• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
edit ty myslíš přímo kaše ... já myslela spíš tohle http://eshop.nominal.cz/mouky_strouhanky/ryzova_mouka_instantni (to mám teď doma), ale koukám že ta cena je podobná tak budu kupovat přímo ty kaše cos psala takže díky za typ :dizzy_face: :dizzy_face:

kačik peču už pro Máju, má to za pár :slight_smile: ono to chvíli potrvá, jen to zdobení počítám aspoň 12 hodin tak abych to vůbec stihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
kačik já bio nepotřebuju, je drahé a obejdu se bez toho, ale to mám pro dítě a záleží mi na její výživě ať nevypadá tak otřesně jako já :sweat_smile:

pabli dobrá fotka :grinning: se na to určitě těší :slight_smile: a nedělej chutě s hranolkama taky bych si dala
12. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Kacik - moje mala vždycky zatím nabrala kolem 800g za měsíc, teď je to o dost míň, ale možná nám o těch 400g které jsou "v normě" nakonec hodí. Nějak se tím, ale nestrsuju, protože tabulka je tabulka a dítě je živý tvor.

Danuško - máš jáhlovu od Babia? Tu jsem měla a moc mi chutnala. Já totiž na kašičkách k snídani ujiždím :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
danu tu samu kaši sem kupovala teď taky, mám dost omezený výběr když chci bez cukru, nemléčnou a ještě k tomu levnou :grinning:
12. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
edit malá už mi taky přibírá o dost míň než dřív, místo kila tak těch 400 g + - no uvidím te´d v PO kolik přibrala za posl. měsíc, nemám možnost jí jinak vážit ale strašně teď baští :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Evena - právě protože vím, že rýžová mouka je skoro stejně drahá jako ty kaše tak sem ti sem hodila ten tip :wink: Navíc je to o dost rychlejší a míň pracnější :slight_smile:

Já na BIO ujíždím dost, ale snažím se nakupovat spíš v tom obchůdku s bio potravinama, protože tam mají 90% zboží od českých výrobců a pěstitelů. Snažím se podporovat český BIO průmysl a ne ten cizí.
12. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
já do zdravé výživy zavítala včera poprvé a právě té kaše co píšeš sem si tam vůbec nevšimla ... ale koupila sem si tam kombuchu, tu uplně miluju, dřív sem jí pila po litrech protože mi to vozil do práce jeden pár zadarmiko co si od nás bral výrobky, ale když si to máš kupovat to si to rozmyslíš to pít často, cena děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
přítel namlel ořechy, jde se pokračovat v pečení :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Evena - Editka mi posledních pár dní jí míň než obvykle kvůli té rýmě. Nemohla pořádně dýchat a tak se častěji "odpojovala".
Kombinace- nemlečná, bez cukru, bez lepku a laciná - to jsem právě našla jen tu nominu :slight_smile: Ale pokud najdeš něco jiného tak prosím tipa :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
edit-je to alnatura
12. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
edit tak právě jedinou přijatelnou sem našla v DM tu jak píše danuška BABYLOVE BIO nemléčná jáhlová 250 g ale už nevím kolik stála, okolo 40 kč myslím ... ty od tebe sou levnější :slight_smile:
jáhlová,bez cukru,bez lepku a mléka
stála 49,-/ 250 g
12. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
danu aha já myslela že máš babylove ... kolik stojí ta alnatura nevíš?
Kruci v DM jsem pečená, vařená a žádnou nemléčnou kaši jsem tam neviděla. Jen samé mléčné, ale příště se podivam líp. :slight_smile:
si mě předběhla :grinning: tak to ta babylove je lacnější ... pá mrknu zas večer :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Tak ta moje stála jen 28kč, takže o dost levnější. Ale ty z DM omrknu.
12. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
edit tak mě to nedalo a kaši sem si taky udělala + do ní hodila ještě ovesný vločky a banán :slight_smile:

to je síla, té krávě co pohodila to dítě do sněhu hrozí jen 1 - 5 let :confused: to by snad měl být pokus o vraždu né? :angry:
12. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Evena - bude se vymlouvat na laktační psychozu a projde ji to uplně. Nejde to prokázat :angry: :angry:
Nechápu proč to dítko nedala do baby boxu.
12. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

evena: jsem zvědavá na ten dort, jak pak bude vypadat! :slight_smile:

dneska noc dobrá, malej spal do 3:30, pak do 6:30, a to už teda vstáváme :slight_smile:nevím, jestli to udělalo to očkování nebo 40 ml kaše navíc.
13. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
Even: kombuchu? tak to vůbec netuším co je, to slyším poprvé v životě :slight_smile:
Natálka se dnes vzbudila už ve 2, asi jí bolelo bříško, protože prděla jak starý chlap :grinning: No a když už byla vzhůru tak jsem jí dala mlíko a spala až do 6:45. Už byly i lepší noci :slight_smile:
13. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Kombuchu já moc nerada :slight_smile:

U nás noc děsná, ale žiju, takže vlastně poho :grinning:

Editka už má tu rymu o dost lepší, relativně normálně dýchá a odsávat musím jen parkrát za den. Doufám, že tento stav vydrží.

Dnes jdeme na první mrkvičku k obědu. Manžel to natočí, protože to bude určitě zážitek :wink:
13. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak my dneska vstávačka v 2 a pak v 7, docela jsem vyspalá :slight_smile:

malej má hroznej kášel, masíruji mu zádička proti rýmě a teprve ted začal vykašlávat, nemůžeme ani ven, fučí tady vichr jak blázen, jen by mu to uškodilo :frowning2: už at ta rýma zmizí :angry:

kacik: kombuchu si vaří moje tchýně, je to nápoj z černého čaje a je prý proti rakovině, já už to pila :wink:

holky co se dnes chystáte dělat, my asi nic, ono to ani jinak nejde, malej nachcípanej, venku blbě, přítel konečně volný víkend a nic z toho :unamused:
13. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
jo holkky, jsem zapoměla, včera Davídek opět kráááásně baštil mrkvičku, dneska jí dojí a zítra dáme brokoličku :sweat_smile:
13. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
kacik takhle to vypadá pro představu :wink: http://www.zdrava-vyziva.net/kombucha.php
13. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
edit: aspon že Editka se z rýmičky dostáva :slight_smile: , my se z ní ne a ne vyvlíct :frowning2:
13. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Veru - homeopatika nám asi zabírají :slight_smile: Je furt zahleněná, ale o dost míň než před 2 dny.
Ale začina kašlat :frowning2: Asi se z toho taky jen tak snadno nevyhrabem. Jdu hledat jaké homeo na kašel :wink:

My se dnes chystáme na uklid a žehlení, teda to budu dělat já a manžel bude s Editkou.
13. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Verčo - ještě jsem v nějaké diskuzi četla, že nejsi spokojená s tím kolotočem létající medvídci. My ho máme taky (koupila jsem ho na radu holek) a jsem s ním docela spokojená, hlavně kvůli té projekci na strop, malá na to krásně v noci hledí :slight_smile: Ale manžel to musel připojit do elektriky, protože to je úděsnej žrout baterek.
Já jsem před tím měla obyč kolotoč na natažení a ten byl šílenej. Když jsem ho natáhla na delší dobu tak hrál zrychleně :grinning:
13. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
edit: nám kašel ted začal a chudák malej, po ránu kašlal, jsem ho litovala :frowning2:
snad se z toho taky brzo Editka dostane

Já včera vyprala 4 pračky prádla, všechno visí na balkoně, no suchý to ještě nebude, kdyby jo tak by jsem měla aspon co dělat :slight_smile:

edit: ze začátku jsme měli natahovací, ten hral asi 2 minuty, nebavilo mě lítat v noci každé dvě min. k postýlce jak šílená a k tomu pokaždé když malej usínal, natáhla jsem mu to, tak se vzbudil, to natahování bylo totiž hlučné
pak jsme si řekli, že si pořídime na dálkové, tak jsme šáhli po medvídcich, moc se mi líbil, jen jsme ho přinesli, chvíli hrál, pak po 5 min. začal hrát falešně a pak přestal úplně, tak jsme ho vyměnili, po měsíci, to začalo znova, baterky jsem vyměnila asi 2 druhy, kolotoč se točil jak chtěl to zn. pomálu, pak zrychlil, zastavil, pak se zase točil, baterkama to nebylo na 100%, tak jsem si řekla dost, promítání jsme neužili, a přišel mi hlučnej

to nic, hlavně že jsi s ním spokojená :slight_smile: , my prostě strefili nějakou vadnou výrobu nebo co

ten co máme ted je úžasnej, krásně hraje, malýho pokaždé uspí
13. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
werča: tyjo, to koukám, jaké jste měli trápení s kolotočem!!! My máme jen ten natahovací, ale jen v obýváku, Vítek by u něho neusnul, spíš za něj pořád tahá :slight_smile:

Tak jsme zkusili mrkvičku :slight_smile: Byl to dobrý zážitek pro všechny :grinning:. Víťa naštěstí, když řeknu: "Hami", otevře pusu, takže odpadá starost s tím, že by mi ji neotvíral. Akorát bylo vidět, že mu mrkev nechutná tolik jako třeba kaše :grinning:. Nooo, ale snědl zhruba 1/3 skleničky hned napoprvé!... Nějaké fotky mám na FB, něco hodím i sem...

a tady video: http://www.youtube.com/watch?v=rHq5ZwK6Sug
13. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
13. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.