• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
v té šunce bude sůl určitě ... dřív se na tu výživu tak nehledělo ... ale víte co je zajímavý, dřív se dětem cpa.o všechno možný dnes je to samá zdravá výživa atd ale děcka sou obézní, dřív to tak nebylo :confused: :confused:
17. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
sem si myslela jestli to právě nezhoustne protože máčky třeba zhoustnou, takže aspoň že to vím a než to dám zamrazit do toho dám víc MM :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
Mája leží na posteli a ta střelka to je hrůza :grinning: myslím du přebalovat než to proleče :grinning:
17. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
střelba :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
holky co budete zítra dělat, když nebude MK, já se asi budu potulovat ven, přítel má volno, jde až na noční zítra :slight_smile:
17. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Evi - ty dáváš MM i do té mrkve?
17. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
werča asi si vypucuju barák tipťop :stuck_out_tongue_closed_eyes: v neděli má přijet má ségra poprvé bude u nás a bydlíme tu už 7 let :grinning:
edit jj i do mrkve :grinning:
17. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
nějak mi brbne kůň, pro dnešek se loučím takže pozítří ahoj

editce vše nej k půlnarozeninám, hlavně zdravíčko a hodné rodiče ... holky když mi někdo přál hodně zdraví tak sem to brala jako blbou frázi a s břibívajícím věkem příjde člověk na to že to je to hlavní :dizzy_face:
17. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
even- tak budeš mít co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky pošlete mi své jména na FB at vás najdu :wink:
17. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
werča: Pavlína Šustrová :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
jo holky, pravopis je na některých diskuzích děs, tady je to celkem OK :grinning:... já třeba nepíšu velká písmena, protože mě to zdržuje :grinning:... to víte, na mateřské DOVOLENÉ není čas :grinning: ... je fakt, že ti dyslektici za to nemůžou, ale i s dyslektiky se dá pracovat, aby psali nebo se učili obstojně... jenže většinou si to samy ty děti uzavřou s tím, že "jsem dyslektik, tak jsem blbej", tím pádem se ani neučí a tak
17. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Werčo: Kateřina Rohovská
Pabli: my máme ten větší spací pytel, takže tam má Naty ještě hooodně místa :slight_smile:
Edit: tak na takové pravopisné perly, co jsi uvedla jsem ještě nenarazila, docela mne to pobavilo :slight_smile: Velká písmena taky moc tady nepíšu, zdržuje to :slight_smile:
Jelikož zítra nepůjde kůň, tak Editce vše nej k půl ročku
17. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
edit: taky přeju Editce vše nej k půlroku, pěkně to oslavte, si asi koupím zákusek na vaši počest :grinning:
17. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Díky za přání, hned jsem ji to vyřídila. Je mi líto, ale bylo ji to tak trochu šumák :grinning: :grinning:

Pabli - dej si na její počest nějakej hodně dobrej :slight_smile:
17. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
ok, koupím si kubánský dort, ten miluju! :grinning:
17. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
Markéta Sedmerová
17. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky, už je mi trochu líp, sice jsem pořád jak zmlácená, ale teplota klasá, takže super.....zítra to nepojede jo? tak to doufám, že vás pozítří na novým koníkovi najdu:grinning:
17. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
tegga: to je dobře, že ti je líp :slight_smile:

holky jsem kvalitně nasraná :angry: minulý týden jsem si objednala tu tašku, psali, že když to odešlou, tak mi pošlu informační e-mail, doted mi nic neposlali, je středa, nepříjde vám to divný, nikdy jsem za ničím tak dlouho nečekala, dnes ráno jsem jim poslala maila, no neodpovídají, já se pose.. budu čekat jak magor :angry:

holky Davídek na puclíkách a hledte jakej záchod mu koupila tchýně :grinning: to je sranda
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395
17. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
werča: já z jednoho obchodu čekala i 14 dnů :frowning2:
17. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
werča: super záchod :grinning:... a pěkné puzzlíky, a jak si Davídek drží hrneček pěkně, šikulka! :slight_smile:

tegga: dobře, že je ti líp, zítra se můžeš klidně kurýrovat, když nepůjde MK :sunglasses: :grinning:
17. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
pabli to jo, mi po vás bude smutno, dva dny bez koníka:grinning:....mějte se a pozítří paaaaa :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
pabli: jo to drží, jen si to spletl s kousátkem :grinning:

přijel přítel z práce, tak jdu se věnovat, tak holky zatím se mějte, potkáme se na novým koníku :sweat_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Holky, když teď bude teplejší počasí, budete ještě dávat fusak? Nebo by stačila deka?
17. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
makka: malej měl dnes ještě fusak, protože to foukalo chladný, ale když to bude jako loni, hned ze zimy skoro léto, tak už ne, uvidíme jestli bude fakt tak teplo jak hlásí :wink: a asi jdeme do sportáku :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
ahoojky holky... :slight_smile:
19. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
ahooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:slight_smile:jsem prvníííííííííííííííí:grinning:....jestli teda už nediskutujete na nějaké zamčené verzi:grinning:
19. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
tak nejsem, renu mě předběhla:grinning:
19. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
holky tak jak to uděláme.......já bych založila novou diskuzi, uzamčenou a tuhle bych nechala uzavřít od adminů a bylo by
19. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
twrčo ahoooj....a tuhle zamknout nemůžem???
19. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
holky my už máme 2 zuby... :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.