• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
autor
tyy jo na 7 vecer?:grinning:

even, ne ja nevim kde me tu cukrovku budou delat, ale vsechny odbery mi zatim odebirali u ni:slight_smile: tak jsme myslela ze i tohle. treba me posle tady v praze na Podoli:slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
PIPII - taky jsem si dřív myslela, že jdu na ty testy na gyndu.Byla jsem objednaná na 1 hod. Jelikož jsme se tu před nějakou dobu o tom bavily, bylo mi divné, že bych měla být hlady až do 1 hod. Raději jsem si zavolala sestře a ta mi řekla, že nejdříve si k ní zajdu pro žádanku a pak se dojdu objednat na ty testy, ale úplně jinam. Jenže, kdybych si nezavolala, tak příští prohlídku do 1 hod. vůbec nejím, což by mi už asi bylo pěkně blbě.
28. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
makka, jezis, to bys umrela hlady:grinning::grinning::grinning:

zitra mi to urcite rekne:slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

Teda dneska nějak nestíhám. Včera mi brácha přivezl "pár" věcí na malou, ale teda než se tím prohrabu, tak bude večer :grinning: Ale aspoň už můžu říct, že mám nějaký věci doma :wink: Konečně tu nebudu za exota, který vůbec nic nemá :grinning:

Holky já jdu na ten cukr příští úterý nebo středu, fuj, vůbec se netěším :confounded:
28. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj ivasa :slight_smile:
přežít se to dá když to přežila taková citlivka jako sem já :grinning:
pipii já nechodím jinka než mezi 6 - 7 večer tak je to nejlepší a může se mnou i přítel a nemusí se brát volno v práci, pak pocouráme po obchodech a zajdeme do hospůdky :slight_smile:
má dr. má super "otvíračku" která mě naprosto vyhovuje :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
snad to už budu mít jak pablinka :slight_smile: že budu chodit každých 14 dní do poradny, ten měcíc je dost dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zkrátit se ta doba musí, prej před porodem se chodí každý týden :grinning: to bude super se vláčet v těch vedrech :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj even. No taky jsem na to myslela, že to bude teda nádhera s tím pupkem valit každý týden k mudře, hlavně já ji mám 15km od našeho města, čili dojíždění, teď to zvládám vlakem,ale chci se vidět v září :grinning:

Jinak jsem do alba přidala foto pupku ze dneška, fakt teď roste každým dnem :confused:
28. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
PABLI prosím tě potřebuju ten odkaz jaks mi dávala na tu paní co má ty levné povlečení, ty sis tam objednávala ty zelený, měla sem to na stole a asi sem moc důkladně uklidila a teď to nemůžu najít
28. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
holky nasla jsme uzasne tuniky!!! uz jsme si s kratkym rukavem objednala!:grinning:
28. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
a jooo, už tam něco málo máš :slight_smile: takhle sem nevypadala před těhu ani když sem se najedla :sweat_smile:
já dojíždím asi 17 km ale autem tak to je naprosto v pohodě
vozí mě přítel, když musím řídit já tak je to pro mě dost úmorný, mačkaá se mi břicho a to pak bolí
pipiii šup sem link :slight_smile:
autor
mam rada bavlnu:slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
pipii ty nemáš ten odkaz náhodou ?
byla to ženská co to má na mimibazaru, ale tam to za boha prostě nemůžu najít, je to dost nepřehledný a nějak se tam nevyznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
ty skrátkým jsou super, asi si taky objednám :sweat_smile: a ta cena je taky super :wink:
28. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
ivas, jj na leto bezva!:grinning:
28. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
even, uz jsme sem hodila 2 odkazy:slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
a mám to našla sem to v historii :slight_smile:
tak du zase okukovat, pořád nejsem rozhodnutá které 4 ks povlečení nakonec vybrat, ta zodpovědnost ... :grinning:
28. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
even, joo aha ty jsi chtela odkaz na to povleceni:grinning: tak to uz taky nemam:grinning: promin:frowning2:
28. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme byli u pana doktora a jsme v pořádku :grinning:
Příští kontrola 24.6. a 9.6. jdeme na cukrovku
28. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
nějaká holka tu na koníkovi inzeruje že vyrobí bodyčka s namalovaným obrázkem, ty fotky co u inzerátu má vypadají fakt dobře tak sem chtěla příteli k svátku, jenže sem chtěla na bodyčka tak mi napsala že zjistí cenu a už se víc jak týden neozvala tak už mě to docela štve, potřebuju to nejpozději za 14 dní, už sem jí poslala i obrázek a nápis co bych tam chtěla a vybodla se na mě nejspíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
ahoj maji:slight_smile: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj Maja, dlouho si se tu neukázala. Tak to je paráda, že je vše v pořádku. Takže tě doktor uklidnil, co?
28. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojky holky... :slight_smile:
ahoj maja
zrovna sem koukla na naše stránky že máš poradu stejně jako já dnes, ale já až večer
a pipii zítra :slight_smile: :slight_smile:
divím se že jdeš zase za měsíc, pabli de na další ko už za 14 dní tak sem myslela že už se ty termíny zkracují
ahoj maja..já a Matyas mo gratulujem... :grinning: to je báječná zpráva... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
poradu :sweat_smile: poradnu :grinning:
28. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
nějak mi blbne koník, je to jakési zpomalené a zasekává se to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvařila sem si kavičku mňam :slight_smile: a pudu asi umýt nádobí je to už přeteklý dřez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
even, ja chodim porad po mesici?!
28. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
makka - nebyla,protože pondělí a úterý bylo krásný počasíčko a jezdila jsem na chalupu a včera sem měla doma mužíčka :grinning:
28. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.