• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Ahoj holky,
to jsou teda příběhy :frowning2:
Já jsem nejstarší a manžel taky a oba jsme stejně staří a doma máme někdy takovou malou Itálii :grinning: To víte kombinace lev a beran.
Co se týká naši rodiny, tak dětství jsme měli s bráchou úplně v klidu, když mi bylo 15 otec zemřel a mamka zůstala s náma sama, myslím, že to zvládla bravůrně. brácha je samozřejmě její miláček, strašně pohodlný, ani kafe si sám neudělá. Ale já jsem se taky měla dobře, nikdy se nestalo, že jsem jí neposlechla třeba v kolik mám přijít domů, tak jsem brzy potom už měla neomezené vycházky a žádné zákazy jsem neměla. Jen jsem se musela vždycky ohlásit, že třeba někde přespím nebo že přijdu později domů než v 5 ráno (to byla moje obvyklá hodinka) :slight_smile:
Natálka je zase dnes nějaká mrzká :unamused: zase jsme vstávaly v 6:15, ale ještě to pak na chvíli zalomila, takže konečné vstávání v 7:45
12. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Veru - ty jsi tak mlaďučká :slight_smile: To jsem netušila.

Co se antikoncepce týče, tak můj gynekolog (ten bývalej) se mě nikdy neptal jestli kouřím nebo ne. Ani jsem dlouho netušila, že bych HA brát neměla, ale je fakt, že jsem nikdy nebyla každodenní kuřák, spíš jen víkendověj.
12. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
kaci: to je mi líto s tvým tatínkem :cry: :frowning2:

tak Naty takhle krásně spinkala opět, to jsi měla dobrý, aspon se vyspíš :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
kacik: to mě mrzí, že jsi vyrůstala bez táty... v 5 ráno? :grinning: - to já přišla nejdýl takhle, když už jsem byla na koleji, pak jsem šla rovnou na přednášku, to byl děs, udržet ty oči otevřené :grinning:

přišlo mi to povlečení na postýlku zelené s delfínkama už, jsem nadšená, už to peru!!! :grinning: Až to vyžehlím, tak ukážu nafocenou postýlku :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
teda, co ty dětičky mají, že vstávají kolem 6. h? :grinning:
12. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
mám kamarádky, kterým se to fakt stalo, byla to z toho prsníku fakt vyoperovat :unamused: Davidova sestřenka to má taky

edit: jj jsem no malýho jsme ještě neplánovali, ale prostě všechno se to zběhlo tak rychle, že se stalo, přítel chtěl jak blázen, já říkala máme čas, no pak jsem na test koukala jak vykulená, ale ted bych to zpátky už nevrátila, jsem ráda, že jsme tři :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
já jednou rovnou z diskotéky do práce, no holky to byl děs, máma mi jednu pleskla at se proberu, na to nezapomenu :grinning:
12. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
holky ,malej chrní, už bych mohla něco začít dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
pabli: určitě nafot, budem se těšit :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojte

pabli s mýma rodičama mám momentálně vztah dobrý, člověk nezapomíná, ale teď si nemůžu stěžovat, myslím že jako prarodiče by fungovat mohli dobře, nevím kde byl tenkrát zádrhel protože sem jako malá určitě nebyla problémová, kdybych se víc rozpovídala tak byste mi ani nevěřili, sem vlastně ráda že sem to přežila :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk musí být aspoň trochu splachovací a aspoň něco málo odpustit nebo by se z toho zbláznil :slight_smile:
a tchýně si taky může vypěstovat možná dobrý vztah s malou, má dvě vnoučata a ty ráda fakt má, sice nezravě, ale má, tu bude spíš problém z mé strany, to se uvidí hlavně na jaře až všichni vylezem na zahradu a budem se co chvíle míjet ...
a já sem prvorozená (to všem asi došlo coby otloukánem) a přítel druhorozený ... ale je zajímavý že přítelova matka vždy upřednostňovala spího prvního syna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky nevím jestli to bylo i tou odbou nebo co, ale ste tu taky některá že ste nikdy od rodičů neslyšela slova mám tě rád, pohlazení atd... já ne, ani má ségra která byla oblíbená, ani můj přítel to od rodičů nikdy neslyšel ... si nedokážu představit že bych takto vychovávala své dítě :confused:
12. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
tak sem vás dočetla a hodně vás to teda nemělo lehký :unamused: snad si to vynahradíme všechny na dětech, si nedokážu teda představit kdyby mě moje dítě nesnášelo :rolling_eyes:

noce se nám vrátili :dizzy_face: :dizzy_face: teda ne uplně ale nestěžuju si, vzbudila se o půlnoci ale to mě nevadilo protože sem byla ještě vzhůru a pak vstávačka někdy kolem 7 a až do teď zase spala, teď kouká na telku :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
EVENa - taky jsme nikdy od rodičů neslyšela mám tě rád. Pusa byla taky jen k narozeninám. Hodně mi chybělo chválení, u nás se spš nadávalo a dobré známky byly samozřejmostí za kterou se nechválí. Chci své děti chválit, mazlit atd. vím že je to pro ně moc příjemné a chci jim dopřát, to co jsem neměla já.
12. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
makka tak ty taky :unamused: já se děsím i toho se říká že jaká je matka, taková je dcera ... a přecejen naše matky taky určitě jako děti toužili po pohlazení a skvělích rodičích (mojí mámě taky umřel táta když jí bylo 15 a matku měla přísnou) a stejně u nís praktikovali tu výchovu jak byli vychovánaní oni ... třeba se člověk podvědomně musí pomstít nebo co ... tak je to i sou tchýní, moje tchýně měla strašnou tchýni a teď dělá to samé, jak lavina ... :unamused:
12. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
werča: ono v tom prsu to ani nemusí být ve spojení s cigaretami... Některé studie tvrdí, že při braní HA je vyšší riziko rakoviny prsu, naopak nižší riziko rakoviny dělohy a vaječníků... si nevybereš... A nemusí to být nutně ve spojení s cigárama... Spíš asi u trombózy je vyšší riziko, když se kouří, zvlášť, když je vyšší věk, ale taky mám 2 známé, které prodělaly trombózu, a řekli jim, že je to vlivem HA (obě nekuřačky), ať už ji neberou... No, já s HA sekla jednak kvůli tomu, že jsem byla při ní dost náladová (bez ní opravdu 100 % rozdíl!), nulová chuť na sex a bolely mě nohy, hlavně lýtka, jsem si po nich nemohla ani přejet rukou, a když bylo horko, tak ta bolest byla šílená - jakoby permenentně namožené nohy... No, teď beru HA zas, ale ten nízkodávkový Cerazette, zatím dobré, uvidíme časem
12. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
evena: my jsme taky neslyšely slova "mám tě rád/a"... ale zase si myslím, že to potřeba není, vysloveně to říkat, stačí, když to děti cítí, právě prostřednictvím toho pohlazení nebo toho, že ho rodiče povzbuzují, chválí, oceňují, že je v něčem dobrý a tak...
12. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
já brala HA asi jen 2 měs. někdy v 15cti a musela sem tako nechat, špinění, svědění :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď bych právě chtěla po dokojení tu injekci jak se ti MS uplně zastaví, ale spousta holek si na to zstěžuje tak nevím, mám dost času si to rozmyslet
12. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
pabli tak v tom případě bych to asi taky nepotřebpvala slyšet, ale já nikdy neslyšela ani to se ti povedlo, seš šikovná atd :grinning:
12. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Mája ode mě denně dostane tolik pusinek co já nedostala za celý život ani od přítele :grinning: abych zase svoje dítě neměla ráda moc nezdravě co, poichybuju že po tom všem dokážu být normální matka :grinning:
12. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Juj, tak naši nám často říkali, že nás mají rádi a pusinkovali nás skoro furt. I dnes mi přijde normální, že přijdu k našim a dáme jim oboum pusu i se ségrama si dáváme pusu skoro normálně.
Já si až do dnes myslela, že je to tak všude, protože u manžela je to stejně.
Takže máme oba vlastně štěstí :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
edit: u nás zas to pusinkování v dospělosti není u žádné z rodin, ať se podívám na jednu nebo druhou stranu... pusinkují se jen Francouzi, co znám... ale líbí se mi to... než to naše české pouhé "ahoj", že se jakoby obejmou a dají si pusy na tvář

evena: tak to naši nás chválili právě dost, když se něco povedlo, že nám něco sluší, že se dobře učíme apod.

Jinak tuhle říkal manžel Vítkovi: "Jsem si nikdy nemyslel, že budu svýho synáčka pusinkovat, a když jo, tak že v takovým množství a skoro pořád." :grinning: Malýho taky furt pusinkuju :grinning:
12. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
U nás se taky neříkalo mám tě rád, ani pusy se nedávaly, jen k narozkám. Ale já jsem v tom nějak nestrádla, já jsem to vycítila, že jsem milovaná :slight_smile: Natálka konečně usla, mě z ní rozbolela hlava :confounded:
12. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
hmmm, dnes mám dobrý oběd, jsem dělala včera večer kuřecí nudličky se šunkou na smetaně a na kari s těstovinami, mňaaaam :grinning: tohle bych teda mohla často, ale ta línie :grinning:

kacik: mě bolí hlava asi 3 dny už, ale myslím, že ne z Vítka :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Pabli - mě se už před pár lety povedlo zavést mezi přátelema podání ruky a polibek na tvář nebo na rty (podle toho jak k sobě mají ti dva blízko) a je to super. Jenom je problém, když se nás sejde celá parta a chvilku trvá než se všichni opusinkujeme :grinning: :grinning:
Přijde mi to moc pěkné.

Hlava mě bolí taky, ale já to mám z té blbé rýmečky :grinning:
12. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
edit: jj, to je fajn takovéhle uvítání :slight_smile: s některými kamarády si taky podáváme ruce, s jinými líbáme na tvář, a s jinými si říkáme jen "ahoj" :grinning:
12. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
To jsem tady jediná komu spí dítko? :grinning: Malá vytuhla v o půl 9 a ještě pořád spinká. Už jsem uklidila a nachystala řízky a oškrabala brambory na kaši. Teď koukám na Comeback, některé ty díly jsou fakt úžasný.
12. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
mě taky spí Mája
sem si chtěla odsát mlíko a nechtělo týct, sem vyždímala 20 ml a vrtalo mi to hlavou že přece sem ho měla strašně moc tvrdý tak kde jako to mlíko mám :confused: za půl hodiny mě došlo že sem si odsávala to právě vycuclý od máji a to tvdrý je to druhý :grinning: už blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
holky, chci dnes koupit Adámkovi čajík nebo něco k pití. Myslíte, že bych mu už mohla koupit nápoj od 6 měsíců? Nebo pořád mám kupovat, pro ty nejmenší.
12. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Evena - ty jsi taky expert :grinning: :grinning: A zkoušela jsi už jestli Májinka bude to odstřikaný mlíčko papat? Eduš ho pije, ale ne že by se po něm mohla utlouct.
Kolik odstřikaš? Já kolem 100-130ml, ale jak kdy. Někdy jen 50ml a jindy zas 200ml. Nechápu to, je v tom nějaká záhada :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Makka - já dávám malé jen vodu :slight_smile: Radši bych ještě dávala ty pro mimoušky, přece jen má 6 měsiců až skoro za měsíc.
12. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Jo a v drogerii Schlecker prý mají akci na nápoje od Sunarky - info pro ty co dávají čaje a tak. Prý je to za dobrou cenu, říkala kámoška :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.