• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
evi-kamarádka takhle utla vztahy a styky s rodičema úplně,ani neviděli její dcerušku,nebyli na svatbě atd.prostě totální konec
11. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
werčo tos měla super den teda :slight_smile: snad se mi takové dny taky brzo vrátí :slight_smile: minule měla ten spurt asi týden tak ještě 5 dní a vyspíme se :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
ono je to smutný mít takové vztahy s někým blízkým, ale někdy není zbytí, já to bohužel svým rpdičům taky nezapomenu nikdy, byli doby kdy sem je nenáviděla, chtěla sem aby se rozvedli a já šla do děcáku atd. už je to pryč tak snad se to zlý už nevrátí :slight_smile:
11. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
danu: snad budeme dobré matky a nebudeme mít z naších dětiček nějaký vagabundy, dítěti jsou příkladem jeho rodiče, ale když se dostane pak do blbý party tak je to ještě horší

rozhodně nechci mít takovýho spratka jako má Davidův brácha, jsou rozvedený, děti má u mámy, která se o ně vůbec nestará, byl u nás minule o víkendu, kdyby ste viděli tu žákovskou, to byl děs :confounded: samá pětka, samé napomenutí pro mámu at mu všechno kontroluje, ona to jenom podepisuje ale nečte to co podepisuje

minule ho přivezli domů policajti, protože kradl autíčka v tescu, do školy nosí letáčky místo knížek, které pak prodává po ulicích, prostě holky, jak vyrastají děti, když nemají rodiče pohromadě
11. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
u nás táta,mamka se nás někdy mohla zastat a neudělala to....už jsem to tátovi odpustila,hodně mi to vynahradil,bydlí s nima už jen nejmladší ségra a už má mnohem volnější režim než já v jejím věku...klasika,ale jsou 200% prarodiče,pomáhají finančně i celkově,škoda,že jsou 120 km daleko
du (zase) kojit :slight_smile:
evena: neboj aspon ty zoubky budete mít dřív za sebou :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
weru-proto chcem,aby Ondík dělal sport a pak třeba chodil na nějaký tvůrčí kroužek,aby neměl čas na roupy,hledání party a tak, je to na nás,tak se musíme snažit
11. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
danu to já jednou dostala dost i za věc kterou provedl táta (neutřel koupelnu), viníka našla matka mě, nikdy nepomohlo já to nebyla, tenkrát se nepřiznal, když mě mlátila tak sem ho viděla poprvé a naposledy v životě brečet ...
11. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
já se loučím a přeju krásné sny a klidnou noc,ta naše klidná nebude,to už vím... :confounded:
11. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
danu: právě že ty jejich děti nemají žádný zájmy, ale vůbec, prostě jenom počítač a tým to končí a když chtějí tak máma jim peníze nedá, hlavně že furt když ji někam příjmou hodí se na marodku a o děti se vůbec nezajímá, minule k nám přišli s černýma nohama, no chápeš
11. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
evi-to je děs,takhle to měla ta kámoška,teror od matky,ale i od otce,ale teď matka dolejzá a kámoška je neúprosná a neozývá se jí.....u nás to nebylo až tak divoký,ale někdy tátu chytil amok a dostala sem nářez hlava nehlava--za známky,kvůli ségrám,blbostem.....
11. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
even- jééžišš chudinka, ty jsi to taky neměla lehký :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
já jdu ještě žehlit holky, mám tam než drobíček, pak vana a postel tak taky papa a dobrou :wink:
11. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

teda to jsou příběhy poránu :pensive:

evena: a nebojíš se, že bude malé chybět "babička"? Když vaši nefungují, tchýně taky ne... Mají to tak i jedni známí, teď teda našli úžasnou starší paní na hlídání, která hlídá holčičku po školce, a ta jí tak nějak zaplňuje tu roli babičky...

danuš: dobře, že se vaše vztahy časem zlepšily... ale to bití, ne teda!

Nás nikdy naši nemlátili, hodně jsme si s nimi povídali, ale na druhou stranu dokázali být taky nekompromisní. Hlavně mamka je přísná, no, já to po ní mám asi taky :grinning:. Myslím, že takový ten přísno-laskavý přístup je nejlepší. Dětem ukázat hranice, ale zároveň být tu kdykoli pro ně.

Taky si myslím, že je dobré dítěti vyplnit čas, ale s rezervou - aby mělo i svůj vlastní volný čas, ne jen lítat po kroužkách... Děti potřebují mít i svůj čas na to poflakování, kterého se všechny tak děsíme, bohužel :slight_smile: Jinak i zájem jako "počítač" může být dobrý, znám pár kluků, kteří se prostě zajímají o počítače, nejen hry, ale i po technické stránce, je to sice taková zvláštní komunita, ale zase to nejsou alkáči, ani nefetují... Mi zas přijdou padlí na hlavu ti, co jen sportují a nic než sport nevidí :grinning:

To, že mají mladší sourozenci volnější režim a výchovu, je normální, jsou to vždycky svým způsobem rozmazlenečci, člověk se tomu do jisté míry nevyhne... Stejně tak i to, že první vnouče bude u babiček vždycky nejoblíbenější, i kdyby se to druhé a další stavělo na hlavu... prostě rodinné konstelace, dá se to trochu ovlivnit, ale ne moc...

Holky, jaké máte partnery? My jsme třeba oba s manželem prvorození, ale vyhovujeme si, i když jsem četla, že si nejvíc vyhovuje ten nejstarší (který má potřebu opečovávat) s tím nejmladším (který má potřebu být opečováván)...
12. bře 2010 v 06:41  • Odpověz
Omlouvám se za dlouhý příspěvek, jste mě nějak rozfilozofovaly poránu :grinning: Noc dnes již klasika - vstávačka v půl 2 a v 6, to už malej neusnul. Dnes jdeme odpol. na hexu a synflorix, plus převážení asi.
12. bře 2010 v 06:42  • Odpověz
Dobré ráno,
já začnu od konce - já jsem nejstarší a můj muž nejmladší v rodině (oba ze 3 děti) a je fakt, že já jsem zvyklá velet a on poslouchuat :slight_smile: Takže nám to funguje na jedničku :wink:

Když čtu ty vaše příběhy tak se mi dělá skoro zle :frowning2: Je hrozné, že takové osudy nejsou jen ve filmech, ale i v reálnem životě. Je mi opravdu líto, že jste tím prošly, na to není co říct.

Já sama jsem měla a mám velké štěstí, jako rodina držíme hodně při sobě i když problém se vždycky nějaký najde. U nás to byla moje mladší ségra (ta prostřední), v 15 utekla z domu a bylo po ni dokonce vyhlášené celostátní pátrání. Ovšem nejlepší je ten důvod proč utekla - tata ji zakázal kamáradit se s 35 letou bordel mamá která vozila holky od nás do Řecka. Ségra byla tak pitmá, že si myslela jak si tam bez práce nenadělá hromadu prachů. Naštěstí se vrátila domů těsně před odletem letadla.
A pak se to s ní nějakou dobu tahlo - odešla ze školy (střední si dodělávála teď 5 let dálkově), vdala se za debila, pořídila si s ním dítě (ale jeji malou milujem) - rozvedla se s ním a on neplatí na malou ani korunu, pak si našla dalšího debila a pak dalšího... Teď se trochu uklidnila, ale stejně v nás všech zůstává strach z toho co provede příště.

S manželovou rodinou mám taky super vztahy, švagrové jsou moje kámošky jejich partnery mám taky docela ráda. Tchýně a tchán zas mají moc rádi mě takže já proti nim tak nic nemám :slight_smile:

Jsem opravdu ráda, že jsem měla takové štěsí a vždy když čtu co se děje jinde si to znovu uvědomím.
12. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
ahoj holky....tak já snad budou muste taky přidat něco o mým super tátovi:grinning:....ale asi ne, nechám to, až to tady zamknem, protože to bude teprve story:slight_smile:......hlavně chci, po tom všem, co jsem zažila, aby malej měl spokojenou rodinu a užíval si to, že ho rodiče milují:slight_smile:
12. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
edit: moje ségra se toho taky dost navyváděla, na ZŠ chodila za školu, na SŠ pak taky, od konce ZŠ začala chodit s tehdy "vyléčeným" feťákem, který do toho zase spadnul... tím pádem jsme celá rodina poznala, co to jsou drogy zač, a jak tu osobnost člověka ovlivňují, taky to, jaký je to žít s feťákem... ségra naštěstí do tvrdých nespadla, ale užila si s tím klukem svý, mizela svého času i bez dovolení na diskotéky, práskla dveřma a bylo... naši s ní pak i jezdili do protidrogové poradny (spíš kvůli těm jejím kamarádům a prostředí, ve kterém se pohybovala, než kvůli ní samotné), nakonec vystudovala gympl a drogové oblasti se začala věnovat, má magisters. vzdělání a dělá v krizovém centru s feťákama :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

my dnes vstávačka v půl 3 a pak v 6 konečná, ted ječí v postýlce, asi vbude chtít zaklapnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pabli: no to je hrozný, že takhle dokáže někdo stáhnout člověka se sebou ke dnu :frowning2:

já jsem nejstarší ze sourozenců, přítel zase nejmladší, od sebe jsme 4 roky rozzdíl :slight_smile:

holky jak koukám tak každá si asi zažila něco, asi to k tomu životu patří, škoda že ta téma nejde ještě zamknout aby někdo náhodou nenakukoval
12. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
werča: koukám, že jste měli podobnou noc! :slight_smile:... jo, ale na ségru jsem fakt pyšná, jak se z toho dostala, teď se zrovna pokouší přestat kouřit, kouří hodně od 14 let, takže prožívá peklo, ale už nekouří cca 10 dní :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc normálka. Adámek nám v 20h. vytuhl u televize. Pak se vzbudil v 22 h. dala jsem mu mlíčko. Přendala z naší postele do jeho. Jenže se za hodinku vzbudil s děsným řevem,tak jsme si ho dali mezi sebe. Pak spal a papal až v 4,30h. a vstávali jsme před 7 h. Což beru za lepší noc, jsem vyspalá i manžel.
Musím reagovat na téma rodina. ¨Jsem ze 4 sourozenců, mám 3 bráchy a já jsem jako ta třetí. To víte, naši chtěli holčičku a ten poslední brácha je odemně o 9 let mladší, takže mazánek. Byli jsme vychovávaný trošku přísněji, ono to jinak ani nešlo, když náš bylo tolik a určitě to schvaluji. Pomazleního zase tolik nebylo, naši nějak neměli čas. Pak přišla puberta a naši se začali hodně hádat, taťka hodně lítal za ženskýma. Takže jsem vlastně pro mamku byla taková vrba. Dost to na mě doléhalo. Nechápala jsem, proč mi mamka na sebe hází své problémy, když jsem tu já, která má ty problémy. Začala jsem mít problémy ve škole, takže jsem udělala školu s odřenýma ušima. Samozřejmě kolem toho bylo hodně od rodičů trestů zákazů atd. Stejně to nepomáhalo, byla jsem dost vystresovaná z rodičů a z jejich vztahu :frowning2:
12. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Nejlepší pro mě bylo odstěhovat se k příteli, což upevnilo vztah s mými rodiči. Teď jsou babička a dědeček k nezaplacení a hodně nám pomáhají. Co se týká rodiny mého manžela. Je ze dvou dětí a on je ten mladší. Má sestru, která je vdaná, má 2 děti (holka 10 r., kluk 13 r.). Je učitelka a má o děti panický strach. Takže je nikam samotné nepustí a prostě se k nim chová jak k miminům. Holka je rozmazlená, až bych jí někdy stáhla kalhoty a dala naprdel sama. Děcka si prostě s rodičema hrají. Manželova sestra skončila na blázinci, protože mě panický strach o sebe a děti. VYmýšlela si různé nemoci, chtěla na sebe upoutat. tak doufám, že bude v pořádku, protože to doléhalo na celou rodinu. Jinak s manželovou rodinou máme dobré vztahy, jeho maminka nám hodně finančně pomohla při rekonstrukci baráku a ještě pomáhá.
12. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
makka: taky jsi to neměla jednoduché... :pensive:

hm, holky měly jste to taky tak, že jste jako malé rády poslouchaly hovory dospělých? Já i ségra jsme to milovaly, když přišla na návštěvu mamčina kamarádka, tak jsme dokázaly hodiny prosedět a posouchat, o čem se baví... Víťa miluje telefonní hovory, když někomu volám nebo když si s někým volám přes skype, tak je hrozně hodňoučký a poslouchá hovor :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Makka - užila jsi si taky svoje :frowning2: Ale hlavní je, že teď je už všechno lepší!

Pavli - jo, jo hovory dospělých to bylo moje, ale naši nás posílali pryč. Hlavně mamka neměla ráda když jsem poslouchala.
12. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
edit: jojo, mamka nás taky posílala si hrát, tak jsme si pak vymýšlely se ségrou, že se jdeme jako napít do kuchyně apod. :grinning: Pak jsem byla ráda, když mi bylo tak 12, a už jsem si hrát nemusela, že jsem mohla s mamkou a její kámoškou taky vysedávat v kuchyni, jsem se na ni vždycky těšila, jako by to byla moje kamarádka :grinning:
12. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
pabli. moje ségra kouří taky, vzala jsem jí ke své gynekoložsce at jí dá nějakou HA, jo dala jí tu obyč. pro nekuřačky s tým, že přestane kouřit, protože by to mohlo mít špatný vliv, myslím kombinace prášků a cigaret, prý je nebezpečí, třeba by se jí mohli udělat bulky na prsníku a pod.... myslíš že přestala? vůbec jí na svém zdraví nezáleží radši šetří, bere prášky za 300, ty, co jsou pro kuřačky stojí asi 1000Kč, ona je tak blbá :pensive:

já taky ráda poslouchala rozhovory mámy s kamarádkama, furt mě vyháněla at jdu do ppokoje, ale já nešla :grinning:

makka: tak aspon že ty miminka ty vztahy upevní, já byla rozhádáná s celou mou rodinou z matčiny strany ze Slovenska, nikdo mě nepodpořil, když jsem potřebovala pomoc, všichni na mě kašlali, ted když mám prcka, tak mi všichni vyvolávájí, že už se nezlobí, at příjdeme, nějak jsem to spolkla a dali jsme to zase dokopy, je to moje rodina a jiná už nebude, jsem docela ráda, že jsem v ČECHÁCH :slight_smile: jinak já jsem taky ze 4 dětí, mám 3 sourozence, ale oni jsou ještě mladý, jeden brácha má 16, druhej 13 a ségra 18, já 20let :wink:

Davidovu rodinu mám hrozně ráda, všichni mi taky moc pomáhájí, je to fakt nesrovnatelné s mou vlastní rodinou
12. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
holky, tchýně upekla takový bohovský věnečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no držte dietu :grinning:
12. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
werča: problém je pak hlavně, pokud je jí nad 35 let a hodně kouří, tam pak se HA nedává vůbec, většinou... jinak teda hodně mých kamarádek kouřilo a bralo normální HA, je fakt, že dneska většina kuřaček má normální HA, i když třeba tu dražší... tady, co se má brát, když se kouří: http://www.forumzdravi.cz/poradna-155-antikoncepce-374-ha-a-cigarety... ségra teda vždycky přiznala u gynekologa, že kouří, podle toho dostala HA, já taky řekla, že kouřím, leč příležitostně, tak podle toho mi taky HA vybrala
12. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
tyjo, moje první prášky byl Restovar, tehdy taky dost levnej, nooo, přibrala jsem 6 kg za měsíc!!! :angry: pak jsem brala taky Minervu, to manžel přejmenoval na "Moje-nerva", protože to jsem byla faaakt nervák :grinning: Nejlepší byly Loette a Jeanine u mě :slight_smile:

jinak jsem si vzpomněla, co jsem brala cca před 2-3 lety, abych zhubla - Cortisil - je to přípravek na přírodní bázi a hlavně se zaměřuje na tu stresovou stránku člověka, že prostě tloustneme ze stresu, což je u mě teda fakt... sice je to cca 1000,- na měsíc a má se polykat 3 měsíce, taková kůra, ale kila šla faaakt krásně dolů, a hlavně jsem se začala cítit víc v pohodě psychicky
12. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.