• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
právě edti, ty kočárky s těma madlama jak chceš, vypadají jako spor´táky.....málem jsem se do krve pohádala s manžou, že ho prostě chci, že se mu to zdá, že je dobře skladnej.....no pak mi vedle toho složil ty golfky a musela jsem uznat, že kupovat druhej spor´ták je fakt nesmysl:slight_smile:
15. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
No to tvrdí u můj :slight_smile: Ale mě se s golfkama špatně jezdí jak to můžu držet jen za ty ručky. :frowning2: Ještě mám hafol času.
Proč jen jsou ti chlapi tak praktičtí :grinning:

tegga - dnes máte ještě mrkev? nebo už něco jiného?
15. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
tegga: hahaaaa, tvůj chlap mě pobavil, úplně slyším toho mého!!! :slight_smile: A super cena teda!!!
15. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
ono se s něma jezdí ale docela dobře edit, hlavně jsou strašně lehko ovladatelný i jen jednou rukou....když se nebude chtít lubča vézt a za jednu ruku potáhnu jeho, za druhou golfky, tak myslím, že se to vyplatí:slight_smile:

ještě dám mrkev, za prvé toho ještě nikdy nesnědl tolik, že by to mohlo stát za řeč, snad včera trošku....a za druhé se děsím další zeleniny, mrkev je aspoň trochu sladká, ale co bude říkat třeba na brokolici, to si teda neumím představit:grinning:
15. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
tyjo, jsem si říkala, že dám malého do golfek až od příštího jara, ale teď si tak říkám, že bychom je mohli koupit a drandit s nima už na konci tohoto jara a v létě, pak na zimu šoupnout ještě do sporťáku... stejně všude slýchám, že jakmile začnou děti chodit, tak kočár už moc nepoužívají, teda podle toho, jak jsou děti schopní a aktivní :grinning:
15. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
no, já na jaře vytáhnu sporťák a v létě myslím, že gofky, ale uvidíme, právě to záleží i na tom, jak moc bude Lubča aktivní, a tak:slight_smile:
15. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
tak jsem zvědavá, jestli se na tom srazu sejdeme s golfkama nebo sporťákama :grinning:
15. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
ahojky holky,taky to mám ta knějak naplánované,že asi tak za měsíc vytáhnu sporťák a v létě hlavně na cestování golfky :slight_smile:
naše noc nic moc,3x kojení v noci a ráno se taky budil a neusnul ani u mě v posteli,takže straším od 6:45. Teď dospává pacholek :grinning:
15. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
pabli-vzhledem ke skladnosti bych radši vzala na sraz golfky,ale rozhodnu se podle Ondráška,jak do tý doby vyroste
15. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
danuš: to JÁ STRAŠÍM už od 6! :grinning: nicméně Vítek se mnou, usnul tak na 5 min po kojení u prsa, toť vše
15. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
jj, taky bych to tak viděla...
15. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
danuš: už ti přišly golfky?
15. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Já plánuju, že Naty půjde do spor´táku tak na konce dubna, možná až v květnu. A golfky mám v plánu spíše používat na nákupy do obchoďáku.
15. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
dřív se mnou Ondík dospával v posteli a vstávali jsme pravidelně v 8:15 :frowning2: Normálně ty narušený admini mi smazali z alba i foto golfáčů a tý vložky do golfáčů,co jsme si nechali ušít!!! Dala jsem tam golfky znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
pabli-já už mám ty golfky asi měsíc u ségry :wink:
15. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
ta paní bydlí kousek od mojí ségry,tak jsme ségře svěřila jejich koupi :slight_smile: dali jsme za ně 2000,-
15. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
ježiš u nás teď hrozně sněží a přes noc napadl sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
danu a to jsou nový nebo použitý....vypadají mooc pěkně

to já ještě nevím, co vezmu na sraz, uvidím, jak malouš.....ale stejně to bude sranda, až někam vyrazíme, sedm kočárů nebo kolik nás tam nakonec bude:grinning:
danu u nás to samý, já nenávidím sníííííííííííííííh:grinning:
tega-použitý,kupovaný květen 2009 a používaný jen do podzimu, ségra říkala,že jsou absolutně jako nový :wink:
Ubytování nás má rezervovaný 7, ale winií dojede od nich z Pelhřimova a makka taky možná,takže možná 9 :grinning:
15. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
jako v půlce března u nás sníh nepamatuju!!!
15. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
nic se mi nechce dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: přitom mám horu žehlení a jiný práce
15. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
ahojte

u nás hustě chumelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: já ani nevím jestli budeme kupovat golfky, zatím stačí sporťák a jestli bude po mě tak v momentě co se postaví jí nikod do kočáru nenacpe :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
po poledni jdem do poradny tak už sem dosr nervozní zas dostane dva píchance, minule to bylo hrozný co dělala :pensive:
15. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
danuš: akorát hannah nepojede, ne? Takže: pablinka, danuš, tegga, renu, werča (samí klučíci :slight_smile: )... winii a makka možná na dojezd (holčička + klučík)... a kdo ještě??

holky, tady svítí sluníčko :slight_smile: o víkendu má být prý až 18 stupňů někde... prý 21. 3. opravdu začne to jaro! Tak jsem zvědavá... po letošní zimě taky sníh nesnáším!!! :angry:

danuš: tak to je super s těma golfkama :slight_smile:... já koukala, na MMB mají použité teď za 2400,-, ale za 2600 se tam už dají koupit v akci nové, tak uvidím, ještě to budu chvíli sledovat... ale zase jsem prohlašovala, že když už jsem byla donucena ke koupi použ. hlubokého kočárku, tak že golfky si pak koupím podle svého a nové, tak se toho možná budu držet... ono pak je jedno, jestli za 2400 nebo v akci za 2600-800 třeba...

Já teď fakt nemám co dělat, uklizeno, nádobí umyté, čekám, až dojede kamarádka, k obědu si dáme takovou tu pizza bagetu, jak se rozpeče v troubě - hawai, prodávají to mražené v Kaufu, pak mám ještě dort ze včerejška (resp. kupovaný korpus, na něm vanilkový krém Dr. Oetker a kompotované mandarinky :slight_smile: ).
15. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
evena: nojo, vy taky na vesnici ty golfky asi fakt moc nepotřebujete, já hlavně do MHD, že se s nimi bude líp manipulovat ve městě...
15. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
noc sme měli docela ok, usla někdy v 10 večer ale vydržela jen do 5 h, už prostě nevydrží tak dlouho jak dřív, ale zvykám si :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
teda holky, jestli ten sníh přežene i k vám, tak vám vynadám, že jste nám ho sem přivolaly!!! :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
ještě edit, Editka tam bude mezi klučíkama sama :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
ajooo, edit bude mít pánský harém :grinning:
15. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.