• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
danus, meli i njeky 3 pack?
18. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
pipiiii jsou v moooc velikostech nechtělo se mi to hledat..
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
PABLI - a tobě zjistily ty problémy jak? I ultrazvukem?
já si hodně hlídám stravu a pak to jde,ale jinak taky "porod" a jsem pak jak balon :angry:
makka: pipiii: tlačit by se na velké nemělo... to si pak zaděláváte na problém s hemoroidy... když to nejde bez tlačení, tak prostě nejít, zkusit se prolít kefírem, šťávou ze švestek apod., lepší je, když to jde samo :slight_smile:

pipiii: jinak koukni ke mně do alba, mám tam nové úlovky z MMB :slight_smile:
pipi-ne ne,každé jiné, myslím, že i jiná velikost....mám je od loňska :wink: bílé a modrobíle pruhované
18. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
makka: mně první 3 měsíce pořád bolelo břicho jako při MS... teď ty bolesti nejsou tak trvalé, tak je i doktorka ráda... na UTZ je vše v pořádku, mám jen ty bolesti... tak mi doktorka pořád říká, že se prostě musím šetřit... když je mi dobře, mám jít na procházku, když mě bolí bříško, mám se natáhnout... nic nezvedat, nenosit...
18. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
pabli, koukala jsem..jsi neuveritelna..:grinning: za ty ceny...:grinning: tyyy blaho!:grinning:
18. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
18. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
tak dneska je první den,kdy mě nebolí žaludek,asi to fakt bylo tím,jak se mi střeva a žaludek tlačí nahoru....ufff :zipper_mouth:
mě doktorka taky pořád říká, ať mám fyzický klid:slight_smile:...když je člověk doma, tak je to pohoda...když se mi nechce nebo se necítím, tak nedělám nic a je to....horší, když vy chodíte o práce....
renu: myslím, že ta PPL, která ti kočárek doveze, má na dodání 2 prac. dny... aspoň je to u jiného net. obchodu, odkud mám zas já věci, které mi taky PPL doveze...
jéé a mě strašně včera pálela žáha.....a to jsem večer nic nejedla a úplně se mi vracely žaludeční šťávy....o hnus
18. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ta žáha bude nejhorší ke konci... :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
renu, jedny stoji 90 KC, v HaM me staly dvoje 249, takze to s tim postovnym vyjde na stejno, proto jsme si to koupila primo v kamennym nez pres net..kdyz se na tom neusetri tak to neobjednavam:slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
mě naopak fyzický klid nedělá dobře....určitě na žádný extrém,ale procházky a lehká práce mi vyhovuje....sezení v kanclu teď nenávidím....
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
mně třeba stačí, když někde chodím víc jak hodinu nebo víc jak 15 min vkuse stojím... pak mi začne bolet bříško... včera jsme třeba byli přes hodinu v tom sekáči a mně se úplně zvýšila pak teplota a začalo mě pobolívat bříško... to pak stačí si sednout, pokud jsou bolesti horší, tak natáhnout, a je to OK...

danuš: tak to je super, že už ti je dobře!

pipiii: vyčíhnu si vždycky na MMB někoho, kdo prodává pěkné věcičky za dobré ceny a koupím... zvlášť, když mi nevadí, že to je po někom... :slight_smile:... no, kdybyste si mohly čichnout, jak jsou ty věcičky voňavounké, když přijdou... ty dnešní tedy extra :slight_smile:...
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
pipi-ten fusak je fakt krásnej :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
holky ja mam v moji knizce take napsany seznam veci co se ma kouoit atd, tak jsme si to procitala:grinning: a psali tam ze si mame poustet hudbu ze uz mimi vnima zvuky kolem sebe a maminku:grinning: takze mame ted miminku zpivat atd:grinning: a ze je osvedceny Mozart ze potom jsou deti klidne a v noci spinkaji:grinning: a ja amalce poustim rock:grinning: to si zadelavam na pekny pruser:grinning:
já si teď každý den po obědě dávám tak na hodinku šlofíka....to je pohodička:grinning:....s tou žáhou si neumím představit, že to bude ještě horší:slight_smile:
autor
danus, jooo je uzasnej!!!! ten material je i nepromokavy!:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: proste uzasny!:slight_smile:
pipiii já obědnávám věci když se mi líbí...je jedno kolik to stojí...
pabli-přesně,mě to všechno taky přišlo čerstvě vyprané a voňavé :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
holky, já teď cítím pálení žáhy vždycky ráno, po probuzení... pak se nasnídám a je to OK... tedy myslím, že je to ta žáha, nikdy jsem to neměla :slight_smile:
taky nepouštím mozarta pipiii:grinning:....ale všeobecně vážná hudba je prý pro mimísky dobrá-)
autor
renu, tak to ja ne...ja to porovnavam se sto dalsima vecma a hleddam nejlevnejsi variantu ale stjen kvality:grinning:
pipiii: nad tvým fusakem taky úplně slintám, už se těším na ten můj :grinning:
18. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
no já jsem na ty věci zvědaváá, co mi přijdou....dětský věcičky jsem objednala poprvé, tak se moooc těším:slight_smile:
autor
holky ja ted doma treba i tancuju, jsem takova nabyta skvele enrgie:grinning: uvidim jak mi to dlouho vydrzi:grinning:
jinak já si moc doma hudbu nepouštím, protože mám radši klid a ticho, když jsem sama doma... ale teď si teda pustím soundtrack z fr. muzikálu Notre Dame de Paris... ve francouzštině... to mám ráda :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.