• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj holky

evena taky držím pěsti, ať se exem brzy spraví, jsou to malý citlivky....na kožním určitě pomůžou

u nás je sice taky kosa, ale ven určitě vyrazíme, malej se vyspí aspoň v kočáře.....i když dnes kupodivu spal až do sedmi :astonished: :grinning:
16. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
makka: třeba zuby :wink:

tegga: my dnes pojedeme prvně na cvičení, tak jsem zvědavá :slight_smile:
16. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
U nás je docela slušně a 3 stupně, takže ven vyrážíme taky. Musím do práce a Eduš se musí trochu prospat, myslela jsem, že kolem půl 8 usne, ale nevypadá to na to. Píská v postýlce a kope do mantinelu, musela jsem ji tam dát veliký mantinel až do vrchu postýlky, protože pře ten klasickej přehazuje nohy ven a pak řve :slight_smile:

Makka - třeba to fakt jsou zuby. Ať ti doktor předepíše chladici gel na dásně. Ale radši předem prubni jestli se mu tam vážně něco děje ať nemažeš zbytečně, ono by to pak už nemuselo zabrat (tohle není z moji hlavy, ale od zubařky).

Pabli - tak ať se vám cvičení líbí. Dej pak vědět co se tam dělalo
16. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
edit: jj, jdeme až odpol. :slight_smile:... heleď a máte postýlku v jaké pozici, pořád nahoře v té nejvyšší... my ještě jo, když se Vítek nepřetáčí...
16. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
jí pabli, tak tomáte fajn, my jsme se na cvičení nakonec vyprdli:slight_smile:...je to tady v jednu a to nám vůbec nevyhovuje, malej baští, tak nám pak napiš, co a jak:slight_smile:

postýlku máme taky ještě v nejvyšší, ale už tři dny se chystáme ji dát níž, protože malej jak je tam pořád na břiše a vykukuje, tak už to nevypadá moc bezpečně
16. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
tegga: my to máme od 12:45, Vítek jí většinou mezi 11. a 12. h, teď mu to budu muset posunout tak, abychom v 11 začali jíst - příkrm + kojení - a ve 12 šli na bus :slight_smile:... právě jsem četla, že když se mimčo překuluje na břicho, má se dát o jednu dírku níž, když si sedá, tak o další dírku níž
16. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
My máme na postýlce jen 2 polohy a je furt v té vyšší - podle mého ji to ude stačit dokud si nezačne stoupat :slight_smile: Ale uvidíme.

U nás je cvičení taky od 1 a to prostě nedáme. Musím počkat až bude větši.
16. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
u nás je právě jedno i od 11 a to je pro nás ještě horší čas, to spí před obědem zrovna... Jinak dnes jdeme na cvič. od 2 do 6 měs. a příští týden máme zkusit cvíčo od 6 do 10 měsíců (to je od 13:45), když je Vítek teď věkově mezi, tak mi ta cvičitelka navrhla, že zkusíme obě, a pak se společně rozhodneme co dál, kam Vítka zařadíme, to mi přijde jako moc fajn nabídka :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky,
naše noc :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Natálka se vzbudila o půl 3, protože měla před spaním kaši dala jsem jí nejdříve napít, ale nevypadala, že by po čaji chtěla spát. Tak jsem jí šla udělat mlíko, toho se ani nedotkla, tvářila se jako bych jí dávala nějaký jed, tak znovu čaj a pak už usla. něco málo po 6 byla zase vzhůru, tak jsem šla zas udělat mlíko a opět nic, stejná reakce jako v noci. Pak zase usla a vzbudila se v 7:45. Znovu jsem jí udělala mlíko a opět se ho ani neodtkla, plivala ho, no děs :frowning2: Tak jsem si říkala, že to přece není možné, že po 12 hodinách bez jídla nemá vůbec hlad. nalila jsem si to mlíko do misky a zkusila jí to dát lžičkou, a to baštila až se jí dělaly boule za ušima. tak jsem to přelila zpět do flašky a to už konečně vypila a ještě by si dala. Nechápu :astonished:
16. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
my máme na postýlce taky jen 2 polohy a zatím je pořád nahoře, dolů to posunu asi až bude sedět.
pabli jsem zvědavá na to cvíčo, ale určitě se bude Vítkovi líbit.
Werco ty jsi Slovenka? a jak dlouho tady žiješ?
16. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
naše noc - vstával v 1, ve 4 a v 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zajímavý, v noci exnul 150ml a přes den si s tím hraje :confused:

pabli: to cvičení si užijte, kamarátka chodí taky, malej se to moc líbí :wink:

tegga: my taky budeme muset dát níž, malej mi z ní zachvilku vyskočí :grinning:

makka: takže možná lezou zuby jo, u nás ještě žádná stopa po něch ani projevy

kaci: jenom 2,5 roka :wink:
16. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
kacik: tyjo, to je něco s tím mlíkem, ale ještě že tě to napadlo s tou lžičkou! Super!...

tady chumelí :frowning2:... bleeeeeeee
16. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Weru a jak mluvíš na malého? Česky nebo Slovensky?
16. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Pabli: jsem si nechtěla připustit, že po tak dlouhé době nemá ani trochu hlad a to jsem si říkala, že je poslední možnost, jinak nevím. Mám podezření na zub, ona do té flašky kouše a to nikdy nedělala a když jí sáhnu do pusy, tak se mi zdá, že dole cítím něco ostrého. Ale možná mám už halucinace z nevyspání :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
snažím se česky ale někdy mi to utíká slovensky, psát se snažím taky česky, nechci mu z toho dělat zmatky, hlavně když bude chodit do školy, budu se učit gramatiku s ním :wink:
16. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
kaci: možná to bude zoubek, to je dost možný :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
werča: to jo, ta gramatika je dost odlišná... jsem v prváku na vejšce nesehnala učebnici filozofie jinou než ve slovenštině, pak si z toho vypisovala poznámky a byla pak úplně zblblá, jak píšete i/y jinak :grinning:

kaci: třeba fakt zub! Vítek má taky pěkně ostré dásně, ale zatím asi nic
16. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
jo a holky, dneska se Vítek poprvé sám od sebe přetočil, sice byl na polštáři v ložnici, takže se spíš překulil, ale já to neviděla, přišla jsem, a najednou byl na bříšku :grinning:
16. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Holky, mám otázku, jak to máte teď s menstruací. Máte jí pravidelnou? Já už na ní čekám 2 dny, na těhotenství to nevypadá. Na netu jsem četla, že po porodu je menstruace nepravidelná, jak se tělo dává do kupy
PABLI Vítëček je šikulka, už asi přišel na to, jak se přetočit
16. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
pabli: jj právě ti i,y dělá všem problém, já měla furt z diktátů 1, 2 takže mě slovenčina problémy nedělala, ale teraz jak na mě přítelova rodina mluví česky tak jem zmatená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a neboj jak nejednou děti objeví novou věc, budou jí dělat pořád, toho mýho prcka, někdy nemůžu ani oblíct, přebalit jak řádí a přetáčí se,,, připrav se :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
makka: neboj já mám taky porád nepravidělnou, někdy si říkám, jestli fakt nejsem v tom :grinning: ale pak dorazí a jsem v klidu, sice pozdějš ale dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
WWERCA - právě, že jsem byla zvyklá mít měsíčky pravidelné díky antikoncepci, ale teď jí nechci brát, takže jsem z toho docela vykulená
16. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
makka: já nic nebrala a měla jsem to taky pořád pravidělné, když meškala taki max. 2 dny, pak meškala 2 týdny, to už tam bydlel Davídek :grinning: já ted taky stresuji, když to nedostanu načas, ono je to blbý, když jsi na něco zvyklá a pak to je jinak
16. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
makka: já nevím, neporadím, já beru antiko.
Werco: tak to jsi dobrá, že tak mluvíš a píšeš česky, já bych asi zůstala u Slovenštiny, mně se strašně líbí :slight_smile:
Pabli: to je super :slight_smile: to už Vítek teď bude pěkně řádit, uživej si poslední okamžiky, kdy ho ještě v klidu přebalíš a oblíkneš :grinning:
16. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
werča, makka: no, jestli se nepřetočil jen tak "omylem" :grinning:

makka: já mám HA, tak neporadím, u mě je to teď tak, že mám třeba 1x-2x měsíčně 1 den krvácení, jinak nic, ale taky jsem četla,ž e po porodu je to nepravidelné
16. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
kaci- právě, že na něj tady všichni mluví česky, ve škole taky bude česky, takže on je čech, má tátovo příjmení, takže neveřím žeby něco pochytil slovensky, možná něcomálo jo, protože moji rodiče na něj mluví slovensky, je fakt, že malí děti se dokážou naučit i 3 jazyky bez problémů :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
werča: je dobře, že na něho mluvíte oba česky, a myslím, že určitě něco pochytí, když bude v kontaktu s tvými rodiči :wink:
16. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Verčo určitě máš pravdu, pro malého je lepší, když na něj mluvíš česky viz. škola apod. jak píšeš. Ty budeš jak Eva ze seriálu Vyprávěj, jestli ses dívala, ta mluvila na malého taky česky a se svoji rodinou slovensky. Jinak mluvila slovensky jen když byla naštvaná :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
pabli: jj pochytí, ale jen částečně, protože on je víc s tchánovcama než s našima, zbytek rodiny je na Slovensku :wink:

kaci: ne ne nedívala, já když jsem naštvaná tak taky melu po svým :grinning: :wink:
16. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
werča: jo, jak nadáváš? slovensky? :slight_smile:... já jen, že kamarádka má za partnera Francouze a když se snažila nadávat francouzsky (ač umí francouzsky velmi dobře), tak se jí smál, že to tak nevyzní :grinning:... jinak teď mají mimčo a mají to tak, že ta kamarádka se snaží aspoň na partnera mluvit francouzsky, protože on, ač Francouz, mluví teď nejradši česky, tak aby malej ten FRJ aspoň trochu slyšel :grinning:
16. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.