někdy se mi chce, už když vyjdeme před barák :slight_smile:... pak hodinu při procházce myslím na to, že už už bych nejradši domů :grinning: ... a co teprv v těhu, to byl horor... ale asi to mám i psychický, než jdu na procházku, tak jdu 3x (!!!) na malou :sunglasses:
9. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
já než jdu ven, tak jdu taky třeba dvakrát po sobě:grinning:....pabli máš to pořešit někde za keříkem a bylo by:grinning::grinning::grinning:....v těhu to jo, to byla katastrofa :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
tojo, akorát těžko tady mezi panelákama za keříkem... a do lesoparku sama nejezdím... se nějak bojím... Tuhle mi stačilo i jet sama po parku ve městě v centru... tam stál nějaký chlap, čuměl na mě s kočárem už z dálky, pak jsem ho přešla, on se hned otočil a šel těsně za mnou, tak jsem zrychlila, on taky, nadběhl si nás kolem jednoho stromu... no, pak jsem se mu ztratila mezi lidma u náměstí, ale dost blbej pocit to byl teda!!! :angry:
9. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
PABLI to byl asi uchylák, nelezlo mu něco z kalhot?
9. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
makka: tam dolů jsem se teda nekoukala :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
ježkovi pabli, tak takový zážitky bych teda nechtěla mít....já když mám pocit, že mě někdo pozoruje, tak začnu hned jakože telefonovat:grinning: a nebo fakt zavolám manžovi:slight_smile:
9. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
tegga: jo, po telefonu sahám taky, člověče... ale od té doby, co ségřině kamarádce ukradli mobil právě v centru města v tom parku, tak ho tam moc nevytahuju... člověk jde s malým do parku, aby byl jakože v přírodě, a ono je asi líp být na rušný ulici, protože třeba v tomhle parku je to i samý feťák, bezdomovec apod.
9. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
jo tak to mi taky vadí, u nás v městský části jsou u nákupního střediska vždycky samý fěťáci a bezdomovci, už proto tam chodím nerada jen nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
tegga: u nás je nejvíc takových u kauflandu a na nádraží, pak v tom parku...
9. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Pabli ty máš teda zážitky :unamused: Já jdu taky min. 2x na WC než jdu ven, mnažel je ze mne hotový, nechápe :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
kacik: jo... manžel taky nechápe :slight_smile:...

uff, podařilo se mi Víťu na chvilku uspat, uvidíme, jak dlouho vydrží... ale co spí bez digestoře, tak žádná sláva, spával kolem hodinky, teď spíš tak půl... Dělám si mražené knedlíky s povidlím (u nás se říká "to povidlí", kdežto tady na jihu "ta povidla", to taky manžel nechápe :grinning: )... jinak se mi povedlo se řvoucím Víťou vygruntovat byt, on totiž, pokud kolem kmitám a něco opravdu dělám, tak je hodnej a pozoruje mě :grinning:

Jinak jsem tuhle potkala satanisty pro změnu, kluka a holku, hrozně vysoký a hubený, obrácené kříže na krku, dlouhé černé hábity, nějaké stříbrné prvky, dlouhé černé vlasy skoro po pás, oba, a takové zvláštní hrozně jasné mledé lehce modré oči a ostré panenky, úplně mě to fascinovalo, měli čočky nějaký speciální... no, ale taky jsem se bála kolem nich projít s kočárkem :grinning:
9. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Tak teď si zase musím to naše městečko pochváli, u nás jsem žádná taková individua neviděla a když náhodou jo tak je to známá firma :grinning: :grinning: Někdy má to, že se tu "všichni" známe docela výhodu. Ale zas v takové díře nebydlím, máme cca 50tis obyvatel.

Parky máme 2x a oba jsou bezpečné až až, jen teda v noci bych tam sama stejně nešla. Potom máme velký lesopark, od jara do podzimu je tam lidí jako much takže se tam nebojím, ale v zimě bych tam bez chlapa nešla ani náhodou. :grinning:

Já jsem si k obědu dala caro a sušenky. Mám chuť na něco sladkého a jsem tak unavená, že se mi nechce nic vařit.
9. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
ahojky holky jsem spět s poradny máme KONEČNĚ naočkováno proti pneumokoku..vybrala jsem si sinflorix a dostaly jsme 2 hexu...tak jsem spokojená váha:6600g...šikula náš...
9. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Reni - super, že máte pneumokoky. Váha taky pěkná, gratuluju.
9. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
edi díík... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
renu: gatuluju ke KO, super váha :wink:

edit: to Caro jsem asi nikdy nepila... někdy zkusím
9. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Caro jsem začala pít až po porodu na radu laktační poradkyně a ono mi tak zachutnalo, že si ho dávám pořád 2-3x za den :slight_smile: Někdy ho nahradím sáčkovou Meltou a nebo bio výrobkem z DM drogerie. Všechny 3 chutnají dost podobně, Melta mi přijde trochu silnější, ale když to doleju mlékem tak je to šumák.
9. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
renu tak ses naočkování dočkala :slight_smile: pěkná váha ... kolik měří?

taky sem caro nikdy nepila ale prej je to dobrý, já zas miluju bikavu ale je strašně drahá a vydrží mi asi 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak mi od rána Adámek neustále ječí, teplotu nemá. Je otravný jak pr... Už aby přišel manžel s práce a trochu mi s ním pomohl. Jestli to takhle bude pokračovat jdu zítra k doktrorce, protože tohle není normální.
9. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
zítra jeden na ortopedii tak snad už budou známky jadýrek, sice je ještě čas, ale po tom co sme si užili mám strach aby nebyly problémy i s tím a začalo to nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak sem koukala na ty naše stránky jak nám prdísové rostou a možná by nebylo odvěci vymazat tu mrchu lucittu :grinning:
9. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
EVENA jsem pro!!!!!
9. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
makka no ty si užíváš :cry: Mája mi teď spí v kočárku za poslední dva tři dny spí nějak moc, ale nezlobím se teda :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
makka a spí ti? Možná z únavy ... malá když dlouho nespí taky je nevrlá a vříská do té doby než usne ... to stejně nechápu, když sem unavená tak přece zavřu oči a spím, nebudu se ještě rozčilovat :grinning:
9. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Davídek má zvýšenou teplotu, ted jsem mu měřila -38 :frowning2: ,, já se zblázním, snad se z toho dostane, máme 18. poradnu a dostaneme taky pneumokoka, ale když bude nemocnej tak asi těžko :frowning2:

byla jsem na nákup, malýmu jsem koupila novýho dudlíka od půl roku, nechce ho, zvedal se mu po něm žaludek, asi je pro něj veliký

evena: ty máš hrneček od fisher price? já se totiž ohlížela v dm, ale žádnej co by se mi líbil jsem nenašlaa, měli tam od NUKU, pak od DM a měli i MAM, ale na něm mi přišli hodně malý ty držátka, tak kterej HOLKY radte

makka: ty choroby jsou už fakt nesnesitelný :unamused: at je Adámek taky brzy zdravej :wink:

renu: gratulace k super váze, Kubík je pěknej papkáček, hezky prospívá :dizzy_face:

tegga: koukala jsem na dm tašku, měli jenom v béžovým, asi si pro ní zítra dojedu, tak doufám, že bude dobrá
9. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Nějak se vám dětičky hromadně rozstonaly :frowning2: To mě mrzí. renčo, tak konečně jste naočkování, super a váha taky krásná.
Hplky vy máte nějaké stránky, kde zaznamenáváte jak děti rostou, tam kde je ta lucitta? Že bych se koukla :slight_smile:
Werco: levné tašky na kočárek jsem našla ještě tady : http://www.sambaby.com/11840-tasky-/5653-taska-na-rukojet-universal/
9. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.