• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
Já se zvencnu, Adámek má plačící amoky. Přemýšlím, jestli ho nebolí bříško. Už aby začal mluvit a řekl mi, co ho bolí :frowning2:
16. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
makka. to jo, kdyby mluvili, bylo by to hned lepší...
16. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
zkus mu dát vychlazené kousátko...
16. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
pabli: neže bych používala nějaké extra vulgarizmy, to néé ale prostě tak nějak normálně, my se s přítelem moc nehádame, tak to moc nepoužívám :wink:

makka: jj skus jak ti radí pablinka :wink: ¨

jdu něco dělat, malej ted usnul :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Holky až si budu někdy stěžovat na to jak malá spí/nespí nebo jak ji trápí rýma tak mě prosím kopněte a napište ať jsem ráda, že je malá zdravá a nestěžuju si. Moje nejlepší kamarádka /už od první třídy/ má stejně starou holčičku jako já a vypadáto, že bude nějak postižená. Po doktorech chodí od jejiho prvního měsíce a furt to vypadalo, že bude stačit cvičit Vojtovku a všechno zas bude OK. Dnešní vyšetření bohužel přineslo dost špatné zprávy :frowning2: :frowning2:

Snažím se kamarádku utěšit, ale vlastně ani nevím jak. Netuším co na tohle říct. V pátek je čeká znovu neurologie a tam se rozhodne co a jak dál, zatim to vypadá, že bude muset pod narkozu a na tomograf. Snažm se ji utěšit tím, že ještě nic neni definitivní a že musím doufat, ale sama jsem z toho špatná.

Uvědomuju si jaké je štěstí mít zdravé dítě. Jenomže člověk na to občas zapomíná.
Acho, jo. Tohle by chtělo panáka na nervy :frowning2:

Omlouvám se, že se vám tady tak vykecávám, ale nemůžu to říct nikomu jinému a už nejsem schopná nest všechny ty její rány osudu sama.
16. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
No tak z toho bych taky byla špatná....já se to snažím opakovat si skoro každej den, že je super, že je Lubča zdravej, že nic víc není......proto to vstávání k němu beru sportovně a hlavně, když chce chovat, tak chovám, jednou mě takhle potřebovat už nebude a to by mi pak mohlo být líto, že jsem se na něm snažila uplatňovat nějaký metody místo, abych ho potulila

Je to těžký, já taky vždycky nevím, jak utěšit, když mě to vlastně samotnou vyděsí a rozesmutní........přeju té holčičce, ať je na tom co nejlíp
16. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tegga - díky za pochopení!

Protože jsem trošku s nervama v kyblu tak jsem se potřebovala nějak odreagovat a tak jsem zkoušela různé blbosti v novém Koníku. Pokud má někdo zájem tak tam mám pár docela pěkných fotek Editky a taky jednu v "naši" diskuzi, ale ta byla jen zkušební :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahoj holky

dnes den blbec ... Mája horečka 39,4, ukňouraná plačtivá, pak mě nasral řidit PPLky protože chudák musel čekat o minutu navíc, na balíček sem čekala pomalu měcíc a ještě nepřišel ani kompletní a jedna hračka špatně hraje :angry: aspoň že teď Mája konečně spinká a vypadá spokojeně

du vás teď dočíst
16. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Evena - chudak Majinka. Snad bude líp. Dnes má víc lidí den blbec. Asi erupce na slunci nebo c :angry:

V beta verzi jsem založilo soukromou skupinu podzimní miminka. Pokud budete chtít tak si můžeme aspoň zkušebně psát tam ať pak víme do čeho lezeme.
16. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
edit, vím, že to co te´d řeknu je asi blbost....ale na druhou stranu, ta holčička prožije určitě štastnej život, oni to ti, co jsou postižení berou líp, než jejich okolí a jsou mnohdy šťastnější a vyrovnanější, než ostatní zdravý lidi....já mít postižený dítě, tak mě nejvíc deptá to, co tady bude dělat, až mě nebude mít, kdo se o něj bude starat.....ale určitě tu holčičku budou milovat a ona bude spokojená.....ale lehce se mi to říká, když mám zdravýho prdíse

evena vy jste byli na očkování nebo jaktože teplota? ať je Máji brzy líp
16. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
já se tam jdu mrknout, vůbec se tam nevyznám
16. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Tegga - mrkni tam. Já jen zírám, zatim se mi to docela líbí.

Já doufám, že se nakonec ukáže, že jeji malá je v pořádku a nebo postižení je tak malé, že to nebude mít na nic vliv. Držím jim palce moc a moc.
16. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
edit pak dej vědět, jak dopadli ju

jsem tam, ale nikdo si tam se mnou nepovídá:grinning:
16. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
no holky, nikde nikdo! :grinning: A to jsme byla ve 3 našich diskuzích :grinning:

edit: té kamarádky a její holčičky je mi líto, třeba to tak hrozné nebude, a když jo, tak přesně, jak píše teg., postižené dětičky bývají šťastnější, nemusí spoustu věcí řešit... Chápu taky, že je to těžké i pro tebe, že nevíš, JAK utěšovat, jak se ke kamarádce chovat, aby ji to uklidňovalo a tak...

Jinak cvičení bude nakonec vždy pondělky od 14 h, tak nám to i bude víc vyhovovat, sešlo se nás tam 18, tak jsme se rozdělili do 2 skupin po 9 lidech, takže super :slight_smile:. Vítka to moc bavilo, do té vyšší skupiny ani nepůjdeme, zůstaneme tady, je to 8týdenní kurz, pak přejdeme do toho dalšího kurzu (od 6 do 10 měs.), cvičily jsme s miminky, masírovaly je, říkaly říkanky, Vítek se pořád řehtal, byl moc nadšený :slight_smile:.
16. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
jsou tam miminka kolem 2-3 měsíců, jedno pak 4 a půl měsíce, Vítek suverénně nejstarší, je i vidět, jak je pokročilý oproti ostatním :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
jinak, jak byl mezi dětmi, tak mu vůbec nevadilo ležet na bříšku, koukal tam pak po miminkách a maminkách, ani mu nevadily ty cviky na přetáčení, dokonce se mi teď doma i přitahuje za ručičky :slight_smile:... ale sama instruktorka říkala, ať chodíme do téhle nižší skupiny, že ještě potřebuje zpevnit, ten náš atlet :grinning: No jsem nadšená, doma bychom takhle nikdy necvičili, a hlavně ne jakože zábavně a s nadšením :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Holky, koupila jsem v Lidlu bezlepkové kukuřičné křupky. Švagrová mi říkala, že je dávala dětem už v 5. měsících. Nevíte o tom něco?
16. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
makka: tady to píše holčina od 9. měsíce, protože to ten její neuměl jíst: může kukuřičné, rýžové polystyreny (chlebíčky) - už od 6 měsíce - Ondra se tím dávil... já osobně bych to začala dávat taky až později, ale vím, že to dávají dřív... http://www.miminko.estranky.cz/clanky/prikrmy-kojencu/prikrmy-v-praxi
16. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
makka: hlavně pozor na to, aby nebyly slané!
16. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
no tam mý problémy sou fakt malicherný :unamused: edit hlavně s ní mluv i když bude mlet pořád to samý dokola tak jí poslouchej a buď trpělivá, tohle umí málokdo (vlastní zkušenost když sem měla problémy já), tu na MK je i takové téma nějakých pomalejších nebo postižených dětí tak zkus zabrousit a poradit se s holkama jak se máš zachovat, nebo co třeba rádi (neradi) slyšeli atd :slight_smile: jinak se zoo souhlas :dizzy_face:

jinak sem vás dočetla a nic moc zase nevím ... díky za podporu toho našeho eksemu, snad se ukáže že to nebude nijak blbý a pabli koukám že Vítek se už překulil, gratuluju, sme se načekali co? Mája už taky asi před 3ma dnama a od té doby nic :grinning: jo taky normálně leze :confused: :grinning: sune nohy pod sebe a trochu se odráží a posunuje i ručky před sebe během chvíle se posune třeba o půl metru, ale je to takový neohrabaný ale mám radost :grinning:

tegg naočkovaní sme byli včera v poledne, včera večer měla tepl. ok až dnes ráno se to vyhouplo tak vysoko :unamused:

makka já bych to tak brzo určitě nedávala, nevidím důvod, tak možná okolo 8 měsíce možná
16. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
ten můj mě fakt dneš štve, bude jezdit domů po práci jen na otočku se převlíknout a pojedu skládat dřevo, dnes tu byl pár minut, sotva si vzal malou ale stihl mě sežrat část krému :angry: včera mě sežral korpus ze kterýho sem chtěla něco tvarovat, se mi pak omlouval že si myslel že už to nepotřebuju, to je děsný :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
aspoň že už mě přestal bolet zub, bolel od včera od rána, no ale zas mě bolí hlava ... Mája ta má už normální teplotu, tak aspoň něco pozitivního, sem děsně unavená, blbě spím, doma nějak nestíhám to co sem chtěla
16. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
du mrknout na tu novou verzi podzimním miminek na chvíli :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
evena: ty jo, už Májinka leze, jo? To je něco! :slight_smile:... no, přišel manžel z práce a hned: "Co si uděláme k večeři." Tak mu předám malýho a jdu něco ukuchtit, pak mu musíme ukázat, co jsme dělali na cvičení :slight_smile:
16. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
pabli zatím dost neohrabaně :grinning:

potřebuju radu ... jak mě dnes přišla ta nefunkční hračka, nevíte jestli to jde jen vrátit že by poslali peníze zpět ... nebo to musí jít na reklamaci? Jde mi o to že nechci tak dlouho čekat než mi pošlou novou, měl to být dárek :frowning2: a vzhledem k tomu že jim to trvalo od 22. !! až do teď a ještě objednávka nebyla kompletní tak nechci čekat další měsíc :angry:
16. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Edit: s tou holčičkou je mi to líto, ale jak říkáš, ještě to není konečný verdikt, tak to třeba ještě nebude tak hrozné. Musí doufat ve štastný konec, i když se to lehce říká, ale hůře dělá.
Even: super Májinka už leze :slight_smile:
Pabli: tak Vítkovi se líbilo, to je dobře. Hned vám to spestří čas :slight_smile:
Taťka dnes přišel brzy domů, tak jsme se váleli a pak jsem žehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
evena: já myslím, že můžeš věci z netu vrátit do 14 dnů bez udání důvodu... jenže aby pak po tobě nechtěli něco, že jsi jim ji jako rozbila ty... no, ale tam napiš nebo zavolej
16. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
holky tak sme blbci ten pes funguje :grinning: měli sme problém takový že sice hrál ale jen chvíli a vypl se ... tam se musela oddělat taková páska to sme netušili v návodu to ani nebylo a když sem ho viděla v obchodě tak tam taky byl v krabici a hrál normálně ... hlavně že sme na to přišli a zbytečně ho neposílali zpátky, ale bylo to teda taktak, protože sme na tu firmu volali asi 10x a nikdo to nebral :grinning:
16. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že dneska je tady nějak mrtvo :unamused:
my byly dneska po dlouhé době na 2 procházkach, odpoledne a pak v půl 6 jsme šli naproti tatkovi do garáže, přijel totiž z práce, nechal tam auto a domů to z garážr máme asi tak 20 min, tak jsme se maličko společně prošli

evena: at se Májinka z tý horečky brzo dostane :slight_smile: hlavně že pejsek funguje :slight_smile:
malej se taky pořád odsrkuje nohama a zvedá prdel nahoru, deka mu už prostě nestačí :grinning:

edit: někdy si fakt člověk uvědomí, že může být rád, že má zdravý dětičky, snad se to zlepší a ta holčička bude na tom pořád líp :frowning2: já osobně bych asi nebyla tak silná, kdyby se to stalo nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , prostě obdivuji takový maminky, které si tím vším projdou a zvládají to

makka: já vim, že u nás na Slovensku prodávají takový kukuřičný křupky pro děti, byl to velký červený balík a stál jenom 10Kč, je to vyrobeno pro miminka, teta to dávala malej když jsme jezdili venku, osolený nebyli, když jsem to ochutnala tak se to samo rozpustilo v puse, ale fakt je že se to hodně lepilo na dásna :confused: :wink:

pabli: super, že se vám cvičení líbilo :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ráno,
v noci jsem sice kojila jen 1x, ale malá vstávala už v 4,45! Ona je vážně skřivan :grinning: No nevadí, aspoň ji po ránu přebaloval manžel a když už byl tak brzo vzhůru tak mi udělal i snídani. Malá teď vypadá, že usne takže pokud jo tak i já lezu do postele.

Našla jsem super úžasné jedlé papíry na dort a tak se v tom teď prohrabuju a nevím co vybrat. Nakoupím jich asi víc (mají akc 4+1zdarma) i pro kámošky. A pak můžu malé s klidem udělat k prvním narozeninám dort z dětských sušenek a jablíček Nahoru se dá krásný obrázek a bude to :slight_smile:
17. bře 2010 v 06:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.