• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tegga - fakt si nepamatuju kolik to stálo, ale bylo to lacinější než kupované vlhčené ubrousky.
10. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
holky, nojo, asi ty zuby, nebo nevím, co těm prckům je... nebo bude jaro a začínají mít roupy :grinning:

edit: já chtěla původně k 30inám výlet do Paříže, ale právě bych to bez prcka asi na podzim nedala, nebo spíš si to tam nemohla pořádně sama užít, tak jsem zvolila tu navigaci :slight_smile:

V DMku jsem si včera koupila takovou pěknou hnědou sponu do vlasů, spoustu ozdobných gumiček a taky sponky... mám jinak gumičky někdy z prváku VŠ, tak jsem usoudila, že to chce něco hezčího a novějšího už :slight_smile:

noooo, Vítek si teď hraje sám v postýlce a já potřebuju na WC!!! A to musím projít kolem postýlky, taaaakže zase bude řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo se počůrám :grinning:
10. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
no, ona mi řekla, ať ubrousky nepoužívám vůbec, ať mu prcku vždycky jenom utřu černým čajem, stejně tak obličej.......na vlasy máme šampon, který taky obsahuje zinek, tak uvidíme no, každopádně lepší to je

jo a už třikrát se mi stalo, že si někdo myslel, že je malej holka, prý má tak pěknej obličej, že vypadá, jak holčička, nevím, jestli ty lidi nevidí, jak je oblečenej:grinning:
10. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
tegga: jo, to se mi taky stalo s tou holčičkou - 2x! :grinning:
10. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky

Byla jsem dneska s malým u DR, noc byla celkem dobrá, nato že je tak nemocnej, vstával ve 3 a 6.30
v noci teplotu neměl, ale ráno už mus zase stoupla :frowning2: začal mít suchý kášel, tak jsem s ním radši šla, koupila jsem mu Stoptusin na kášlik a Nasivin na nosánek, nechce moc jíst ani spinkat, chudáček :frowning2: už at je to brzy pryč
10. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
werča: jee, tak snad to malýmu brzy ustoupí!
10. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
werca myslím na Davídka, ať se z toho brzy dostane myšák malej
10. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
makka: GRATULACE k 5 měsícum :dizzy_face:

evena: to byla teda šílená noc :unamused: fakt nezávidím, to jsi si dneska musela dávat jedno kafé za druhým :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danushka: tak Ondrášek taky jo, jsme se tady s těma nemocema nějak rozběhli :unamused: už at jsou včichni brzo zdravý

kacik: suprová noc co :slight_smile: nám jednou malej vydržel spát do 6, ale bohužel náhodná noc
10. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
tegga: Lubošek chudáček, asi má hodně citlivou pokožku co, snad se z toho časem taky dostane :wink:

na našeho věčšinou ty babky co dobře nevidí se ptají: "a to je kluk nebo holčička" :grinning:

pabli: v Paříži jsem byla jednou s folklorním souborem,, moc se mi tam líbilo, klidně bych tam šla znova, to bys měla hezkej dáreček k narozkám :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
werča: dáreček by to byl hezkej, ale dost by mi ten pobyt kazil fakt, že je Vítek v ČR... navíc bych trpěla utkvělou představou, že s letadlem spadneme a bude z Vítka skoro sirotek... (promiň edit, já nikdy neletěla, tak když už, tak chci s celou rodinou, jsem pod vlivem různých romantických a dramatických filmů :grinning: )... taaakže tam pojedeme/poletíme až někdy, až bude Vítek větší :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Holky před chvíli se mi Natálka málem zadusila vlastníma slinama :pensive: Jsem jí přebalovala a ona začala strašně slinit a pak jí to zaskočilo a ona chudáček se nemohla nadechnout. Tak jsem jí vzala a poplácavála na zádech a ona rudla a oči ji lezly málem z důlku, no pak se konečně nadechla a začala strašně plakat, ale strašně a já s ní :frowning2: Chtěla jsem jí dát zrovna oběd, ale ona byla úplně hotová, když jsem jí položila zase strašný řev, tak jsem jí udělala radši UM, příkrm by v takovém stavu stejně nejdla. No ale než se toho mlíka napila, tak to byl boj, zase brečela jako blázen.
teď vytuhla chudinka
10. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tegga - já malou taky občas meju v černým čaju.

Veru - no jo, ty nemoci se nám tu ted nějak množí :frowning2: Davidek ma suchý kašel nebo vlhý? Ptám se, protože Editka bude taky asi potřebovat něco na kašlík.

Pavli - já vím, že se mi bude stýskat ale zas bych moc ráda vybavila šatník nejen Edušce, ale i sobě a manželovi. A taky si od tama asi dovezu kočárek :slight_smile:
V Paříži se mi moc líbilo a chystáme se tam znovu za pár let s dětma, ale to asi hlavně kvůli zábavnímu parku :grinning:
10. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Kacik - to je teda zážitek :angry:
10. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Makka jsem Adámkovi ani nepogratulovala, tak velká gratulace :slight_smile: Werco Stoptusin ti dpoporučila dr? Já dávám na kašel Hedelix, je to přece jenom přírodní.
pabli to budou určitě zuby :grinning: Ale je to na palici, co? My máme taky dnes hnusný den :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Pavli - pobavila jsi mě :grinning: :grinning: Já lítám, teda lítala jsem, tak často, že mi nějaký strach z toho, že letadlo spadne vůbec nepřijde na mysl. Horší je, že se mi tam furt dělá zle :grinning:
10. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
jo doktorka říkala, že je poznat, že bude cíťa už podle šlapek, tak jsem mu je doma koumala, ale nic zvláštního na nich nevidím:grinning:

kacik, hlavně, že to dobře dopadlo, nám se to taky stalo, hned když jsme dojeli z porodky, jsou to šoky

co se týče lítání, tak já vždycky trnu, jestli neskončíme někde v oceánu:slight_smile:.......a teď momentálně jsem pod vlivem leteckých katastrof, co dávají v televizi:slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
holky, jsem vám zapomněla říct velkou událost, dneska jdeme zkusit s pupínem první mrkev:slight_smile:.......za 14 dní má šest měsíců, tak už to prubnu:slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jé, tak dej vědět jak jsi s tou mrkvičkou dopadla :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
pabli- to máš pravdu, já bych bez malýho taky nešla, když dovolená tak s celou rodinou :wink: létat se bojím, hlavně když poslouchám v správech jak padá jedno za druhým, dnes už žádná doprava není bezpečná

edit- je to na suchý kášel, Davídek ho má suchý, teda zatím :wink:

kacik- ptala se mě kolik váží, já řekla naposled měl 6kg, Stoptusin může klidně 3-4krát denně 8 kapek dítě do 7kg :wink:
jééžišš chudák Naty, to ti veřím, já bych se snad rozbrečela taky, kdyby se mi prcek před očima málem udusil, ale tak hlavně, že už je dobře :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Teg tak ať Luboškovi šmakuju, dej vědět :wink:
10. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
tegga- takže už začínate papat, to je dobře :slight_smile: , já chtěla taky, ale malej by ted asi moc nechtěl, sotva pije mlíčko
Veru - to nebude dovolená, to bude normání práce. Vždyť obchodit za 2 dny celou Oxford street a bond street není jen tak :grinning:
Já se právě bojím, že teď se tam těším a pak nakonec nikam nepojedu, protože se mi bez Editky nebude chtít. Ale teď se málem štětím třepu :grinning: :grinning:
edit- takže jedeš pracovně jo, tak to máš dobrý, když máš takovou prac. příležitost :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
to jo edit, fakt náročný, bych si nechala i zaplatit takovou hoknu:grinning:
10. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jsem ráda, že chápete jaká je to makačka :grinning: :grinning:

Editka usnula v 9 a ještě furt spinká. Fakt jsem teď šla kontrolovat jestli dýchá :slight_smile: Jak je možný, že v noci spí max. 2-3 hodiny a teď chrní jak baryn.
10. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Edit to je pro mne jako sci-fi, že by Naty přes den tak dlouho spala :slight_smile: Ale ona spinká zase v noci, tak nemůžu mít všechno :slight_smile:
10. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Kacik - ono je to asi tím nachlazením, je víc unavená než obvykle. V noci spala taky docela slušně, ale o prospané celé noci si nechávám jen zdát.
10. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
edit v noci se potřebuje asi potulit, proto se vždycky vzbudí, aspoň tak si myslím, že to má Lubča, nebudí se podle mě hladem

tak mrkev dopadla docela úspěšně, snědl tak šest lžiček, vůbec se u toho nešklíbil, akorát mu při každé lžičce vždycky půlka vytekla zas ven:grinning: ale jinak dobrý, chvilku počkám, nakojím a budu doufat, že mi to nevyblindí:slight_smile:...akorát teda musím okamžitě koupit ty gumový bryndáky, protože jeden jsme právě odvařili:slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Lubošek je šikovnej, snědl toho dost!
Proč se Editka budí netuším, řikam si, že je to kvůli tulení, ale možná to bude i hladem nebo žízní. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Adámek moc děkuje za přáníčka. Jelikož jdeme v červnu bráchovi na jeho svatbu, tak řeším pro malého oblečení. Vestičku a kalhoty máme, jen chybí bílá košile a asi by to chtělo nějaké botičky. Aby tam nebyl v ponožkách, to vypadá blbě
10. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.