• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
makka: Zelený čaj od E.Arden miluju!!! Ničím jiným se nevoním od dob, kdy přestali dělat řadu "zelený čaj" od Healing Garden. Kupuju ji v akcích, eau de parfum 100 ml kolem těch 300,- taky, někdy je za tu cenu ale k sehnání v obchodě jen 50 ml... :slight_smile:.

Holky čím se voníte? Já jen, že co jsem byla těhotná, tak jedině "zelený čaj" - mám i imitaci té E.Arden, tak používám i tu. Stejnou vůni používám i po porodu, abych malému voněla pořád stejně. Jednou jsem se v DMku navoněla něčím jiným a malej pak vůbec nechtěl pít, jak to cítil ze zápěstí (a to jsem měla u jeho hlavičky)
11. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
jinak Davidoff jsem používala dřív já, ten dámský, ale ten pánský taky krásně voní!
11. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
pabli já exclamation (nevím jestli to píšu dobře) kupuju si sama toal. vody a parfémy dostávám :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
PABLi - moji oblíbenou je do CK Eternity. Objevil jí manžel,když s ní přišla navoněná jeho kolegyně. Takže uznal, že jí musím taky mít. Mám i Eternity Summer, ale není to ono. Právě, že si už objednávám vůně z netu, jsou levnější, hlavně to Eternity.
11. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
evena: Exclamation znám, mívala ji mamka dřív, voní moc pěkně

makka: CK znám jen "od vidění" :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Já mívala ráda taky třeba Chanson d´eau
11. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Tak už jsem vzhůru :slight_smile: Lehla jsem si k ní podruhé a usnula jako špalek.

Kacik - k doktorovi prý nemusím dokud nemá teplotu a nekašle a dokud "smrká". Mám pokračovat v dávání homeopatik a pokud se to nezlepší tak dojit v pondělí.

Já použivam už pár let dvě vůně - od Gucci Envy me a od Kenza Jungle. Jedna je na den a druhá na večer, je taková kořeněná a přes den se nehodí. Manželovi kupuju voňovky já a mě se líbí od Emanuella Ungar - je taková chlapská :grinning: Ke všem vůním si vždycky koupím i tělové mléko a když mají tak i sprchový gel, ale použivam to jen když někam jdu a chci fakt vonět. :wink:

Ale moje nej, nej voňavka byla od Ghost - summer edition z roku 2003, jenomže byla k sehnání fakt jenom to jedno léto :frowning2:
11. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Kacik - jo, včera večer usnula naprosto normálně :grinning:
11. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Mája je strašně neklidná, určo to musí být ty zuby, protože taková prostě nebývala, i u prsa mi strašně kňučí a pobrekává, teď zázrakem usla tak u přebalení se pak mrknu do pusy jak to pokročilo
11. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahojky
tak my dneska noc taková, usnul v 8 večer a to bez jídla, pak v 22hod, pak v 2 hod a pak v 6 hod., v půl 8 jsme si ještě lehli a spali do 10hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem úplně vyspalá až moc bych řekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

horečka nabyla, tak snad už se z toho brzy dostane :slight_smile:

dneska bych mu chtěla dát první mrkvičku, tak jsem na něj zvědavá, jestli bude papat :confused:

akorát jsem si dneska spoměla, že kromě jídelní židle a ohřívače jídla, musím pořídit důležitou věc a to pláštěnku na sportáček, kterou jsem si ještě neobstarala a slunečník :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu dělat špagety, taková rychlovka :slight_smile: přítel spí po 12hod. noční, malej ted taky usnul, tak jdu nato :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
evena: ty jo, to jí asi fakt lezou ty zuby, když ti takhle nespí :confused:
11. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
11. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
hannah: krááásnýýý fotečky, moc vám to všem sluší :dizzy_face: kdo vás fotil??
11. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
11. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
my jsme taky byly, ale v Plzni :wink:
11. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Taky máte krásné fotečky
11. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
děkuji :dizzy_face: kolik vás stáli, když můžu vědět, my dostali DVD s 30 fotkama a k tomu 15 fotek a platili jsme něco přes 2000Kč, takže celkem drahej fotograf ale fotky dělá hezký :slight_smile: http://www.cernyfoto.cz/fotogalerie/detska-fotografie/
11. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Holky máte moc krásný fotky obě dvě.
Mě by teda do fotoatelieru nedostal nikdo ani heverem, ale je fakt, že to vypadá moc pěkně. :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Měli jsme tu největší kolekci, máme vyvolaných asi 55ks a na dvd je jich určo víc a stálo nás to 2600,-
11. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
ty brdo, no teda, tak to je super cena, a my dali za 30 fotek 2000kč :unamused:
11. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
hannah: fotky super!!!!

tyjo, nám říkala paní v ateliéru, že se pohybují tady ty fotky kolem 1000,-, tak jsem teda zvědavá, no, myslela jsem, že se s malým vyfotíme, až mu bude půl roku, koukám, že se to blíží, tak bych to měa pomalu asi domluvit :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
fotky máte fakt nádherný, má dobrou fantasii fotografka, ty v tom košíčku, nebo jak je v tom pleteným jsou fakt bomba, nááádherraaa :dizzy_face:

škoda, že nebydlíme tam kde vy, za takovou suprovou cenu bych šla klidně ještě jednou :grinning: :wink:
11. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
hannah krásný fotky....nechodila jsi na předporodní kurzy do cenapu, tam chodila se mnou jedna taková podobná holčina, jestli to nejsi ty:slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
tegga: mně třeba přijdou nějaké maminky povědomé, ale nevím, jestli z kurzu, z porodnice, nebo jen tak od vidění, že se často potkáváme v ulicích... :grinning:
11. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Krasné fotky :slight_smile: taky jsem měla v plánu focení v půl roce, no uvidíme :slight_smile: Já byla s malou dopoledne venku a asi v půlce procházky začalo sněžit a musel ajsem vyáhnout slídu. Teď je u nás mega hnusně, padá déšť se sněhem. Naty zase chrupká, tak jdu obědvat
11. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Davídek spinká od půl 12, to čumim :confused:
11. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Tegga, chodila jsem tam k Jitce Pokorném co jsem se dívala ak jsem tam chodila asi do půlky října a ted chodíme na cvičení po porodu a je to fajn
11. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
tak Vítek spal dnes dohromady 20 min (2x 10 min), obojí u prsa po kojení, jinak nezabere a nezabere, tady chumelí od rána, ale chystáme se za chvilku ven, přijede pak taťka z práce, tak mu pojedeme naproti k zastávce :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
no já jsem na ten kurz šla asi jen třikrát nebo já už si to nepamatuju a začínal o prázdninách......na cvíčo se taky chystám, někdy:grinning:

tak s tou mrkví to nebude žádná prča, dneska se toho mrňous ani nedotkl, jen se culil, plival to ven a prskal, takže super:slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
tegga: aspoň, že to Lubík bere s humorem :grinning:
11. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.