• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
pěkná hračka, ale taky pěkně mastná:slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
kači-to ti závidím,jak Naty spinká,takhle spal Ondík do 3 měsíců :confused:
13. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
danu: a co líbí se jí? já bych malýmu taky koupila ale tak musíme šetřit něco i na dovolenou :frowning2:
mě se líbí, že to má dokola ty kousátka, malej by jí sežral :grinning:

žebych ukázala babce? :grinning:
13. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ondík dostal dvoje pěnové puzzle,spojila jsem je dohromady, je jich 12 a vodolepky "dopravní prostředky"
13. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
to já to můžu ukázat jen mý mace, u tchánovců bych mohla ukazovat, jak ybch chtěla a bylo by to bez odezvy:grinning:
13. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
malýmu jsem puzzle dneska taky koupila, je jich 10, stáli 119Kč

tegga: já taky mámě, tchýni ani náhodou, ta bych určo řekla, že je to zbytečný, k čemu, že oni to taky nikdy neměli
13. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
weru-možná je zbytečně velká,u nás by ani nebylo kam jí dát.....já beru plyšáky jen do té velikosti,aby se dali vyprat v pračce-kvůli roztočům a prachu. Ondík dostal od tchýně obřího psa,ale padaly z něj chlupy,tak jsme ho reklamovali a vrátili nám peníze,tak jsem to přidala na jídelní židličku
13. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
tchýně se zlepšuje, ale ještě to bude na dlouho......naši při každé návštěvě něco dovezou malému i nám...
13. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
jj, moje mamka taky....až je mi to vůči ní trapný, zas tolik prachatá není a pořád něco kupuje, ale nenechá si to vymluvit:slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
danu: malej má taky plyšáky, velkýho krokodíla a slona, ale on věčšinou uprednostnuje ty menší hračkyy do ručičky :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky, my měli den parádní, naši si vzali Adámka na celý den a vráli nám ho v 19h. Byl hrozně hodný. Jen se u našich stal úraz. Hlídali ještě další 2 vnoučata (Matýsek 6 let a Justýnka 3 roky). Matýsek běžel za míček a uklouzl a napálil to přímo do topení. Jelikož naši bydlí v paneláku, mají ještě stará topná tělesa. Matýsek si rozbil čelo, ale nebylo to nic hrozného, jen 1 štych. Od doktorka za hrdinství dostal stříkačku, takže byl spokojený. Včera jsme měli nečekanou návštěvu. Mamčinu sestru. Byli jsme hodně obdarovaný, kávičku, zákusky, flašku zelený, víno, tašku ovoce a už ani nevím co ještě. Pak ještě dostal Adámek tepláčky a 1000 Kč, ať mu něco koupíme. CElkově dary za 2000 Kč. Až mi to bylo hloupé, ale teta je moc hodná a prý kdoví kdy nás zase uvidí.
Adámkovi přešla rýma na prudůšky, má semtam takový štěkavý kašel. Uvidíme, jaký bude zítra, kdyžtak zajdu k doktorce.
13. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
manžovi je zase blbý,že naši tak fungují a jeho mamka ne,ale naplno jí to říct nechce,že by se urazila...
13. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
makka: super návštěvu ste měli :slight_smile: zelenou jsem už dlouho nepila, přítel jí má rád, ale víc teda pivo :slight_smile:
Davvídek má taky hnusnou rýmu, ted jak jsem mu to začala masírovat, tak mu začlo pořádně téct z nosu a začal vykašlávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
makka-takové návštěvy potěší :wink: Je to hlavně pro malého,tak ti to trapné být nemusí :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
weru,makka - téda ta rýma vám nedá pokoj co a ještě kašel :frowning2: my teda klep klep máme jen občas soplíky po plavání z potápění a nebo ze suchého vzduchu
13. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
DANU - u nás spíš kolem malého lítají naši. Tchýni je přes 60 let a myslím, že už by nezvládla se o malého postarat, nebo spíš já jí moc nevěřím. Nikdy vnoučata takhle malá nehlídala. Naši jsou v tom výborní, nic je nepřekvapí. Zatím toho nějak nelituji
DANU - přijde mi, že rýma odešla, ale semtam zakašle.
danu: koukala jsem do albíčka, pěkné puclíčky jsi mu koupila, na těch našich je helikoptéra, autíčka a další dopravní prostředky :slight_smile:
makka-u našich taky nemám obavy,mamce je teprv 50 a vychovala 3 dcery a má podobné názory na výživu i výchovu....tchýni malého na hlídání např. na celý den půjčíme tak nejdřív ve 2-3 letech a pod podmínkou,že mu nebude cpát nezdravý věci a nebude kouřit doma
13. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
makka: u nás to bylo ale taky tak, myslela jsem, že rýma je na ústupu, žádné odsávání, nosánek ok, pak přišli teploty, ty byli naštěstí jenom do 38 a jenom jeden den :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak začal málo pokašlávat, a odvčerejška kašle fakt strašně, ale nějak se z toho dostat musí :frowning2:
13. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
weru-na ty jsem taky koukala,ale vyhrály zvířátka :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
weru-nám se tenkrát taky k rýmě přidal kašel,ale nebyl na průduškách,bylo to spíš podráždění tou rýmou,jak mu tekla do krku
13. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
danu: apson že se neusíte prát s rýmičkou, je to už fakt na zblbnutí, malýho jsem dneska radši ani nevykoupala, sice jsem měla v plánu, ale když jsem slyšela ten jeho kášlik, tak jsem si to rozmyslela

tcýně má 58, ona umí s malýma dětma, pořád hlídá, když něco potřebuji, máma ta je furt v práci, ale když jí požádam tak je ráda :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
danu: já ani mocnekoukala po obrázkach, prostě jsme vzali a bylo :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
weru-já to brala,když bysme pak třeba měli holčičku,že zvířátka jsou univerzální :wink:
13. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
U nás teploty vůbec nebyli, ani na ně netrpíme. Uvidíme, jestli se to nějak rozjede. Řekla bych, že to má od rýmy. Mám doma kapky na kašel, ale bez souhlasu doktorky mu nic nedám.
holky v čem povezete prcky na srazík, ještě v tý malý autosedačce?? malej se tam sice ještě vejde, ale o 2 měsíce, no nevim
Ondík usnul sám :dizzy_face:
13. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
danu: no vidíš, tak naše holčička asi bude mít autíčka :grinning: nebo jí pořídime jiný, 100Kč zas není až taká tragédie

makka: držím pěstičky at se z toho rychle dostanete a nedopadnete jako my :wink: já mám povolené na kášlik Stoptusin
13. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
malej usnul, řval celý večer, nevim asi byl ospalej, ani kaši si nevzal, ani mlíčko, počítám tak kolem 22-23 se vzbudí hlady
13. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.