• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Teg já mám taky dny, kdy si říkám "zlaté mlíko" žádne stresy kolem toho nejsou. Je to někdy boj :slight_smile: Ale ono se to určitě zlepší, neboj :wink:
11. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
kačik já koukala kdo že mě to chce za přítele :sweat_smile: ale na FB nechodím, nějak mě to neoslovilo, mám to spíš jen abych zkoukla fotky ostaních :slight_smile:

teg Lubčovi mrkev nejela :confused: možná to bude chvilku trvat než si zvykne, a cos koupila sklínku nebo vaříš? Snad to u nás proběhne dobře, malá je docela žroutka tak uvidím, už bych taky měla začít, myslím že jí mlíko už nestačí, mám jí u prsa pořád nalepenou, tak právě nevím jestli má hlad nebo se uklidňuje kvůli zubům :unamused:
11. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
du se vyspršit a jedem do města do krámů tak snad moc neutratíme :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Teda tady je dnes mrtvo, to taky spíte? :grinning: Já jsem teď 2 hodinky ležela s Editkou, nádhera, citím se jako nový člověk :wink:

Tegga - začátky jsou prý někdy kruté, třeba vydržet a zlomí se to. My začneme asi v sobotu, teda pokud se Editce nepřitíží.
11. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
tegga: neboj on se do toho dostane :dizzy_face:

my máme za sebou dneska první mrkvičku, Davídek házel ze začátku ksichty, ale pak mu to zachutnalo a snedl víc než dvě lyžky, asi tak 1/3 ty malý přesní dávky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mu to moc chutnalo, baštil jak blázen :slight_smile:

pak hodím fotečky :wink:
11. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
holky, přidala jsem pár nových fotek... jinak tady pořád chumelí, celý den!!! Zítra jdeme k doktorce, no to jsem zvědavá, zase se budeme brodit sněhem...

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3892319&vReferer=
11. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
pabli: fotky super :slight_smile: Vítek tě ty hrnečky hned skontroloval jestli jsi mu dobře koupila :grinning:

u nás dnes vůbec nechumelí, spíš prší
11. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
werča: nojo, a hned je začal ochutnávat, vypadá to, že s nimi nebude mít problém :grinning:
11. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
pabli: no to asi nebude :grinning:
11. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
měním ted malýmu povlečení, musím dát vyprat nebesa,mantinel teda až zítra na noc ho totiž potřebuje:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
jo, to on jo, akorát mě se tomu moc smát nechtělo, i když, když jsem ho viděla, tak jsem se musela taky řezat:slight_smile:.....dala jsem mu jednu skleničku a zítra budu vařit, tak uvidím, třeba to bude mít větší úspěch:slight_smile:

pabli proužkovaný pyžamko máme taky:grinning:
11. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
tegga: budeš malýmu teda vařit ty příkrmy, já mu ted dala tu skleničku od Hami, ale chystám se mu mixovat, všechno bude papat od mámy :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
no zkusím vždycky oboje.....werca on mi to včera poprvý aky jedl krásně, ale dneska se mu do toho nechtělo ani trochu:slight_smile:
11. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
no to jsem zvědavá teda na zítřek aby jsme nedopadli stejně :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
werca snad ne :wink: já taky doufám, že mu to třeba zas zítra pro změnu bude chutnat:grinning:
11. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
Pabli to jsi pletla ty tu kombinézu co měl Vítek v kočárku?
Werco tak Davídkovi chutnalo, jo? :slight_smile: Dneska měla Naty dobrý den, dockonce se i 3x otočila, pokrok :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
tegga: akorát já mu to nedávám jako pyžámko, ale na to dávám riflíky a tak, prostě na ven :grinning:

kacik: neee, moje mamka :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
ahojky holky..tak mámé vítání za sebou..bylo to hezké..naházím nějaké fotky...
11. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
je renu těším se na fotky, nás to čeká zítra:slight_smile:
11. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
joo holky komedia... :grinning: Tchýně vyhrála promělu v Blesku pro ženy..bylo to v generační proměně ..ona napsala že dceru nemá a že má snachu a blabla že bude svatba a tak...takže jedem v úterý do Prahy...
11. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Teru koukám že vám mrkev nešla..nezoufej..nám taky nešla...malý ji vůbec nechtěl..byla všede jinde jen nev žaludku..pomaloučku krůček po krůčku se Lubík otrká... :wink:
11. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
jo renu, určitě fotky dej, budu se taky těšit :dizzy_face:

ty jo to bude nějaká změnárna ne :slight_smile:

my se na vítání taky musíme přihlásit, ještě jsme to nějak nestihli :grinning:
11. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
jj proměna...
11. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
jé renu a kdy tam jedeš, to budou měnit i tebe, já bych šla taky hned:slight_smile:
11. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
terčo v úterý jedeme..jojo obě dvě..
11. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
11. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahoky holky,mám tady dneska ségru, byli jsme na plavání, přijela se podívat i tchýně s tetou,pak je manža hodil zase na nádraží...fotily i natáčely. Pak ségra odpolčo vozila skoro 2 hod.,tak jsme se s manžou v klidu najedli a odpočinuli si od tyránka :grinning: a zítra ségra odjede a přijede druhá ségra :slight_smile: Máme to dobře zařízený co?? :grinning:
11. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
renu-fotečky krásný :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
renu pěkný fotky, ta vestička je dobráááá:slight_smile:...............danu však jen ať pomáhá, si to zasloužíte, chvilku klidu :wink:
11. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
renu- fotečky jsou krááásnýýý :dizzy_face: Kubíček je fešák :wink:

danu- tak to máš hodnou sestru, to já o svojí říct nemůžu :frowning2: malýho nevozila ani jednou, ke mě příjde jen když něco potřebuje, o malýho se nezajíma, dělá celý rodine jenom průsery, je jí 18, chodí s 35letým a on je jí přednější než vlastní ségra, nemam slov :pensive:
11. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.