• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
čauvec holky, já jsem dneska nějaká polomrtvá:slight_smile:...a tady chumelí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

u nás noc dobrá, malej spal do 1:30, pak do 6:15, ale to už vstával :slight_smile:

evena: teda, to jste měli noc!
11. bře 2010 v 06:58  • Odpověz
holky, tady taky nachumelilo zase :frowning2: já už chci jaroooooooooo! :angry:
11. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
já taky pabli...a to jsem se dneska chystala ke kamošce, ale v tomhle počasí se mi teda moc nechce....ještě musíme jet s malouškem nakoupit, zítra máme to vítání, tak chci pak něco nachystat
11. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
tegga: my tehdy naše a dědu pozvali po vítání do nekuř. kavárny, dali si tam palačinky, poháry a tak, to bylo taky dobrý :grinning:
11. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
pabli taky jsem o tom přemýšlela, ale to bysme museli do města, jet autem a tak, to je takový prdlý, budem chvíli u nás, udělám chlebíčky, koupím zákusky a tím to hasne:slight_smile:

pabli kolik jste tam měli lidí, mám strach, aby nás tam nebylo moc:slight_smile:
11. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Čauky,
my dneska vstávaly v 6:15, takže stejně jako ty Pabli akorát my neměly to jídlo mezi. Ale Natálka už si protírá očička, tak asi bude za chvíli zase spinkat.
Pabli dnes se mi o tobě zdálo, že jsi psala na koníka, že v podstatě s manželem ani nežijete, že máte velice volný vztah a když chceš pomoct s malým, tak mu prostě zavoláš a on přijde :grinning:
Jinak na vítání jsem byla jen já s manžou, u nikoho tam nebyli žádni rodiní příslušníci, u nás se to něka nedělá
11. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
my právě museli jet auty do centra, kdybychom jeli busem, tak tam dojedeme tak za půl hodiny, takhle jsme tam byli za 10 min. Byli jsme tam já, manžel, malej, ségra, mamka, taťka a děda.
11. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
kacik: hahaaaaaaaaa, to je sen teda :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
kacik dobrej sen:grinning::grinning::grinning:

já právě nevím, jestli tady chodí koukat lidi, myslím, že jo, ale aby jsme tam nebyli jak hujerovi:grinning:
11. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
tegga: měli jít ještě tchánovci, ale jaksi paní musela dělat inventuru v obchodě (i když o tom věděla měsíc předem, kdy to bude), no a pak babička, které nebylo dobře, tak nepřijela (nebo se jí spíš nechtělo, ona tyhle akce nemusí).
11. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
tegga: u nás chodí docela dost lidí se kouknout. Každý tam měl takové 2-4 rodin. příslušníky navíc
11. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
holky, už se vám všichni malí přetáčejí... Víťa furt ne, pořád ten stav, když je moooc na boku, že by přepadl na bříško, tak sebou mrskne a je zpět na zádech :slight_smile:... když s ním zkouším cvičit, překulovat ho, nebo ho překulovat s tou dekou, tak se mu to nelíbí (buď hned, nebo po chvíli), jakmile cítí, že ho někam směřuju, tak se začne příčit, bránit a nic s ním nesvedu (teda svedu, ale skoro násilím a za řevu, tak toho pak musíme nechat)
11. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
na bříšku taky vydrží max. 10 min, a to jen za předpokladu, že má před sebou velmi velmi zajímavou hračku
11. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
no právě tchánovci kvůli tomu nechtějí jít, že by nás tam bylo hafo, já bych se tím jinak vůbec nezatěžovala.....ale nevím, jestli to není spíš výmluva proto, že se jim tam nechce:slight_smile:

malej se přetáčí, protože to dělá rád, je strašně rád na břiše...kdyby se mu to nelíbilo, tak ho nenutím pabli, zkus to s ním cvičit, dokud ho to vždycky baví a když přestane, tak přestań taky....každý mimčo je jiný ne :wink:
11. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
teg: jo, však já ho nenutím, když se mu to nelíbí, tak přestaneme vždycky... No, jestli to není od těch tchánovců fakt výmluva... mi zase řekla tchyně, že je to událost pro to mimčo a jeho rodiče, čímž naznačila, že nevidí důvod, proč by tam byli... normálně jsme je ale pozvali, odkývali to datum, pak asi 2 dny před vítáním, jsme se dozvěděli, že tam nepůjdou, že tchyně nemůže kvůli práci... :angry:
11. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Pabli u nás s tím otáčením to není nijak valné, Naty se otočila v tu neděli jak jsem psala a pak zase až včera, když jsem jí oblékala tepláky po přebalování, jinak se neotáčí, ale na bříšku jí to baví moc, jak jí tam položím, tak pak už nechce být na zádech
11. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
nám to tchyně řekla hned, že nepůjde.....já to neřeším, manža tam dneska ještě skočí, připomene jim, že to je zítra a a´t se zařídí, jak chtějí oni

lubča se pořád otáčí jen na tu jednu stranu, doktorka z toho taky hned dělala trágu, že ho mám nutit na tu druhou, když si vzpomenu, tak mu zkouším pomoct na druhou, tak se to zlepšilo trochu, ale sám se na ni neotočí nikdy a já to teda nijak nehrotím:slight_smile:
11. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc dobrá. Malý papal o půlnoci, pak v 4,30 h., 6,30 h a vstávali jsme v 8h. Díky za to!!! Jen tedy pořád spí s námi, takže ho zkusíme dnes šoupnout do postýlky. Jen je u něho horší usínání, jak přes den, tak i před spaním v noci. Ječí, i když je hrozně unavený.
Co se týká toho přetáčení, tak to u nás také není tak valné. Je lenivý. Nejlépší je když leží na bříšku a to dokonce zvedá zadeček a snaží se zvednout na rukách, ale nemá sílu, nebo neví jak na to přijít. Rýmu máme pořád, ale konečně mi jí bez řevu. Chtěli jsme jít ven, ale máme tu zase sněhu jak sviňa a ani mě nehne. Těším se na příští týden, kdy má být krásně.
11. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Editka se mi přetáčí na jednu stranu úplně bez problémů, dokonce se ji občas povede už i zpátky na zádička, ale na tu druhou stranu ji to taky moc nejde. Podaří se ji to tak 2-3x za den a z toho ji ještě jednou musím pomoct.
Nehrotim to.

Jinak noc celkem v pohodě. Taková ta klasická 3x vstávačka, z toho jednou odsávání. Nejsem, ale moc vyspaná, protože jsem nějak nemohla usnout :angry:

Taky se těším na příští, prý už jarní, týden.!!!
11. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
U nás sníh naštestí není, je tu zataženo, ale začíná vykukovat sluníčko, tak jsem zvědavá jak se to dnes vybarví. Já se asi jara nedočkám :confounded:
11. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
U nás už přestalo padat!!! ještě že tak, bála jsem se, že budu muset vyrazit zametat sníh :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
tady taky přestalo sněžit, tak jsem odmetla auto, prdís se nabaští a razíme za kamoškou, se těšííííííííím:slight_smile:......a na jaro takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
11. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Hm, tak mi budeme zase doma :frowning2: Editka se moc nelepší a já jsem se zhoršila, jestli je ji tak blbě jak mě tak teda potěš.
Zase usnula tak si asi půjdu lehnout za ni.Snad se mi podaří usnout.

Tegga - užij si to. Já budu závidět :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
edit odpočívejte a ať se z toho brzy dostanete, obě :wink:

tady začalo zase chumelit a ještě víc, než před tím, takže super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
EDI - taky mi bylo dost mizerně a úplně jsem chápala, co malý prožívá. Teď už je malý v pohodě, dokonce si sám hraje a vykecává. Musíte holky vydržet a dávej jí častěji spinkat, ať má dost sil.
11. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
edit: pěkně se kurýrujte!

tady tedy sněží pořád!
11. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Makka - kdybych ji dávla spát ještě častěji tak mi bude spát 24hodin denně :grinning: :grinning: :grinning:

Mě se bohužel usnout nepodařilo :frowning2: Asi jsem vyspaná nebo co :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
Edit a večer ti včera mala usla normalně, když spala 6 hodin v kuse? A k dr. s Editkou nepůjdeš?
11. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Tak jsem si udělala radost. Včera jsem přes internet objednala pro manžílka k narozeninám parfém Davidoff a jako dárek jsem měla možnost si vybrat z určeného výběru vůni pro sebe. Nakonec jsem si objednala od Elizabeth Arden Green TEa, která místo 800 Kč stála 290 Kč. I ta vůně pro manžela byla levnější jak v obchodě. Dnes mi vše přišlo a je to u nás jak v parfumérce, hned jsem se musela navonit. Ta vůně pro mě je hrozně příjemná a povzbudí.
11. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.