• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
ahoj holky :slight_smile:

tak my už klasika, ve 2 a v 5:30, taky už Vítek neusnul, teď morduje hvězdičku v postýlce, ale nevadí, stejně jsem chtěla dnes brzy vstát... budeme tu zas až odpoledne, máme teď dopol spoustu povinností :slight_smile:.

edit: jaký jedlý papír a kde jsi ho koupila?
17. bře 2010 v 06:28  • Odpověz
a říkám si, že je to moc dobrý nápad, každopádně tím překvapím celou rodinu, protože nikdo z rodiny s jedlým papírem ještě nepracoval :slight_smile:
17. bře 2010 v 06:37  • Odpověz
Dobré ránko, tak u nás vstávačka v 1,30 h., pak ve 4 h., ale nechtěl mi jíst a pofňukávala. Vzala jsem si ho k sobě a spali jsme do 7 h. Ani teď mi nechce jíst, asi je nasycený. Dostane přesnídávku. Takže konečně jsme se lépe vyspali.
Ty obrázky na dort jsou super, přemýšlím, že bych Adámkovi také dort upekla, ale moc si netroufám. Asi ten první dort koupím a pak další roky upeču, to už se snad vycvičím.
17. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
http://www.ukocicek.cz/
Tady je podle mě největší výběr a mají tam teď akci 4+1 :slight_smile:

Já právě dort k 1. narozeninám udělám. Protože chci takovej kterej může papat i Eduš. Ty kupované jsou s cukrem, šlehačkou, vajičkama....no samé dobré, ale po ni ještě ne moc vhodné věci.
Takže udělám moji milovanou klasiku - na spod dortové formy sušenky na to vrstva postrouhaných a rovařených jablek, zase sušenky a zase jabla nahoru trocha meruněk a pak ten papír a želé z pudinku.

Pavli - asi dáme Vítečka s Eduš dohromady. Můžou si spolu od rána broukat a my může spát :grinning:
17. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Pavli - ano, máme doma kulečník. Manžel občas hraje, ale já to moc neumím. Teď to používám jako skvělou oblíkací plochu pro Eduš :grinning: A ty punčošky jsou s krajkou,malé to v nich strašně sluší. Jsou z HMka, tam mají takových blbůstek vždycky hromadu.
17. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
ahoj holky,
edit ty máš přehled, já do teď neměla tušení, že takové papíry vůbec existují :slight_smile: A s tím dortem máš dobrý nápad, to si Eduš pošmákne :slight_smile:
U nás jídlo v 3:30 a vstávání v 7, takže jsem dnes i vyspaná :slight_smile:
Werčo: ještě jsem se tě chtěla zeptat, když nad něčím uvažuješ, jak uvažuješ? Česky nebo slovensky? :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
čauvec holky, tak já si po včerejší prochajdě naměřila 38,7....takže jsem mrtvola, ležím, potím se a manža naštěstí zůstal doma astará se o prdíska.....pěkný den všem :wink:
17. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Teg, co tě to postihlo? Ať je ti brzy lépe!
17. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Tegga - chudinko, to je děs. Ale aspoň že manžel zůstal doma (vzal si ošetřovačku nebo dovču?). Havně se pořádně vypoť a uzdrav!!

Kacik - já jsem ty papíry viděla u nějaké holky v albu a tak jsem začuchala na MMB :grinning:
17. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Jo a na ten jedlej papír udělají i fotku, což je myslím docela dobrej tipouš na dárek třeba pro babičku nebo dědečka
17. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
čav holky :slight_smile:
my dnes vstávačkka v půl 4 a v 7, malej se dostáva pomálu z té rýmy, pokašláva ale už jen málo, jsem ráda, snad už bude konečně zdravý :slight_smile:

tegga: chudinka, teploty jsou potvory :frowning2: , já měla při zánětu v šestinedělí, nemohla jsem se ani postavit z postele, jak vyblitá,,, tak at jsi brzy fittt :dizzy_face:

edit: ten papír je zajímavý :slight_smile: , Davídkovi chce upéct tchýně dort k půl roku, tak jsem moc zvědavá

kaci: já se snažím všechno česky, kdyby jsme se vzali, tak si určo pak zažádám o českou občanku, ale tu dostanu až 5 let po trvalém pobytu, takže si ještě počkám, nechvátám, vždyt už tu zůstavám na pořád :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
ani se nám renu nepřišla pochlubit jak bylo v té Praze :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojte

teg uzdrav se brzo, ještěže ti pomůže tvůj :slight_smile:

ty papíry na dort sou hezký :slight_smile: mě se líbí ta kočka kitty
17. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
tak jsme zpět od kamarádky, Vítek ještě chrní v kočárku, ale půjdu mu pomalu ohřívat mrkev, určitě se brzy vzbudí. Zítra zkusíme brokolici :slight_smile:.

edit: a ten dort se ti pak spojí, když dáš sušenky a jablka? jde to pak dobře krájet? ty sušenky se nasáknou těmi jablky, ne, pak je to jako těsto, že?..

edit: no dohromady je dát můžeme, ale nevím, jestli se mi chce kvůli společnému broukání a delšímu spánku dojíždět na Moravu :grinning:

tegga: brzy se uzdrav! Možná nějaká chřipka, či jarní únava, ne?... já teď brala asi 3 večery po sobě vždycky preventan akut, jsem se cítila přišerně, asi těmi změnami počasí...

werča: jaké to je, rozhodnout se žít v jiné zemi? Já jen, že kamarádka má toho Francouze a nějak nemůžou zakotvit, už jsou spolu nějaký ten pátek, vždycky pár let v ČR, pár let ve FR, teď zas jedou do Francie, ale s tím, že se sem určitě zase vrátí...
17. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
edit: to je vtipný, že převlékáš Editku na kulečníku :grinning:
17. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Pabli-kulečník je na to vážně super :wink: Kvůli spánku pojedu i do Budějic :wink:

Br.kase měla úspěch - snědla 120g + ještě kojení! Je to otesánek :slight_smile:

Jo, jo ten dort se pak krásně spojí. Uvařená jablka pustí štávu. Je to fakt moc dobrý
17. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Natálka má asi spavou nemoc dneska, dopoledne spala hodinu a 40 min., to je u ní rekord a teď už spí zase 45 min. :astonished: Až se vzbudí dostane napapat a půjdeme na chvíli ven. a už je vzhůru, chůvička se ozvala :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
ahojky holky,tak jsem se právě probudila a jdu vám popovídat jaké to bylo..
17. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
tak povídej a přeháněj :dizzy_face: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
edit ten dort vypadá dobře, taky někdy prubnu až budou jablka
17. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
kulečník bych taky brala, věnovala sem se tomu leta pak sem byla nucená přestat, hrávali sme o piva se starýma dědkama, si vždycky fandili, ženská přece kulečník bez dir nemůže hrát :grinning:
17. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
proměla byla děsná..hnedka jak jsme tak přišli tak jsem se s tou slylistkou pohádala..protože ona mě chtěla ostříhat...a to já se teda nenechám..tak jsme se dohadovaly..nakonec jsem vyhrála...nechala jsem si ustříhnout jen patku co jsem teda plánovala ale jinak nic....Myslela jsem si že nám budou čistit pleť nebo tak něco ale nic...jen nás nalíčili..vyzážistka teda děs...vůbec neuměla malovat...po půl hodině se mi stíny slili do jednoho pruhu a byla jsem celá mastná.. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak teda oblečení..naházené na zemi no fůůůj...vypadalo to jako ze sekáče...no ještě že už je to prič...ale tak mám obarvenej obrost... :slight_smile:

to příjemější bylo to že jsem byla s pipiii...jsou obě SUPER...Amálka byla úžasná.... :slight_smile: :slight_smile: naházím fotky jen musím najít kabel...
17. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
edit: Vítek dojedl 1/2 sklenky mrkvičky, ještě by si dal, zítra dám půl skleničky brokolice, další den taky, potom celou, ale pokud bude vidět, že by si už zítra dal celou sklenku, tak mu ten zbytek přihřeju...

renu: tak to jsem zvědavá!
17. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
renu tak aspoň že ten závěr se ti vyvedl :dizzy_face: to musel být teda děs tam :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
renu: jsem zvědavá na fotky :slight_smile: tyjo, to je něco s tou proměnou! No to víš, chtějí dělat jen to, co je vidět pak v časopise, se nebudou zatěžovat čištěním pleti :grinning:... a oblečení vám nechali pak? No, mně by se proměna sice líbila, ale na druhou stranu si právě říkám, že bych nepřekousla, kdyby mě chtěli ostříhat jinak, než jsem zvyklá... to pak už nejde vrátit, to líčení smeješ a oblečení odstrojíš, ale co s ostříhanými vlasy, že jo...
17. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
renu to bude v nějakým časáku pak? :confused: pak dej vědět ať se na něj mrknu :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
renu pořád chodíš tak moc cvičit?
17. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Taky jsem si jednou zaplatila od Avonu kosmetičku. Měla nás namalovat výrobkama Avon. Vypadala jsem jak šlápota, to se líp namaluji sama.
Já bych byla taky ráda za proměnu, ale je pravda, že když ti vlasy ostříhají, zpět je nenalepíš. Teď mi vyhovují delší vlasy, sice mi je Adámek rve, ale snad mi na té hlavě něco zůstane :wink:
17. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
tak my byly s Davídkem na procházce, ještě půjdeme naproti tatkovi večer do garáže, musím mít pohyb, protože ten špek je nesnesitelný :angry:

ale tak nějak mi to hubnutí nejde, dneska jsem dělala palačinky se zmrzlinou a šlehačkou a to moc diétně nezní :grinning:

pabli: je to úplná změna, vystěhovat se z rodné krajiny, je to tady jiné, byla jsem zvyklá na malý město a ted jsem tady, jiná rodina, neplánovala jsem, že si tak rychle někoho najdu a už vůbec ne, že si založím rodinu, ale jsem ráda :slight_smile: fakt je, že můj život se úplně změnil, ale k tomu lepšímu, tady bych řekla, že jsou lidi víc milejší a usměvavý, možná to dělá i to, že na Slovensku není tak dobrá finančná situace a peníze člověka mění :wink:

renu: no to je jasný, když se jedná o proměnu, tak hned by tě ostřihali nejraději do hola :angry: , já bych si taky vlasy ustřihnout nedala a už vůbec ne nakrátko,,,,,,,aspon, že to stretko se vydařilo :dizzy_face:

holky já vůbec nevim, jak s váma budu na tom srazíku kecat, to povídání hezky česky mě tak nejde jako to psaní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já ke kosmetičce nechodím ,mám svoji značku, kterou navštívím tak raz do roka, tam si kupuji sadu na čistění obličeje asi za 2000Kč a vydrží mě na rok, mám od nich i ten strojek na čistění a obrušování obličeje, takže kosmetičku nepotřebuji,, mám jí v rodině, moje sestra líčí i češe fakt bombovo :slight_smile: jenom ten zájem o mě a malýho by mohla zlepšit koza :frowning2:

jsem se nějak rozepsala, sorry :pensive:
17. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.