• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
kacik: já myslím, že můžu oba způsoby, aspoň večer u kaše to tak funguje, někdy nejdřív kojím, pak dáme kaši, jindy naopak...
12. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
evena: zase pečeš? :grinning:
12. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Tak když vám to tak, pabli, funguje, tak je to ok :slight_smile: A co očkování, v poho?
Even a co pečeš?
Weru: Davídek je roztomilý :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Chudáček maličký :pensive:
12. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
kacik: uvidíme, malej řval jak tur zase, teď chrní v kočárku
12. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Pabli tak sned bude bez reakce :wink:
12. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
kacik: zatím je reakce taková, že už 2 h spinká!!! To je u něj poslední dobou fakt div :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
tak to je hezká reakce :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
pabli to je otřesný, přitom je tolik těch baby boxů :angry:

kačik peču korpusy na 3 patrový dort :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
tátu už máme doma, te´d zatápí a vyrážíme do té zimy, uvidíme jak dlouho tam vydržíme :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
Evena - jo,jo nakupuju BIO potraviny. Hlavně teda v malém obchudku u nás na náměstí, ale dost toho nakoupím i v Tescu nebo intersparu nebo v BIlle. Jde tam koupít např. mouka, sýry, jogurty, oleje, kečupy, těstoviny, čaje, oveoce-zelenina (to jen někdy) musl,i v Intersparu maji dokonce i pečivo, ale to je dost drahý. Lepší je upect si doma vlastní :slight_smile:

Co se týče kaší - miluju kaše Nomina od firmy Nominal (dodej před www a za cz a najdeš jejich web). Maji i rýžovou, jáhlovou a pohankovou kaši - což jsou všechno bezlepkové vhodné už od 6 měsiců. Já mám teda nejradší ovesnou :slight_smile: Jsou bez cuku, bez konzervantů a barviv. Já si ji dochucuju makem s cukrem a nebo do toho rozglajdam banán. Kupuju je v bio potravinách, ale bio certifikát nemají.
12. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Zase dort? Teda ty jsi šikovná. A mlsná :wink: Já si dávám jen bebe sušenky :grinning:
12. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Even a pro koho pečeš? nebo je to zkouška na Májin dortík k 6 měsícům?
Já Bio věci a takové zdravé věci jako jáhly apod. nekupuju vůbec. nějak mě to neoslovilo. Já si pořád říkam, že na to co jím vypadám ještě dobře. Dneska i včera jsem měla hranolky, prasátko jsem prostě :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
pabli to Víteček sám? :slight_smile: Hm, ten má zásoby :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
kacik: jj, si navařil do zásob a dal do skleniček :grinning:
12. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
kacik: teď je nová reklama na Activii a jsou tam vedle ní hranolky, jakože Activie je nej a ty hranolky fuuuuuuj, no a my s manželem tomu říkáme reklama na mekáč, nám to evokují ty hranolky, hned bysme si je dali :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
napadlo mě, jestli ty kojenecké výživy jsou k sehnání v Makru a jestli vyjdou cenově dobře... :confused:
12. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Pabli - super fotka :slight_smile:

Kacik - já sice jím zdravě, ale hodně, takže moc zdravě teda nevypadám :grinning: :grinning: Ono když sním hrnec bulguru s bio rajčatovou omáčkou, zasypanou bio sýrem tak to fakt na postavu není :wink:
Hranolky miluju, ale jen ty z trouby. Navíc nemám friťák takže by se mi to nechtělo v pánvičce smažit.
12. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Pabli - v Makru je maj, ale kolik stojí netuším. Chci tam poslat ségru, aby mi to zjistila.
12. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
edit: jsem si právě na tebe vzpomněla, že máš ráda hranolky z trouby... mně taky chutnají, ale není nad ty ze stánku z přepáleného oleje :grinning:, pak dej vědět, jak s těmi skleničkami, jestli to zjistíš :wink:
12. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Pabli - prosim tě nemáš někde odkaz na ty stránky s udajem kolik má dítě nabrat kilo za týden? Jestli jo tak díky. Jestli ne tak jdu hledat :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Nejraději mám hranolky od McDonalda :grinning: :grinning: Asi tolik k mému zdravému stravování. Naštěstí je nejbližší mekáč v Olomouci a tam se dostanu tak jednou za uherský rok :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
12. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Pavli díky. Takže Editka má za 3 týdny 300g nahoru. Takže tak nějak normálně, asi. Uvidíme příští týden u doktora.
12. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
edit: my máme s manželem nejradši hranolky z KFC, v Mekáči jsou prostě jiné, tady na jihu většinou přesolené a moc mastné, nebo naopak bez chuti
12. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Hm, tak hranolky v mekáči jsou mňam :slight_smile: U nás v Ově je Mekáčů dost, můžu hřešit až, až :slight_smile:
na těch stránkách píšou, že průměrně dítě v 1 roce váží 10 kg a měří 75 cm. Věřím, že Naty těch 75 cm mít bude, ale pochybuju, že bude mít 10 kg. Posledně přibrala 300g za měsíc a myslím, že teď to bude ještě míň. Po příkrmech se už tak nepřibírá.
12. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
kacik: já doufám, že Víťa po příkrmech přibírat bude, ale my máme nakázáno, že k příkrmu ještě nakojit, kojení nevynechávat, takže bude dostávat vlastně potravu navíc ke kojení, tak uvidíme :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
edit-jáhlovou bio kašičku od 4m. jsem koupila v dm, dávám jí do té rýžové od nutrilonu,ta je sladká a mléčná,takže tím trochu srazim tu sladkou chuť a Ondík to baští rád
12. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.