• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj holky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jsem úplně mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej pořádně nespí od 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebuji ukízet, tchýně má dneska narozky, malýho jsem skoušela dát spát po půl hodině se mi zbudil :unamused: nestíííhááám, k tomu ještě jdu dělat oběd, nevim jestli usne :confused:

včera opět krásně papal, snědl skoro celou skleničku a k tomu se ještě dorazil 40 mlíčka :slight_smile:

my tady dnes měli jasno, ale už se tady sbíhají mraky :angry:

pabli krásná svatba, jen kde na ní vzít peníze že jo :grinning: k moři bych jela hned
nebo třeba tuta je taky pohádková http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=600301&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D10

hannach tady minule ukazovala foto, ale neřekla proč nemůže na srazík :confused:

přítel chce ze srazíku pak v neděli zajet na brněnský autosalon, tak se musím přispůsobit, je blázen do aut
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
kacik- to by bylo dobrý, kdybys šla :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
kacik myslím už psala, že nemůže....
15. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
werča: no to je kraaaaaaaaaaaaasa taky!!! den blbec, co, mně by malej taky nespal, no, a už spí 55 min u digestoře... a to zvládnul ve spánku vyplivnout sám dudlík, a pak si ho zase nasadit :grinning:
15. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
jj teg psala jsem to. Holky je mi to líto, ale i kdybych sebevíce chtěla letos nám to prostě finančně nevyjde :frowning2: Příští rok už to bude lepčí, to nám zkončí jedna půjčka :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
ten statek je moc hezký, to si určitě užijete :slight_smile: Naty konečně usla, huráááá :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
kaci- to je škoda, ale snad příště pojedeš :sunglasses:

copak těm prcíkům dneska je, možná to dělá úplněk :confused:

jakmle krkne, tak se pokusím ho znova uspat, protože fakt neudělám nic, je vzteklej
15. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
kacik: gratuluju ke spánku! :slight_smile: Vítek už spí hodinu a 5 min :grinning: to jsem za posledních 14 dnů doma nezažila :slight_smile:
jo tak mě malouš spí dneska už podruhý.....dohání noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kacik, taky myslím, že je škoda, že nepojedeš, ale nedá se nic dělat, příště se snad sejdeme ve větším počtu :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
holky a ta lendaxy, co k nám chodila asi 2 dny tu už dlouho nebyla :confused:
15. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
werča: njnj, to tak někdo začne chodit, a pak už nechodí, no...
15. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Ondík spí už 2 hodiny :confused: taky dohání to noc a zlobení k ránu :grinning:
15. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
werča: ovšem ty a kacik jste začaly chodit sem později, ale o to s větší intenzitou, píšu vám jedničky :grinning:
15. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
pabli- když posíláš někomu balík nechávaš si peníze poslat na účet nebo dobírkou
15. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
pabli- děkujéém :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
werča: na účet :wink:
15. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
aaaa, Víteček se vzbudil, hodina a čtvrt spánku, supeeeeeer, jdu ohřát mrkev :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
jaká lendaxy :astonished: vůbec si jikoho takovýho nepamatuju :slight_smile:

už taky vařím mrkev, jsem zvědavá, jaký bude mít dneska úspěch :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
tegga: co budeš dávat po mrkvi? Já ještě dnes plus 2-3 dny mrkev, pak nevím, jestli zkusit rozmixovat brambor, ale prý ho děti moc samotný nejedí, nebo jestli mám dát tu sklínku první lžička - brokolice... pak mám i sklínku mrkev s bramborem, ale tu bych dala až po těch z řady "první lžička", protože to patří pak do té další řady až
15. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
15. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
teda Vítek se krásně vyspinkal, směje se, hraje si sám v postýlce, no andílek :grinning: :sunglasses:
15. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
mě říkala kamoška, že bramboru mi asi fakt nebude chtít....takže já mám koupenou lahvičku brokolice, květák a ještě si koupím cuketu a zkusím uvařit tu, až vystřídám tady ty čtyři zeleniny, tak zkusím s něčím tu bramboru.....a s naším tempem to bude tak na měsíc, protože mrkev zkoušíme už asi pátý den:grinning:
15. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Vítek dojedl tu skleničku dneska a už teda s chutí, snědl by víc, ale už nemám ohřáto a nová sklínka se mi nechce načínat, takže zítra zkusím půl skleničky :slight_smile:... dorazí to pozítří, pak dáme tu brokolici, pak květák, pak možná tu cuketu taky :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
tegga-jsem přemýšlela,že bych mu udělala až začnem baštit bramboru s nutrilonem jako br. kaši
15. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
jo danu, to můžeš zkusit, ale já to dám až s tou mrkví..........jenže než mi se k tomu dopracujem, tak vaši prdísi už budou jíst i maso:grinning:
15. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tegga - prostě mu třeba jen nechutná ta mrkev. Třeba by mu br.kaše jela víc :slight_smile:

Chudák Editka, to tam vážně bude jediná holka? :slight_smile: :slight_smile:

Hannah nemůže, protože nebude mít manžela doma. Je v USA. Mám to v IP pokud by někdo chtěl tak to přepošlu.
15. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
edit to je taky možný:grinning:

co chudák, počkej, jak si to bude užívat, mezi tolika chlapama:slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
a jo, už vím werca:slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.