• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
jé ty šatky, co jste dávali odkazy, jsou sladký:slight_smile:.....doufám, že jestli někdy bude druhý, tak holčička, abych si to taky užila:grinning:
10. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
tegga-jak jste na tom s tou hlavičkou??? Nám se to čas od času objeví,ale má to málo,takže to ani nevyčesávám,hlavně z toho jeho hára to je téměř nemožný vyčesat :unamused:
10. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
danu- kdybych ty věcičky měla komu dát, tak bych to neřešila ale co s nima alespon někomu dobře poslouží :wink:

evena- my máme takovou tu mísu, v který se peče, griluje,vaří, prostě to má víc funkcí, někdy nato chodí reklama v tv, slouží to i jako mikrovlnka tak jsem to dělala tam :wink:
10. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
10. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
danu je to o sto procent lepší, dnes jsme byli na kontrole....mazat máme ale pořád, hlavně se mu to objevilo pro změnu za ouškama, ale minimálně......máme dvě další mastičky, akorát si právě neumím představit, co bude, až mazat nebudeme

danu vůbec nic s tím nedělej, to je myslím úplně nejlepší :wink:
10. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
werča: pěkný přístroj! :slight_smile:
danuš: teda, u nás počásí hnus, zataženo a hrozný vichr, tak jsem tam vydržela dnes jen půl hoďky, naštěstí pak Vítek ještě hodinku dospával v kočárku na chodbě.
Jistě, povlečení musí být zelené :slight_smile:. Jinak jsem objednala tenkrát 2 povlečení a 1 mantinel, a teď vidím, že to bylo málo. Hlavně ten mantinel, když ho peru, tak pak trvá, než usne, tak je malej třeba 2 noci bez mantinelu, není na to zvyklý, my taky ne, navíc pak lovím dudel všude pod postýlkou... Tak jsem objednala ještě jeden mantinel plus to povlečení, se bude hodit do budoucna :slight_smile:.
10. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
pabli já mám mantinel taky jen jeden, vždycky ho suším na topení, aby na noc byl:slight_smile:.....ale prostěradla a povlečení mám asi čtvery
10. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
pabli- my máme taky zelený povleč. a mantinel, zelená prý uklidnuje, já měla porodný sál, který měl zelený zdi, ale nějak jsem tu barvu nevnímala u porodu :grinning:
10. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
ty jo, tak to já už si ani barvu porodního sálu nepamatuju a to mi ještě dávali vybrat:grinning:...myslím žlutý byl, nebo oranžový, fakt nevím:slight_smile:
10. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
tegga: právě přemýšlím, že pořídím ještě nějaké to nepromokavé prostěradlo, mám totiž jen 3 a ty střídám ve 2 postýlkách, takže je vždy jen 1 aktuálně volné čisté...

werča: se nedivím, že to nemělo u porodu vliv :grinning:
10. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
my to nijak vymalovaný asi neměli, akorát jsem měla žlutý porodní křeslo
10. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
a nebo si říkám, že ty nepromokavé nechám do té spací postýlky a pořídím nějaké obyč. prostěradlo do té cestovní postýlky, kde je jen tak přes den chvilkami
10. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
díky personálu a celkovýmu prostředí by mi u porodu nepomohly ani růžový zdi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
porodní křeslo bylo taky zelený, tam u nás je každý porodný sál jinej barvy :slight_smile:

ja mám než jedno nepromokavý, taky stálo asi 500kč, prý je nějak protialergénni
10. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
pabůi-do té cestovní postýlky mám 1 prostěradlo bavlněné šponovací a pod něj dávám 1 přebalovací podložku,kdyby byla nehoda...máme jí u našich
10. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
pablinko- a máš v cestovní nějakou matraci, já práve ne, ani nevim jak bych ji vezla někam na sraz
10. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
danuš: to je fakt, to by šlo, tak objednám asi nějaké to prostěradlo obyč.

werča: my máme tyhle prostěradla, taky protialergic. za 220,-: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19161298&tab=0 (mám zelené, žluté a bílé)
10. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
pabli: něco takovýho mám, nevím jestli je to to samý :wink:
10. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
werča: vozí to ze Slovenska :wink: ... jinak v cestovní máme doma molitanovou matraci, dá se i dobře srolovat, když někam cestujeme, tak ji bereme sebou
10. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
pabli-tu matraci já musím koupit,mám tam tu origo a ta je tvrdá,ale minule jsem pod Ondíka dala deku do kočárku,co je vyplněná dutým vláknem a bylo to krásně měkké
10. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
danuš: my na tu tvrdou dáváme právě tu měkkou ještě
10. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
pabli: asi jo, je na ní ústřižek teplo domova s křížkem :wink:
10. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
budem si dělat krupicovou kaši k véče,máme jí oba moc rádi,ale Ondík zrovna chytil podvečerní fňukadlo :unamused: tak se ho snaží manža unosit k spánku....jinak ale po véče kolem té 8 usíná prcek sám v postýlce
10. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Holky, díky za pochvalu malého. Vlasů má opravdu hodně, jak vstane tak to leží. Má to vždy na patku, takže mu říkáme, že to má na Chodůra :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
DANU - taky nemohl Adámek zabrat, odpoledne totiž vůbec nespal. Sice asi děláme chybu, že ho dáváme teď spát, ale už se to nedalo.
10. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
markét-Ondík taky usnul,ale vidím to tak na hodinu maximálně, stejně by řval,tak co :wink: vzbudí se akorát na kašičku
10. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
DANU¨, Adámek teda usnul, ale ještě během toho asi 3x zakňoural, takže také nečekám velké spaní
10. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
tak už je vzhůru,ale slyšíme chrastit hračku,co má pověšenou na postýlce,tak má dobrou náladu :slight_smile: tak pak nachystám kaši a snad po ní usne bez problémů,ještě budem koupat
10. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
malej usnul, ani se nenajedl, nechtěl kaši, nevim jestli ho nebolí v krku, uvidíme, kdy se vzbudí hlady :confused:
10. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
ahojte

tak dnes první :slight_smile:

noc tragická + bojkot prsu takže si to asi umíte představit :sweat_smile: až ráno někdy ve 4 h si dala říct a přisála se, začala strašně prdět a už je to naše "stará" Mája :slight_smile:

u nás sněží :confused:
11. bře 2010 v 06:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.