• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
ahojik holky:slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Holky, nevíte co je s MAJASISI? Dlouho se tu neobjevila.
28. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
teeeeda, kde jste?????

makka, ja bohuzel nic o maje nevim:(
28. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
PIPII - je nás tu čímdál méně.
28. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
AHoj holky,
musím se vám pochlubit, tak mi konečně voali z té genetiky. Tak miminko je zdravé a downův syndrom je vyloučený, jsem tak rááááda :grinning:
28. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
adel, tak to je krasne!!!!!!!! juuuuuu!!!!! ja jdu zitra na kontrolu uz se na nasi princeznicku moc tesim!!!!!!!!!
28. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
ADELL - výborná zpráva, to je parádička!!!! :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Pipi já jdu taky na kontrolu zítra. Měla jsem mít totiž poradnu minulý pátek, ale byla jsem v té Olomouci tak jdu až teď, a taky mi bude dělat ultrazvuk musí zkontrolovat jestli po odběru té plodovky je vše Ok.
Makk jo je to skvělé,měĺi volat v pterý nebo ve středu, ale strašně se omlouvali, že byli na nějakém kongresu ve Vídni tak že zavolali až dnes. Už jsem se bála jestli je vše OK když nevolají, že to třeba ještě nějak zkoumají. Ale naštěstí to OK je :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
ADELL - to jsou stresy, co? Pořád čekat na nějaké výsledky. A pak velký oddych, když dobře vyjdou. Přemýšlím, co nás ještě čeká za testy. Snad už jen ta cukrovka, ne?
28. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
my zitra jdeme s manzilkem:slight_smile: na UTZ se tesim uplne strasne! mam pocit ze ten mesic se tahnul jako 3 mesice:grinning: budou mi delat jeste podrobny UTZ na 20tt ohledne organu atd. :slight_smile: hlavne srdicko:slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
makka, joo, cukrovka:-X
28. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Makk já ještě nebyla na srdíčko miminka, takže mě čeká ještě tohle a pka asi už jen ta cukrovka.
28. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
makka super břicho :slight_smile:
adel já to to říkala jen straší a v drtivé většině je vše ok :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
makka, take jsme mrkla na brisko:slight_smile: fakt super:grinning:
28. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Mě opravdu čeká jen ta cukrovka. Na tom podrobném ultr. jsme už byli i s manžílkem. Koukal na to s otevřenou pusou :slight_smile: Byl to pro nás obrovský zážitek.
Dnes jsem si chtěla jít koupit kojo polštář a kojící podprdu, protože dostanu 1000 Kč příspěvek od pojišťovny. Přemýšlím, jestli není na tu podprdu moc brzy, anebo by šlo si koupit tu podprdu větší. Ten polštář by se mi hodil už teď, dalo by se na něm krásně ležet.
28. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Even je to tak. Mě sama ta docentka na genetice ukazovala tabulku kde byly maminky kterým vyjdou pozitivně tripple a jen jedné nebo dvěma se skutečně potvrdí pozitivní výsledky z plodovky.
28. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
jinka si sem první kdo absolvoval testy na cukrovku, tak říkám není to tak hrozné jak se pořád píše :grinning:
šla sem na 7 - to vezmou hned krev a pak ti dají vypít sklínku sladké vody /podle mě je to 0,5 l/.
měla sem takovou žízeň že sem to žahla jak nic na dvakrát :slight_smile: dvě holky se tam nad tím nadavovali, tak možná z toho mě bylo trochu šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak sem mohla odejít a vrátit se na 8 h . - to vezmou krev
pak zas se vrátit na 9 h. a zas na krev
super je že vůbec nečekáš a máš přednost i před důchodcema :grinning: to byla sravda je sledovat pěkně čuměli když sestřičky zastavili "provoz", nahrnula se tam skupinka těhulí a sestra zařvala ten maminky, ty mají přednost a důchodci zůstali z otevřenýma pusama :sweat_smile: :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
makka, ja si myslim ze na kojo podprdu je hodne brzy, pac se ti po porodu jeste prsa tak o 1-2 velikosti zvetsi:grinning:
28. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
ven, to bych potrebovala v metru, takovouhle prednost!:grinning: u nas v ordinaci jsou jenom mlade maminky:slight_smile: nikdy jsme se tam nesetkala s duchodcema:grinning:
28. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
adel ale i tak je to na houby, já víč, člověk si určitě při tom čekání na výsledky říká že se to stává a třeba zrovna mě :unamused: ale máš to za sebou tak to je super :slight_smile:
Even a to je na lačno že. Teda no to jsem zvědavá jak to vydržím. Já táno totiž musím jíst, večer ani ne ale rano ano. No vydržela jsem horší věci vydržím i tohle :slight_smile:
EVENA - tak to je fajn, to si mě uklidnila. Myslím, že komu už není nějak špatně, že by to měl v pohodě zvládnout. Hlavně si to nezošklivovat :wink: Asi by mě taky moc nepotěšílo, kdyby někdo vedle mě natahoval. Jen mi vadí to čekání. Takže to trvá cca 2 hod.? Konečně aspoň v něčem máme i my přednost před důchodcema!
28. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
adel taky se musím po ránu napít a teď v těhu i najíst, prostě bez toho nemůžu fungovat, ale vydržela sem, docela to uteklo, dala sem si aspoň žvýkačku tak snad to nějak výsledky nezkreslý no :unamused: ale o žvýkání nic neříkali, jen nejíst a nepít, ale stejně sem se i trochu napila :slight_smile:
pipii tak v téhle čekárně bylo asi 50% důchodců a důchodkyň, nemají co na práci tak chodí po doktorech :grinning:
28. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
PIPII - chtěla jsem využít najednou ty peníze. Takže snad ty potvrzení můžu nosit postupně.
28. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
PIPII - ty testy ale neprobíhají na gyndě.
28. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
makka, snad jo:grinning:

holky, ja jdu prat, zehlit atd atd:( bleeee:( vecer se presouvame do jablonce, abychom na kontrolu mohli jit na pul osmou:slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
jo, dvě hoďky, dá se to fakt v poho vydržet
dokonce sme mi těhule čekali i mimo ostatních - v čekárně pro maminky a děti, tak to tam bylo napsané na dveřích :grinning: pak nám jen řekli poďte a to stádo s břichama se vyhrnulo a ostatní čučeli to bylo fakt super :grinning:
třeba kam půjdete vy tam to taky tak budou mít zařízený, je to docela psina :grinning:
autor
makka, u me se dela vsechno na gynde:grinning:
pipii i testy na cukr, tak to máte nějakou super gyndu teda, to sem ještě neslyšela, tak to máš super
v Olomiku se to dělá jen na dvou místech co vím a obě sou veliký zdrav. zařízení :confused:
28. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
dnes du na 7 na večer do poradny tal se těším až jí zase uvidím :grinning:
28. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.