• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
kacik: no už jsem si myslela, že je z tý ošklivý rýmy venku, a najeddnou horečka :frowning2:
jakej ty používáš hrneček, já se dneska ohlížela, mám už kolotoč v těch značkách

ty tašky taky nevypadají špatně:wink:
9. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
wwercaa - můžu uznat, že tahle rýma je za celou dobu nejhorší, teda aspoň jí Adámek nejhůře snáší. Horečku zatím nemá. Jenže mu nic z nosíka nevysaju.
9. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Editka naštěstí pořád spinká, to je podle mě na vyrovnání se s nemocí to nejlepší. Jen se probudila na kojení :grinning: Já do sebe zase cpu vitamíny a homeopatika, aby je dostala přes mlíčko. Větrám a na topení mám vodu s mořsku solí a taky plinku kterou jsem v tom vymáchala. Snad to zabere a bude rychle zase fit.

Vidím, že rýma dokáže dětičky opravdu pořádně potrápit. Všem marodům přejem rychle uzdravení!!!!
9. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
makka: pokaždé, když měl rýmu, tak to bylo celkem dobrý, žádná změna v chování, dalo se to, akorát neklidnější spánek, ale tak uvidíme, jestli mu ty horečky neklesnou do zítřka, mažu s ním k doktorce

já mu odsávala fakt minimálně, jenom po ránu, když byl zahleněnej pak to fakt přešlo, chtěla jsem s ním dneska ven, přídju domů z nákupu a tchýně nato, že malej má 37,5 a následně poté asi půl hodinkky jsem ho změřila já a už měl 38, tak jsem mu dala čípeček, uvidíme jestli zabere :confused:

malej mi spí přez den v kočárku, ted se mi ho nějakým zázrakem podařilo uspat v postýlce, musí to vypotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

edit: rýma potrápí i nás dospělé, chudinky ty malinký, snad už to brzy přejde
9. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Editka má rýmu "teprv" podruhý, prvně to byla docela pohoda, za týden to bylo pryč. Tak doufám, že to teď bude stejné.

Veru - teploty se taky bojím. Malá měla v zadečku necelých 38 ráno, ale paralen ji mam dát až bude mít 38,5. Naštěstí ji zatím teplota klesla. Jsem zvědavá co bude až se probudí. Usnula v 10,20 a od té doby furt spí (s jedním kojením).

Malá naštěstí v pohodě usne i v postýlce, ale normálně nespí tak tvrdě jak v kočárku. Dnes ale chrní jak špalek, podle mě musí dospat noc.
9. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
makka: Víťa je taky děsně otravnej, snesitelný jen spící v kočárku :grinning:

naše stránky pak upravím, přidám kacika a werču :slight_smile:, holky, pošlu vám pak taky odkaz do IP, jestli nemáte.

werča: já koupila dnes v DMku nakonec ten od DM Nuby s oušky a MAM bez oušek, uvidíme, z čeho se bude prckovi líp pít.

A POŠLETE MI PROSÍM VÝSLEDKY Z 5MĚSÍČNÍCH KONTROL - VÁHA A VÝŠKA A JESTLI JE PLNĚ KOJEN nebo KOJEN + KAŠE nebo UM. 4měsíční jsme tam, myslím, nedávaly, tak ať máme tabulku aspoň za 5. měsíc :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
jo teď koukám, že 4měsíční kontroly tam máme, tak kdo nedodal do tabulky tak šup sem s tím :grinning:
9. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
PABLI: 7.400 g, míru nevím ...

tak to vypadá u nás opravdu na zuby, nemá to sice červený, ale má tam jakoby nadzvedlou dáseň, to se máme na co těšit
:slight_smile:
9. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
Pavli - 6,55kg a cca 65cm.

Zuby u nás naštěstí ne, teď nám stačí ta rýma :slight_smile: Navíc jestli bude Editka jako já tak bude mít první zub v roce :grinning:
9. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
evena, edit: díky, máte to tam...

hmm, taky tu Víťovu náladu svádím na zuby, který ovšem nevidím :grinning:
9. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
holky tak mi teď došli z venku a jsem zmrzlá jak hovínko:slight_smile:a to bylo i se zastávkou na čaji v kavárně

pabli ve 4 měsících: 6290g, 63,5cm
v pěti vím jen váhu: 6.730g
9. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
edit, evena, tegga: dávaly jste v tom 5. měsíci kaše nebo ne? Já že bych to dopsala do tabulky :wink:
9. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
pabli ne, já dávala jen ve 4,5 měs jednou 30 ml a to ještě moc ani konzistenci kaše nemělo :grinning:
9. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
evena: ajo vlastně :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Pavli-nedavala jsem nic :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
pabli já dávala, ale jen třikrát asi, tak tam můžeš napsat třikrát kaše:grinning:
9. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Pabli - můžeš mi prosím poslat ten odkaz na ty naše stránky? Děkujiiiiii
9. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
malej tedka usnul, celej den je uknouranej, teplota po čípku klesla z 38 na 36,5 takže čípek zabral, následně pak zase stoupla :frowning2: , ani moc nechtěl jíst, uvidíme co bude v noci, večer měl opět zvýšenou, dostal čípeček na noc aby se pěkně vypotil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tegga: chci se zeptat, drží tě taška na kočárku když jedeš, já mám svoji na patenty a ty se mi pořád rozepínají, proto se ptám zda ten suchej zip toho vydrží víc
9. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
tak nakonec jsem si objednala tutu ke svému kočárku :slight_smile: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1417904
9. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
AHOJKY HOLKY DÍK... :slight_smile: :slight_smile: jste hodné..dneska to byl večer boj..děsně plakal..třel nožičky o sebe..šlo vidět že ho to dost bolelo..jsme kolem něj s taťkou lítaly :frowning2: chtělo se mi s toho úplně brečet když vidím jak se trápí a nemůžu mu pomoct...přece jen ten pláč je u nás hodně málo tak mě to nějak vykolejilo...nakonec teda usnul a spinká do teď snad to zítra nebude bolet...

wwercaa:taška moc hezká...já mám na x-landera takový kolečko s klipem ten zmáčknu nasadím to na takovej otvor a pustím a to se do sebe zakousne a drží to...
9. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
9. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
pavlínko:my měli v 5 měsíci 5900g :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
pavli:5300g ve 4 měsíci... a jsem UM ale to ty víš... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak dneska vstávačka v půl 1, pak až v půl 6 a ještě jsme to zalomili do 7 h :slight_smile:

renu: chudáček malej, určo už bude dneska líp :wink:

werča: taška pěkná :slight_smile:

tegga: napsala jsem ti tam ty 3 kaše :grinning:
10. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
ahoj holky,
dnes ještě všechny spíte? U nás noc nejluxusnější za poslední dobu. Naty spala celou noc a vstávala na jídlo až 7 :slight_smile:
Werco, Renco, Makka, Edit jak jsou na tom dětičky?
10. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Dobré ráno, dnes to docela šlo. Musela jsem ji odsávat jen 1x a kojila jsem 2x takže taková klasická noc. Teplotku má pořád pod 38 stupnů (bez odečtu) takže taky dobrý.

Veru - nevím proč, ale kabelka se mi nezobrazuje. Já mám tašku s patentkama a nerozepínají se mi, myslím že je to o kvalitě tech cvoků a stejně tak to bude i s tím sucháčem. No a hlavně se tašky nesmí přeceňovat, většina z nich má nosnost kolem 2kg.

Renu - taky přeju, aby dnes bylo líp!

Kacik - nemůžu si Natálku na jednu noc pujčit? :grinning:

Tegga - nevím jestli by tě to zajimalo, ale na ty šupinky na hlavě jsou i homeopatika :slight_smile: Pokud budeš chtít tak ti pisnu víc informací.
10. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Edit nepůjčím, ta je jenom moje :grinning: Nedělám si iluze, že by to bylo už každý den jako u Evan :slight_smile:
Editce už je teda lépe, tak to je dobře :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
edit: co bys dělala v noci se 2 dětmi? :grinning: :grinning:

kacik: to spala Natálka krásně!
10. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Kacik- já bych ti poslala Editku :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko, dnes celkem můžu říct že dobré. Adámek usnul celkem brzy a celkově včera přes den hodně spal a dlouho i přes 2 h. Abysme se vyspali, tak Adámek spal s námi a bylo to pro mě lepší,nemusela jsem při každém zabrblání vstávat. Teď se stačilo jen přitulit. Papal 2x a vzbudil se v 6 h. a vypadal vyspale. Tak jsme si ještě povídali a ještě usnuli do 8 h. Sice si na sebe pleteme bič, že spí s námi, ale fakt už jsem to nedávala.
RENU - to měl vždycky Kubík takovou reakci po očkování?
HOLKY, DNES SLAVÍME 5 MĚSÍCŮ!!! To zas budu vzpomínat na porod. :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.