• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Hlásím, že mkrvička Editce chutnala. Snědla asi půl skleničky, na víc jsem neměla nervy já :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Pavli - podle videa je vidět, že Víteček je zvyklej něco papat lžičkou. To u nás to byl trochu větší boj :grinning:
13. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Procházím leták makra a mají tam přesnidávky Otma za 9,13kč/ks (cena s DPH).
13. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
pabli-mrkvičkové video je super :grinning: kolik toho snědl??
13. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
měli jsme konečně o trochu lepší noc,ale pro změnu večerní uspávání bylo horor
13. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Pabli jé ten chezky papá a jak pěkně tu pusinu otvírá :slight_smile: Máš igelitový bryndák? My musíme mít bryndák s rukávkama, ale nejlíp by nám vyhovoval neoprén :grinning:
Edit je to boj co :slight_smile: Ale hlavně, že Eduš chutnalo
Werco: děkuju za vysvětlení co je to kumbucha, ale to bych si určitě nedala :slight_smile: je mi líto, že pořád válčíte s nemocema, ale věřím, že jak začne pořádné jaro, tak už bude dobře :wink:
13. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
kači-je to bryndák s rukávama,co má Vítek na sobě,my máme stejný v albu :grinning:
13. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
jo Danuš já jsem si pak taky všimla, jak jsem se koukla ještě jednou :slight_smile:
13. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
ale neopren by byl lepší a pro maminky ochranné brýle, včera mi Ondík prskl kaši do oka :grinning:
13. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
danuš: a je super ten bryndák, fakt! :slight_smile:... snědl 1/3 skleničky, dál už jsem měla pocit, že bych ho extra nutila... a jaaaak si pak užíval kojeníčko, si říkal určitě, že konečně dostal něco normálního :grinning:
13. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
pabli-Ondík kaši miluje,ale stejně se pak rád přisaje a docpe se u prsa :slight_smile: zrovna teď mi usnul u prsa,tak jsem ho přenesla do postýlky a máme chvíli klidu
13. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
danuš: mi teď bohužel taky usíná občas u prsa, akorát pak s ním musím být a mít ho na kojo polštáři, protože jinak by se hned vzbudil, to je jen takový mikrospánek u něho... přes den mi moc nespí, dneska spal 20 min dopol., pak hodinku v kočárku, teď leží v postýlce, ale na spaní to nevypadá...
13. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Davídek dnes dobaštil celou přesní dávku, mrkvička mu chutná :slight_smile:
tak jsem dneska přítele vytáhla utrácet, koupili jsme malýmu pěnové puzzle a jídelní židli dřevěnou, je hezká :slight_smile:

hrneček jsme vzali od fisher price, uvidíme jakej bude, ted si z něj udělal kousátko, tře ho o dásne :grinning:

pabli: super video, koukám, ja k je Vítek klidný u jídla, narozdíl od toho našeho čertíka, néže by nejedl, on papá pěkně, ale přitom si cpe bryndák do pusy, mydlí rukama všude možně, mrkev měl dnes všude :grinning: vše jsem strčila do pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

danu, pabli- prckové mají super bryndáčky, kde ste je sehnali, my dnes koukali taky na nějaký s rukávkama, ale měli je hrozně veliký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
tak spal jen půl hodinky a opět nás terorizuje,zlobí ho prdíky,ale baby calm zabral jako vždy.Je to asi z té kaše a taky už jím skoro všechno,akorát zelí a kapustu jsem ještě neměla
13. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
weru-mají je v tescu za 69,-
13. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
prdíčky jsou potvory, my je už dlouho zaražený neměli..tuk,tuk, at to nezakříknu, ale naopak ted nás trápí kášlik :unamused:

žebych tam někdy sběhla :slight_smile:
13. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
werča: tak to je Davídek šikula, že mu chutná mrkvička :slight_smile:... a že má z hrníčku kousátko, se vůbec nedivím :grinning:

danuš: Vítek usnul na 20 min u prsa, když jsem ho chtěla přendat, vzbudil se a taky mě terorizuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
ty vaše dětičky jsou šikulky, že tak hezky baští :slight_smile: Naty dnes krásně přes den usínala v postýlce v ložnici, dala jsem jí tam během dne 3x a vždy hned usla a spala tak hodinku, což je super :slight_smile: kéž by jí to vydrželo
13. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
kacik: jé, tak to jste měli super spánek!
13. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
kaci: tak to je fajn, že ti tak začíná krásně hajat :dizzy_face:

pabli: ten to tam rval jako kdyby mu lezli žuby :grinning:
13. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
jdu koupat, pak kaše, pak postýlka, jsem zvědavá, jestli bude papat v poslední době mu kaše moc nejede :frowning2:
13. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
holky dneska jsme byly v pompu a já tam objevila krásnou hračku s kousatkama dookola :slight_smile:
http://www.pompo.cz/olymptoy-k-s-kids/velka-zebra-ryan.htm
13. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
werča: jeee, to je krásný! :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
já si tyk myslim :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
sorry...taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
werča: kolik to stojí v Pompu? taky 1000,-?
13. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
já nevim jestli to je cena jenom pro internet zlevněná nebo to tak lze koupit i v krámu, ta cenovka tam nebyla moc srozumitelná, tak nevim :confused:

docela by to byla fajn věc
13. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
ahoj holky....jak to děláte, že vám mrňousové tu mrkev tak baští.....já do malýho dneska dostala asi tak pět lžiček a to byl ještě boj:grinning:

my měli včera to vítání, až stahnu fotky, tak vám sem nějakou lupnu, byla to docela sranda, malouše to teda nijak moc nebralo, vyvolával tam na všechny, no mazec:slight_smile:

dnes jsme byli u mamky, parádička a zítra jdeme na veletrh potřeb pro dítě, kouknu tam na golfky
13. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
tu zebru dostala Amálka od pipi k Vánocům :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
tegga: snad mu zachutná něco jiného :wink:

tak vítání dopadlo dobře jo, těším se na foto :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.