• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
venku je apríl, chvilku sněží,pak svítí sluníčko,no blázinec
15. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
chci jít ven tak za hodinu,to jsem zvědavá,co nás chytne,že by trakaře :grinning:
15. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
holky zitra jedu do té Prahy a mám dohodnutého scuka s Pipiii tak jsem na Amálku mooc zvědavá... :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
do Prahy se taky moc těším, my tam jezdíme do zoo, v létě určo pojedeme, máme tam z Plzně cestu 40 minut :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tak jsme doma od dr. a očkování dnes v pohodě, plakala asi 2 sekundy. Ptala jsem se i mojí dr. na to, jestli je normální, že Naty pije tak málo mlíka aprý je to naprosto běžné, oni jsou z těch jídel hodně zasycené a dlouho jim to leží v žaludku a ve střevech, tak nepotřebují více. Až budou lozit tak zase budou chtít více :slight_smile:
Pabli: děkuje za jedničku :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
kaci: tak vidíš, hlavně, že je to ok :slight_smile:

malej baštil brokoličku, ale moc mu nejela, no něco snědl
15. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
werča: jj, to jsem taky četla, že brokolice dětem moc nejede...

kacik: super, jak jste zvládli očkování!

werča: taky plánujeme v létě výlet do Prahy do zoo... bychom se tam mohli pak sejít třeba i s víc rodinami odtud :grinning:

renu: pipiii pozdravuj a udělejte nějaké pěkné fotky! :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
my teprve vyrazíme na procházku, protože jsme tu měli tu kamarádku :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
pabli: to by bylo super, kdyby nás jelo víc, vždyt takový letní výlet není špatnej a v zoo je krásná dlouhá procházka :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
kačik super že ste očkování zvládli :dizzy_face:

my tentokrát taky, malá brečela jen chvíli u dr v čekárně už byla velká holka :slight_smile: po nás tam šla paní s dvouma klukama tak 4 a 7 let a když vcházeli tak ten straší na toho mladšího: víš že si deš pro píchanec? ten malej dostal takovej hysterák že ho tam chudíka táhla za ruku a on se vzpíral :sweat_smile:

přibrali sme za měsíc 300 g a vážíme 7.700 :slight_smile: čekala sem teda že překonáme už těch 8 kg tak příště :slight_smile: a měříme 66 cm a obvod hlavičky se za poslední 2 měsíce zvětšil o 2 cm a máme 43 cm ... sem myslela že ta hlavička roste rychleji :confused:
15. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
du potahovat dort moc se netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdosi z vás se tu ptal jeslti už ho mám hotovej že? tak ho mám teprve potaženej a pomazanej krémem :stuck_out_tongue_closed_eyes: de to pomalu, obdivuju ty lidi co to dělaj na kšeft :sweat_smile:
15. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
tak jsem byli venku,skoro 2 hodiny,trochu jsme zmokli,ale mám dobrou bundu a Ondík měl slídu přes kočárek
evena-my se budem vážit a měřit ve středu,tipuju na max. 6 kg a na délku jsme měřili doma 68 cm
15. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
jé pabli-my plánujem s pipi výlet do zoo do Prahy :grinning:
15. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
zítra máme plavčo,navazující kurz, budem chodit v úterý od 16 hod,dřív jsme chodili ve čtvrtek od 10,to bylo takový lepší, i když zase na to odpolední se může přijít podívat manža nebo někdo známej atd :slight_smile:
15. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
Dnes jsem dala Editce tu moji vlastní bio mrkev a musím říct, že toho snědla mnohem víc. Chuťově je to opravdu úplně někde jinde než ty z té skleničky, tahle chutná i mě :slight_smile:
Zítra koupím brokolici a rozšmelcuju ji a zamrazim. Ještě seženu bataty a květák, i to půjde zamrazit.
Br.kaše se odklada na jindy, protože musím zítra udělat bleskový oběd, takže jen rozmrazím, na vaření nebude čas.

Všichni tady plánujete výlety do ZOO Praha, my tak max. na Kopeček :grinning: Tam se třeba potkame s Evenou.
15. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
edit-jak jsem tady psala včera o těch batátech,myslíš teda,že to je pro ně vhodné??
15. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
když to klapne,tak pipi s manžou a Amálkou přijedou v neděli k nám :slight_smile:
15. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Edit ty aspoň na Kopeček, já max. k nám do Ovy :slight_smile: Asi už budu muset taky začít vařit, ty skleničky jsou nechutně drahé, ještě vypotřebuju zásoby co mám doma a vrhnu se asi na to.
Even: to je super, že to Mája tak krásně zvládla, tak snad nebude ani reakce
Danuš to jste se pěkně provětrali :slight_smile:
15. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Danuš - mám anglickou kuchařku pro děti od Anabel Karmel (v UK dětské kuchařky no.1 :slight_smile: ) a tam batáty normálně dává dětem od 4.měsiců. Vím, že je tam toho spoustu jinak než se doporučuje u nás, ale podle mě jsou batáty v poho. A možná jim budou šmakovat víc než brambory.

Kacik - no,jo, ale musíš to brát tak, že Kopeček mám za humnama :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
holky, tak malej už chrní, změnili jsme chut kašičky z banány na malinu, to si pomlasknul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utahala ho návštěva, nespal od 2hod

evena: já si minule v čekárnš všimla, že ty věčší děti, co už vědí co je čeká mají hysteráky, minule taky jedno dítě řvalo snad na celou polikliniku, pak jsem si říkala, co asi bude dělat pak malej snad ne tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak malej se na dr pořád řechtá, ale akonáhle dostane píchance tak spustí, když vyjdeme z ordinace tak je zase klid

danu: mě chybí dlouhý prochajdy, ted s malým ven nemůžu, pořád u nás fučí, dnes padal sníh, ještě má kášel :frowning2:

já byla v pražskej zoo jak těhule, tak min. 4hod prochajda, pak jsem si řekla, no tutu zoo určitě s prcíkem nevynecham, hrozně se mi tam líbilo, miluji procházky v přírodě
15. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
danu: a odkud jsi ty??
15. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
danuš: fakt škoda, že sem pipiii už nechodí!!

werča: jj, pražská ZOO je moc hezká, i když mám radši Dvůr Králové n. Labem teda, protože na té ZOO jsem vyrostla, jak je relativně blízko Litomyšle, tak jsme tam jezdili na různé školní výlety, navíc strejda a teta ta m byli ošetřovatelé, tak jsme tam často jezdili i za nimi... Jednou jsme tam jeli s manželem na 2denní výlet a ubytovali se v tom Safari hotelu, to bylo super. V Praze jsem byla naposledy taky se školou, ale s tou, ve které učím, tak jsme tam jeli se studenty, myslím, že si to užili oni i my, učitelé :slight_smile: Nejvíc se mi líbilo u opic, ty mě prostě fascinují, jak jsou nám podobné... Taky jsem si říkala, že tam musím vzít manžela, byl tam akorát jako dítě, no a malého, i když tomu to zatím nic říkat nebude :slight_smile: Ale vidím to spíš na to léto. Teď v dubnu pojedeme k našim do Litomyšle, v květnu taky, to má ségra 25 let, v červnu pak ten sraz s vámi, v červenci ta naše kratší dovolená + "druhá svatba", taky zase do Litomyšle na dědovy narozeniny, no a máme tu srpen :grinning:.
15. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
pabli: to teda máte parádně nabitý, tu svatbu si určite užijete, bude to o to lepší, že to bude i s Vítečkem :dizzy_face:

my máme začátkem srpna dovolenou na Slovensko, tak to budeme muset nějak udělat aby jsme se shodli na stejným datu :wink:

mě se moc líbilo na Hluboký, tam je docela taky pěkná procházka, myslím, že je to nedaleko od vás, letos tam pojedeme s malým znova, už se moc těším :slight_smile:

můj přítel jezdí do zoo moc rád, já kedže jsem Slovenka, ráda poznávám krásy české země, Slovensko se mi také líbí, ale tady je víc zoologických zahrad a je kam jít :wink:
15. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
werča: no v srpnu by se mi to hodilo někdy v půlce, nebo za půlkou, na konci srpna mám svátek, tak to zas k nám určo přijedou naši :slight_smile:... Až pojedete na Hlubokou, dejte vědět, můžeme vyrazit taky a sejít se tam!!! Je to pár km, jezdíme tam časo, zoo se tam taky pěkně rozrůstá, mají tam pořád nové a nové věci :slight_smile:

zatím pa, jdu k telce :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
tak po půlce srpna určitě můžem, jj domluvíme se, vždyt jsme tady každý den :wink:
15. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
danuš vy ste takový drobínci dlouzí :dizzy_face:

ohledně toho našeho eksému, nevypadá to moc dobře, strtašně se ro rozlízá po rukou i nohách i když to mažu, dr nám napsala žádanku na kožní :unamused: máme dodržovat trochu jinje jídelníček, třeba žádné citrusy atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
even: Májinka má eksém? moje teta mazala svýho mastí od kožní komplet celýho, měl to i na obličeji, já taky, nemohla jsem jahody, čokoládu, citrusy, kyselí zelí, ořechy, prostě všechno, ted to jím, ještě mi dokonce předepsala olej do koupele,

nejhorší na něm je že svědí ja svině :angry:
15. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Podle času asi vidítě, že u nás se opět vstává v 6 :grinning: No co, aspoň pak nebudu mít takový šok až začnu chodit do práce. Tímhle se utěšuju.

Evena - s tm exemem je to blbé, ale třeba bude stačit vynechat alergizujici potraviny. Blbé je, že nejen malá, ale dokud kojíš tak i ty. Moje kámošká je hubená jak lunt a teď hubne ještě víc, protože skoro nic nesmí - hlavně je mudra zahtrhla čokoládu :slight_smile:
Jo a tak jsem přemýšelela, že by jsme na ten kopeček mohly zajet spolu my dvě. Co řikáš? Stavila bych se pro tebe a pak hurá na výlet :slight_smile: Někdy začátkem léta. Můj chlap je celý den pryč a já si ráda udělám výlet. Ale nechám to na tobě.
16. bře 2010 v 06:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak my spali až do 6:45 dneska :grinning:... jinak vstával Vítek až před 3. h, pak v těch 6:45.

evena: s ekzemem je to blbý, snad ta dietka pomůže! :slight_smile:
16. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc katastrofa!!! Malý pořád kňučel, i když spal s námi. Něco ho trápilo, ale do teď netušíme co. Asi zuby, protože si nenechá sáhnout do pusy a hlavně mi vůbec nechtěl pít mlíčko. Říkala jsem si, že přes den moc nespal, tak to dožene v noci, ale právě naopak, asi nechávat déle dítě vzhůru není moc dobré, teda aspoň ne u nás. Jsem jak mumie a to ještě manžel má dnes přijít až v 18h. Ven nepůjdeme, protože připadlo dost sněhu a pořád ještě sněží. Už se tak strašně těším na jaro, snad opravdu ty teploty vyskočí trošku výš.
16. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.