• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Přidala jsem 2 fotečky. Já si pořád říkám po kom má tak velkou hlavu, stačí kouknout na babičku :grinning:
10. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Editka chce trhnout rekord ve spaní :slight_smile: To bych se doma už asi nudila, kdyby Naty tak dlouho spala :slight_smile:
To jsem se vás chtěla zeptat, jak mají vaše dětičky velkou hlavu? Naty má 41cm
10. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
kacik: Vítek má asi taky hlavičku tak nějak, nevím teď přesně

makka: super fotky :dizzy_face:
10. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Makka - krásný fotky

Kacik - já jsem žehlila :slight_smile: Hlavu má taky 41cm, aspoň když jsem ji naposled měřila tak ji tak měla.

A už je vzhůru!! Spala skoro 6 hodin!! Byla 7,5 hodiny bez jídla, to je super mega výkon. Jsem zvědavá kdy to zoopakuje vnoci :grinning: :grinning:
Jen já jsem musela 2x odsávat :slight_smile:

Jdu se ji věnovat.
10. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Baba v obchodě mi tvrdila, že na to, že má 5 měsíců má strašně malou hlavu :angry: Chtěla jsemjí koupit čepici a žádna z těch co tam měli jí neseděla.
10. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
jééé šípková Růženka se vzbudila :slight_smile:

Davídek usnul asi před půl hodkou, udělala jsem narychlo troubelín, mnamky to byla pochoutka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

musím využít čas pokým spinká, umýt nádobí, přeprat nějaký prádilko, pustit pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska mi přišel balíček z MMB, jedny rifličky next, pak další dvoje kalhoty, jedny z nich plátěné na jaro, 2 košilky na léto a klobouček, za 360Kč no nekup to

ještě jsem si vydělala přez 1000Kč za prodaný věcičky, alespon jsem se jich zbavila, nemám to kam dávat, tak jsem to za pár kaček rozprodala, každá koruna dobrá, ještě něco zbylo, musím dát na inzerát

makka: Adámek je krásnej chlapeček, já jsem furt nadšená z těch jeho vlásků, má krásný háro :dizzy_face:
Davídkovi ted narostli, ale na Adámka ještě nemá :grinning: chtěla bych mu udělat kohouta no nemám z čeho :grinning:
10. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
čaute, ste toha naprkali nedočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kyčle v normě, jadýrka teda ještě nemáme ale na to je čas, tak snad to bude dobrý, musíme tak ještě za měsíc, a snad už naposledy ... byla tam větší holčička než je mája a oblíkali jí podobnej postoj co nosila ona :pensive: sem tak ráda že už je to (snad) za náma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak mi máme hlavu zase asi velkou :confused: mája měla ve 4 měsících 43 cm a teď nevím, ale vyrostla teda o dost :grinning:

byla sem v DM ku pro kaši, nějaké čaje a kojo vody a cena na kase mi nějak vyrazila dech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
fotky Davídka hezký :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
byla sem pozvaná na kávu a na člověče nezlob se tak jdu :grinning:
10. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
mrkněte do albíčka co máme na autě :dizzy_face:
10. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
evena: jeee, jste pořídili tuhle nálepku, taky jsme ji zvažovali :slight_smile: super! :grinning: ... gratuluju ke KO!

werča: koukám, že taky vesele rozprodáváš, já zrovna koukám, co ještě prodám :slight_smile:

jinak jsem objednala super povlečení, jsou na něm delfínci, + mantinel: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31474022&tab=1 (teď nevím, jestli jsem to sem už ráno nedávala, jsem si o tom psala se sestřenkou a posílala jí odkazy taky, tak jsem teď zmatená)
10. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
evena: já byla v dm včera, koupila jsem malýmu Hami mlíčko tam mají za 219Kč a v lékarně jsem ho dostala než za 189Kč a 30Kč rozdíl si myslím je poznat, ale jinak kašičky kupuji taky v DM
10. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
pabli: jj naco to budu zkladovat, nemám to kam dávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mantinel moc hezkej :wink:

evena: jéé to je pěkný, my máme jenom nálepku :wink: dneska po divoké noci máš na kávu nárok :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
pabli to je naše výroba :dizzy_face:
10. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
jestli chcete někdo vyrobit se jménem dítěte není problém :dizzy_face: :dizzy_face: já už vám to hctěla napsat dávno :slight_smile:
10. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
10. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
my tam máme na autě tu ovečku Shaun - Timmy - lamb on the board
10. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
pabli jj z těch stránek sme to šlohli ... přítel překreslí naprosto cokoli :grinning: my i ty samolepky prodáváme tu na MK, tak se sem tam někdo ozve ... pro vás dárek, tak kdo chce není problém :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Werco co je to troubelín? :slight_smile:
Even gartuluju ke KO a doufám teda, že příště jdete naposledy :wink:
Pabli moc pěkné povlečení, nečekaně zelené :grinning:
10. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
kacik: troubelín je něco jako hermelín, jenže s tím rozdílem, že se to peče v troubě :wink:
10. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
malej se probudil, kašle čím dál víc :frowning2: , namasírovala jsem mu zádička, vyčistila nosánek, horečka naštestí není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
werčo taky sme kupovali toubelín ale te´d si to děláme s hermelínem v mikrovlnce, je to uplně to samé :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahojky,dneska jsme byli na 2 hodinové procházce,bylo krásně,Ondík měl chvíli i staženou boudu,aby mohl koukat na krásnou modrou oblohu,pak ale zase začal foukat vítr :unamused: Zuby zatim žádné nevidíme, trochu se sklidnil

weru-to je hrůza,tak ať vás to brzo pustí
pabli nj nečekaně zelené :grinning:
kači-my zase máme velkou hlavu proti některým dětem :grinning:
10. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Ondík dneska koukal na Teletubies a moc se mu to líbilo,vydržel v klidu u 3 dílů :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
holky taky jsem před chvílí přišla z venku, kosa jak v rusku teda, ale tři hoďky jsme vydrželi....dočítat nebudu, je to fakt hafo:slight_smile:
10. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
evena, super, že kyčle dopadly dobře :wink:
10. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
weru-ségra chce za 2 roky mimi,takže věcičky schovávám :wink:
10. bře 2010 v 17:20  • Odpověz
evi-tak snad už budete mít pokoj vid :slight_smile: my máme jít ještě v 8 měsících na kyčle...neměl tam minule ty jádra
10. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.