• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
weru.to mě mrzí,člověk uvítá každou pomoc,však se jí to vrátí,ty jí taky nebudeš pomáhat..... My jsme si se ségrama nerozuměly jako děti,hlavní problém byl společný pokojík, jsem nejstarší a ségry jsou od mě 5,5 a 8 let, ale teď těch posledních 5 let máme super vztahy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
danu: já bych řekla, že jsem se jí ted v poslední době napomáhla dost, jak blbka a ona si toho vůbec nedokáže vážit, my jsme si spíš rozuměli, ješte když jsem bydlela s ní u našich akonáhle jsem se odstěhovala odstrčila mě jako bych už k svým rodičům nepatřila, dělá kraviny kterým by ste holky neveřili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
weru-to tak bývá,za dobrotu na žebrotu :frowning2: tak se na ní ale už vykašli,když třeba přileze...nemůžeš být pořád v roli té hodnější a rozumnější,to se nevyplácí :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
dala jsem do alba pár fotek z plavání a nějaké momentky
11. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
danu: přesně tak, já jsem taková dobrá duše, že neumím říct ne a pak nato doplatím, asi to mám po mámě, ta jejímu příteli pujčila 5500Kč a doted jí je nevrátil, proto píšu, že ségra dělá kraviny, tahá k našim chlapa, kterýho sama pořádně nezná a jenom tahá z mé mámy peníze, je to fakt k neuvěření a pak se diví, že jí máma nemá z čeho dát 4000Kč na kurz gelových nechtů, už by mohla taky přemýšlet můra jedna a ne pak žebrat sestřičku, která má bídnou materskou o peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
danu: Ondrášek má hezký kukadílka, plavčo ho asi moc baví co :sweat_smile:
no vypadá fakt jako malý vrabčátko, je roztomilej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak to je na pěst!! Prostě nemám,potřebuju to pro dítě a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostřední ségra letos končí vejšku a ta nejmladší je na vyšší odborné škole,taky měla takový období,že to vypadalo,že ani neodmaturuje,ale srovnala se naštěstí...
11. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
něco mi povídej loni skoro propadla, protože potají nechodila do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá moje máma z ní je už fakt na mrtvici, jsem zvědavá jestli si vlétě zamluví nějakou brigádu, nebo bude zase mámu vyždímavat z pěnezí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
weru děkujeme,je to náš ďáblík vlasatej :dizzy_face: ty oči se pořád tváří záhadně,zatím převládá šedá barva,něky mi přijdou do šedozelena, jindy do modrošeda :grinning:
11. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
danu: možná se ještě zbarví :wink:
11. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
holky super fotečky všechny :dizzy_face:

danu Ondík má teda už taky pěkný háro :confused: ta naše má jan pár chlupů :slight_smile:

werčo taky mám ségru na prd, vůbec ty vztahy v rodině máme divné ať už z mojí strany nebo přítelovi :pensive:

jak sme přijeli z města tak zase vyváděla, kroutí se i u prsa, furt kňučí, nevím čím to, možná ta kombinace spurtu i zubů :unamused: sme koupili ten gel na prožezávání zubů, máš tam nanést trochu na prstě a namasírovat, se mě to nějak nepovedlo jak sem jí tam strkala ten prst s gelem tak to vcucla jak malinu a začala mi ho sát :grinning: na tento úkon je potřeba aspoň dvou lidí :slight_smile:
tvoje mamka je dobrák a neumí jí srovnat viď,to je hrozná kombinace,hodnej rodič a vycapenej potomek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
evena: Davča má taky vlásků nic moc ale poslední dobou mu narostli, tak snad už bude víc :slight_smile:
tak přeci jenom asi zoubky co

já mám vztahy s přítelovou rodinou úplně suprový, všichni jsou tak pohodový, ještě bych řekla, že jsou mi bližší než rodina ze Slovenska :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
mojé ségra taky vasává rodiče, příjde na návštěvu, ovevře si normálně lednici, nají se, ještě si vezme domů ... naši už to s ní vzdali, nemá cenu jí něco říkat, protože jim akorát nadá, trochu rozežránek, bohužel jakou si jí vychovali takovou jí mají, ta mohla všechno, já byla bití i za ní a ona se smála za rohem, příšerný dětství :pensive: ale vztahy s rodiči se trochu zlepšili tak snad toi i vydrží
11. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
evena-vítej v klubu,Ondík dělá to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem z něj k.o. budí se 2-3 x za noc,ale špatně saje,špatně znova usíná,přes den to je podobný, u prsa kvičí,pak saje,pak zase,ale mlíko mám!!! Dáváme večer rýžovou kaši a začla jsme dávat v poledne rýžovomrkvovou kaši,trochu se to zlepšilo,někdy mu šoupnu i nutrilon,vypije kolem 70 ml,ale stejně se moc neuklidní, jen venku v kočárku a v bazénu je v pohodě
11. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
no Máje vlasy hodně vypadali, zůstali jí dlouhý jen vzádu, a ty nový docela houstnou, sem ráda že jí zůstali tmavý, nechtěla sem blondýnu :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
danu: právě a táta, když já jsem chodila do školy, tak byla běda aby jsem přinesla nějakou trojku, proto moje vysvědčení i nějak vypadali, já si trojku nedovolila, občas se povedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted jakoby mu to bylo všechno jedno, prostě když nezakročí on, tak máma už nezmůže vůbec nic, táta se prostě změnil a Ivanka může asi všechno a pak se mi na ní stěžují
11. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
danu fakt asi ten spurt, když se nad tím zamyslím tak přesně toto mi dělala i okolo těch 3 měs.
11. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
danu já kaši dávat nechci, protože mám mlíka strašně moc ikdyž mě takto ždíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
holky to je mi líto, že vám prckové nespí :frowning2:

evena: já se taky nabrala bitky za všechny, protože jsem nejstarší a tak to ted vypadá, kdo byl jak vychován, ségře všechno přošlo, byla mazánek všech a ted jim skáče po hlavě
11. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
werča no naše ségry sou si teda hodně podobný, hlavně abysme se z toho poučili my a pak nedělali takový chyby ve výchově jako naši roiučové žejo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
even: ani mi neříkej, když vidím co dělá až je mi špatně, snad si z Davídka nevychovám takovýho tyrana rodičů jako je moje ségra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
U nás to bylo tak,že jako nejstarší jsem byla za všechno univerzální viník a taky sem byla dost řezaná.Pak jsem za to samozřejmě ségry nesnášela...Nejpřísnější výchova,ještě ve 20letech do půlnoci doma, nejmladší ségra v 16 už mastila na diskotéku a vrátila se ve 2 ráno.....ale zase díky našim mám od 22 let svůj byt,vztahy se zlepšily o 100%,jak už spolu nebydlíme 7 let. Udělají pro nás první poslední
11. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
já teda byla bitá dost a neprávem, matka se v tom vyžívala :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám právě zálusk na tu knihu Respektovat a být respektován ať se vyhnu takové výchově založené na diktatuře :stuck_out_tongue_closed_eyes: říká se že jaká matka taková dcera tak mám strach aby člověk nedělal stejné chyby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
danu: asi to tak bývá že nejstarší si zlíže všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
mě spíš řezal táta, máma se mě ani nedotkla, táta byl ten přísnej a já tá co si všechno schytala :pensive:
11. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
já sem dokonce utekla z domu před maturitou, spala sem na nádraží a přes den mě živila matka tendejšího přítele, ale nikdo o ničem nevěděl, po maturitě sem šla bydlet na ubytovnu, za půl roku přijeli z prosíkem ať se vrátím, nevrátila sem se, výhoda je že sem brzo samostatnej :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
weru-musí vědět,kde jsou hranice a vážit si rodičů....taky mám starosti,abysme z Ondíka vychovali slušnýho člověka
11. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Davídek dneska spal přímo vzorově, vstával ráno v 10, pak šel v půl 12 spinkat spal do 2 odpoledne, pak dostal první mrkev, vypil 80 mlíčka a v 5 šel spinkat zase a to jsem ho v půl 8 večer musela budit na koupání, protože jsme nekoupali kvůli teplotám 2 dny a ted chrní zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
u nás byla přísná máma, táta mě nikdy neuhodil, on je flegmouš :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.