• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Tegga - jaký golfky jsi koupila?
14. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
holky, já si dneska zřídila účty u mbank - jeden normální a jeden spořící, potřebujeme někam dát peníze, které máme navíc, tak mi přijde fajn, že ty účty jsou zdarma, vedení, převody, odchozí, příchozí platby... zdá se mi to super oproti komerčce, kterou mám :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Pavli - mě se Mbank taky docela líbí, ale vadí mi, že u nás nemají pobočku. Je to pro mě až moc virtuální :sweat_smile: Já mám účty u spořitelny a je to děs a utrpení, hlavně termínovaný vklad - 0.3% p.a.!! To je tak fakt na dvě věci :sunglasses: Ještě, že většinu peněz utratíme za rekonstrukci, budu mít po starostech :grinning:
14. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Teg jaké máte golfky? renčo to jsi mě docela uklidnila, že u vás je to taky tak s tím mlíčkem, chtěla jsem se na to zeptat zítra dr., jdeme na Prevenar.
Pabli: to si tchánovci Vítka moc neužili, co :unamused: Jinak my máme s manžou společný účet u Reifky a jsme spokojení, dokonce nám platí za vedení účtu viz. reklama v telce :slight_smile:
my jsme dnes měli na návštěvě tchýni s mojí 10letou švagrovou a byl fajn den. Dnes Naty byla s mlíkem na tom o trochu lépe než včera, ale žádná sláva, ale jídlo snědla všechno a byla s taťkou na dlouhé procházce a já uklízela.
No nic jdu koukat na Pojiš´tovnu :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
holky nevíte kdy se může do jídelníčku zařadit jogurty? a jaké ze začátku?
14. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
kacik: tady píšou od 8. měsíce, ale nevím jak u nekojených... http://www.miminko.estranky.cz/clanky/prikrmy-kojencu/prikrmy-v-praxi... hlavně co vím, tak tvaroh až od 1 roku. Jogurt jsem četla, že jedině bílý a plnotučný...

kacik: ať vám dobře dopadne očkování! Vítek tohle třetí snášel úplně nejlíp!

edit: jj, to chápu, my tu právě pobočku máme, tak to je fajn... i když mi to připadá docela vtipný - zřídím si účet přes internet v NE odpoledne, je to zdarma, účty mám 2, navečer sjedu podepsat do nákup. centra, kde mají ten mkiosek, smlouvu a večer si to aktivuju na netu... No je to něco :slight_smile: už jsem si zkusila poslat na účty peníze, tak jsem zvědavá... takže teď mám 3 účty :grinning:... to budeme mít asi víc jak vy, co? Já 3 a manžel jeden :grinning: Tady mají úročení u toho eMax Plus 1% p.a., prý to dost snížili, že jsou klienti naštvaní, jsme dnes četli, ale zas pro mě je důležitý, že je to bez poplatků, já chci, aby ty peníze někde nějaký čas ležely, vím, že je budu chtít občas vybrat, spíš jen, abych to neměla všechno na účtu jednom, protože pak mám pocit, že mám hodně peněz a vesele utrácím :grinning:

tegga: tyjo, nás tu navnadíš a pak utečeš :grinning:... jaké golfky????????????????????? :grinning: :grinning:

Holky, zatím pa, jdem koukat na telku. Zítra přijede v poledne kamarádka se stejně starou holčičkou a v ÚT půjdu s Vítkem na první cvičení. S paní, která kurz vede, jsme se domluvily, že tento týden zkusíme cvičení od 2 do 6 měsíců (Vítkovi bude přecejen 5 a půl, tak nevím, jestli to pro něho ještě bude), příští týden pak cvičení od 6 do 12 měsíců a pak společně rozhodneme, který kurz bude Vítkovi více vyhovovat, má 8 lekcí :slight_smile:.
14. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Pabli - hm, tak 1% taky nic moc. Aspoň kdyby to bylo týdně :wink:
Dnes jsem právě přemýšlela, že si taky pořidím ještě jeden účet u nějaké jiné banky, abych měla ještě jednu debetní kartu. Takže jdu studovat podmínky Mbank :slight_smile:

Já koukám na Flashdance a žehlím u toho.
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
pabli těhule né, je to ta s dvojčaty co se narodili měsíc po té naší, na vítání ale byla jinde ikdyž bydlí tady ... slyšela sem že vítání tu má být v květnu tak nevím jestli se bude vítat jen Mája :sweat_smile: nevím o žádné těhuli ...

edit dej kontakt na to BIO maso :dizzy_face: králičí bereme tady od známého nechává nám ho velice levně a kuřecí by se hodilo, prej je to dost drahé, ale kolik toho malá může sníst že? :slight_smile:

já sem konečně dnes vydechla a sem fakt vyřízená, přítel mái sliboval masáž nohou :slight_smile: :slight_smile:

ty ústavy sou zloději :angry: máme u poštovní spořitelny a ty krysy chtěj 25 kč za výběr peněz u nich na přepážce, fakt hnus, a to nemůluvím o poplatcích za výpisy atd .... :angry:
14. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Kuřecí Bio maso - pan Strachota, Štíty (to je u šumperka), mám na něho i tel číslo kdyby měl někdo zájem. Ale pro většinu z vás je to dost z ruky.
Prý ho má o dost levnější než v hypermarketech. Jinak Tesco i Interspar už vedou Bio maso.

Hm, masáž nohou bych si taka dala líbit, ale manžel už spinká :grinning:
14. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
evena: ty brďo, tak to bude dobrý, jestli budou vítat jen Májinku, se tam sejde celá vesnice, ne? taková událost :grinning:

mi přijde nejabsurdnější poplatek u těch bank, když platím za to, že mi někdo peníze pošle :grinning:
14. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
tak já ještě nespím :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá je sice dnes poměrně hodná, ale nechce vůbec spát, dnes spala tak max. 30 min a to ještě po kouskách, vždycky usne jen u prsa a jen co se vzdálím tak oči dokořán :unamused: to se mi ještě teda nestalo že by až tak za celej nespala :confused:
14. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
pabli doufám že to nedělají jen kvůli nám :sweat_smile: to by mě fakt asi dostalo že se kvůli mě sleze starosta a všech 14 dětí z té naší pidiškoly :grinning: zjistila sem že u nás dávají litr tak supér :slight_smile:

edit tak sem se chtěla mrknout jak daleko je to město tak si furt opakuji štíty štíty a zadám štýty ... sem si říkala že takový město neexistuje ... potřebovala bych spánek jako sůl :grinning: každopádně je to daleko to maso by mě vyšlo na majlant :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusím ty spermarkety
14. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
evena: jestli to dělají kvůli vám, tak aby ještě nechtěli, abyste jim za to platili vy :grinning: :grinning:

ahoj holky :slight_smile:

dnešní noc již klasika, vstávačka ve 2 a v 6, to už konečná, Vítek je ještě tedy v postýlce a hraje si, já si udělala ovesnou čokoládovou kaši a nakrájela do ní banán :slight_smile:
15. bře 2010 v 06:31  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás se taky vstávalo 2x - v 1 a ve 4. V 6,30 vstávačka - ale Editka leží v postýlce a hraje si a já snídám (kozí jogurt se sunarkou a banánem).

Evena - no jo, je to docela daleko. Můj muž jezdí často do Šumperka takže nám to nevadí, navíc mám přímo ve Štítech kámošku z vejšky takže tam někdy zajedu sním :grinning:
15. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc v pohodičce. Malý usnul už v 19,30 h. a pak dostal na papano v 22 h., 1 h, a v 6 h. Teď jsme vstávali. Koukám, že ty děti máme nařízené skoro stejně na papání. Adámek má už rýmičku pryč, trošku pokašlával, ale je to už v pohodě. Teď si lebedí u nás v posteli.
Včera u nás byl kámoš a čistil nám sedačku. Náš hafík nám jí totiž pozvracel a bylo to pěkně nechutný, tak snad to je už pryč. Uvažujeme o tomto vysavači, dali za něj 3700 Kč a když jsem viděla tu špinavou vodu, co bylo po vyčištění, chtělo se mi zvracet! A u nás se ten vysavač využije kvůli psovi a dětem. Tak snad ho dostanu od manžela k narozkám.
15. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
čauvec holky, nějak nestíhám:slight_smile:.....golfky máme tyhle http://blog.supermaminka.cz/kategorie/165/albatross-golfovy-kocarek-pierre-cardin-pink

nějak jsme nezkoumali, jestli nevyšly v testech někde špatně nebo tak, tak doufám, že to nebyl unáhlený kup:slight_smile:, bylo to za dobrou cenu a chtěla jsem nějaký fakt lehounký, měly tam spoustu takových, který vypadaly festovněji, ale zato se hodně podobali velikostí i váhou našemu spor´táku...jsem zatím spokojená:slight_smile:

holky pijí vám prdísi po té zelenině vodu nebo čaj? malej se toho nechce ani dotknout
15. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
makka: naši mají ten vysavač Forwerk a je to fakt super, když mi tím mamka vyčistila tady koberce, bylo to fakt znát, přemýšlím, že si ji teď na jaře zase pozvu s vysavačem :grinning:

tegga: ty golfky vypadají dost podobně jako Chicco Multiway, takže podle mě vypadají dobře :grinning:... jsem ráda, že jsi napsala, že jsou lehké, koukala jsem, že váží 9,5 kg, Chicco Multiway váží 8 kg a jsou ještě trochu těžší než ty Chicco Liteway, které mají jen 6,9 kg. Si právě neumím tu váhu představit... Multiway jsou prý stabilnější, líp do terénu, Liteway zase superlehké na přenášení... tak když se ti zdají i ty vaše lehké, tak určo Multiway budou taky dobré :slight_smile:

tegga: já normálně po mrkvi kojím :slight_smile:... doktorka mi říkala, že zatím ať nic nedávám, jen svoje mlíko
15. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
víš co pabli, jenom když je řídíš, tak ti přijdou trašně lehký nebo mě to tak aspoň přišlo, protože jak jsi zvyklá na těžký kočár, tak tohle je úplně něco jinýho:grinning:

já ty multiway chtěla taky, ale u těchto měli lepší cenu a víc se mi líbily:slight_smile:

já taky kojím, ale chtěla bych ho už začít učit tu vodu nebo čaj, protože jsem to jednou zkusila a on se toho ani nedotkne, tak se bojím, že to bude boj
15. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
tegga: já začnu s tou vodou nebo čajem asi od šesti měsíců, zeptám se doktorky, ten hrneček, co máme, je od 6 měsíců
15. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
My máme zasebou další hnusnou noc :unamused: Naty to co nejí přes den dojídá v noci, na jídlo se vzbudila už v 0:15 a pak se probudila v 5:45, vzala jsem jí k sobě do postele, chvíli si hrála a pak ještě usla do 7:15.
Teg: natál pije čaj normálně. Kolik tě ty golfky stály?
Vyčistit sedačku a koberce bychom taky potřebovali, budu to muset na jaře nějak pořešit
15. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
tegga - já vodu dávám, ale ona ji teda moc nechce :slight_smile: Zkoušíme a zkoušíme, nehrotím to, protože je furt kojená takže tekutin by měla mít dost.

Kočárek pěkněj, jen mě překvapila ta váha. Já jsem si myslela, že golfáče jsou lehčí. Ty co mám vybrané já mají myslím 7kg a já si říkala, že asi patří k těm těžším :wink:
Hlavně ať jsi s níma spokojená!!
15. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
No víte co, já se totiž na tu váhu zrovna u tady toho golfáče zapomněla zeptat:grinning:...prostě sem ho zvedla a přišel mi strašně lehkej, tak jsem ho vzala:grinning:

kacik taky mám pocit, že to co malej nesní přes den, dohání v noci, byl vzhůru tak třikrát na dudel a vakrát na jídlo.....ale už si nějak zvykám nebo co:grinning:
15. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Kacik - takovou noc já považuju za suprovou :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
jo prodávali je přímo tam, za akční cenu, takže jsme za ně dali 1. 700.....a nevýhoda je, že má malý ten spodní koš, já tam v kočáru tahám nákupy a tady je to jen na dvě kila a je fakt malinkatý
15. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Edit: to víš my zmylsanci takovou noc považujeme za strašnou :grinning:
Teg: super cena a kočárek je pěkný, škoda že u nás není taky takový veletrh
15. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Tak to je super cena!!
Já mám(zatím) vybrané dvoje golfky. Preferuju Luna od Mamas and Papas, protože nemají jen 2 ručky, ale normální madlo jako velkej kočár, což považuju za výhodu. Jen mi u nich přišlo 9 kg docela dost, ale pokud řikaš, že je to v poho tak by to nemuselo vadit. Druhý tip je od Silver Cross - dazzle nebo pod vogue, ještě nejsem úplně rozhodnutá :grinning:
Ráda bych si kočárek přivezl z UK jak tam na podzim pojedu, je to levnější.

Koše u golfek jsou skoro všechny maličký, některý dokonce namjí žádnej :angry:
15. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
edit s normálním madlem tam byly taky golfky, už jsem dokonce málem jedny koupila, ale nevím, jak se jmenovaly...jenže ty nešly vůbec složit jako golfky, byly špatně skladný, vysoký, že yb se tak tak vlezly do kufru
15. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Luna jde složit krásně (aspoň co vím) a navíc si tam můžu vybrat ze 2 druhů podvozků, 5 barev sezení a asi 10 barev boudičky. Takže co kočár to "originál". Ale teda oproti těm tvejm jsou nějak drahý :frowning2: Možná svůj názor ještě dvacekrát poopravím :wink:
15. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
no, hlavně, abych byla spokojená, až tam naložím ještě tak devítikilový dítě:grinning:.................my si tam pro ně ani nejeli, mysleli jsme, že kouknem, ale ta cena se nám tak zalíbila, hlavně manžovi, že jsme je koupili.....a on byl hlavně rád, že to má z krku asi, protože když jsme jeli domů, tak byl šťastnej a pořád opakoval, že doufá, že to chápe správně, že už nikdy nebudeme řešit žádnej kočár:grinning:
15. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
To znám :grinning: Můj chlap se mohl zbláznit když jsem řekla něco o koupi golfek :grinning: Zjistila jsem, že Luna je na složení fakt dost velká :frowning2: Ale možná bych si ji koupila jako sporťák :wink: Jsem kočárkovej magor
15. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.