• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní miminka 2009 III.

(Zamčená)
16. dubna 2010 
to je v háju kdy sem dojdu tak tu zasejc nikdo nejni... :frowning2:
19. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahoj, teď jsem právě zjistila, že koník fakčí
19. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
JSem šíleně utahaná, už bych konečně potřebovala kloudnou noc. Malý se v noci budí tím, že kňourá. Už nám nespal od 5 hod., takže se budeme snažit ho trošku utahat
19. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
ahojky makka,jako od rána od 5 vám ještě nespal??
19. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
to je v háju kdy sem dojdu tak tu zasejc nikdo nejni... :frowning2:
19. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
huráá už to jede :sweat_smile:

makka- to jsou asi zuby nee :confused:
19. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: já jen na skok, dnes jsme koupili golfky, k nahlédnutí zde, mají 7,3 kg, něm. výrobce, Avanti se jmenují, mi úplně učarovaly, jsem si tam šla pro chicco multiway a odcházeli jsme s jinými :grinning:.

fotky zde: http://pablinka007.rajce.idnes.cz/Viteckovy_golfky_Avanti/

podívám se za vámi zase zítra, máme skluz, ještě jdu krmit a ukládat malého :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
renu: gratuluju k zubům!!!

makka: taky myslím, že zuby...

edit: mohla bys zase založit tu soukromou skupinu, když už v tom máš praxi :grinning:
19. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoooj :grinning: člověk by nevěřil kolik má bez koňa času :grinning:

hned sem si všumla že pipii má fotku :confused: :confused: takže až to zamknem tak se tu možná ukáže, akorát založte někdo soukromou skupinu já se do toho montovat nebudu :slight_smile:

renu vy ste krokodýlové :slight_smile: pabli pěknej kočár a zase zelená :dizzy_face: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
mě se líbí jak se všechno svádí na ty zuby :grinning: sem myslela že budeme mít taky zub a stále nic
19. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
renu: taky GRATULUJI k zobkům, my ještě ani stopa :slight_smile:

pabli: golfky SUPER, kolik stály? :confused:

even: jj já si taky všimla, že má pipiii foto, sluší jim to tam :slight_smile:

ja se taky do toho nemotnuji, at to založí edit
19. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak jsem ještě tu, na skok :grinning:

evena: no jistě že zelená :grinning:

werča: 2399,- :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
pabli: dobrá cena :slight_smile: a co je to za značku?
19. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
nějaká značka Avanti, neznala jsem, ani na netu ty kočáry moc nejsou, jsou to Němci... vzali jsme ho kvůli tomu, že: 1. byl lehký, 2. dají se polohovat nožičky (to u chicca, cam apod. nejde), 3. má extra velký košík (to faaaaakt potřebuju), 4. krásně se s ním jezdí (ač trojkolka, to bych ani nevěřila...), 5. je zeleno-černý, 6. snadné skládání, 7. jde do lehu položit (zádíčka)... Nooo, prostě mi učaroval :slight_smile: Jsem tam porovnávala ty chicca, to se mi pak nakonec víc než multiway tam zamlouval ten liteway nebo simply city (ten je trochu těžší, něco mezi sporťákem a golfkama, akorát že barva modrozelená, a ta se nám moc nezdála, ta modrá tam převládala, to by se mi tam pak nehodila moje drahá přebalovací taška :grinning:)...
19. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
zelená je dobrá, já když jsme vybírali kočár, tak bud oranžová nebo zelená :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
jo, oranžová se mi taky líbí, ale moc věcí oranž. nemám, nevím proč ani...

půjdeme už spát, dobrou... je sice fajn, že už kůň jede, ale je nějak jak zpomalený film :grinning:
19. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

tak kde lítá ta edit s novou skupinou? :grinning:

Jinak dnešní noc: 2 h a 5:30 h, to už malý vstává, teď si teda hraje v postýlce s hvězdičkou a huláká tam na manžela, kterého začalo bolet v krku :frowning2:. Tak jsem mu naordinovala preventan akut a bioparox, snad to bude OK, dnes má přijít návštěva, naštěstí jen dospělí, bez mimina, zítra máme jet k babičce, tak uvidíme...
20. bře 2010 v 06:02  • Odpověz
ahoj holky,
pabli golfky super:slight_smile:
renu, jak to děláte s těma zubama:slight_smile:?

já tu skupinu klidně založím, jen dumám nad názvem?
20. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
ahoj holky

už mi to nějak blbne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pabli super golfky

renu jak to s těma zoubkama děláte?

já bych tu diskuzi klidně založila, ale nevím, jaký název mám dát:slight_smile:?
20. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/podzimnatka-2009-jedeme-dal/

tak tady to je holky, doufám, že vás tam mám všechny.....teda chybí mi tam hanka a nemůžu najít její nick
20. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
a doufám, že sem to udělala dobře:grinning:
20. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/podzimnatka/?page=last&post=last

tak ono se vám to asi otevře spíš tady, někde se stala chyba:grinning:
20. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
hokly tak kde jste kdo.....jaký nick má ta hanka s modtou fotkou, nemůžu ji nikde najít......odjíždím pryč na víkend, tak jestli tam někdo není, tak já nevím
20. bře 2010 v 07:10  • Odpověz
čau holky,ta nová verze se mi moc nelíbí....
20. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ondrášek nějak pořád pofňukává,manža jel na zahradu,takže jsme sami. V noci jsem kojila snad 3x a pak 2x ráno. Teď zabral gel na dásně,ale žádný zoubek na obzoru. Zkusili jsme první mrkvičku,snědl asi 8 lžiček a až po nich začal ty další plivat,takže super šikulka :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
měli jsme jí dát až za týden,ale když už jí ty kaše,tak jsem neodolala :grinning:
20. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
danuš: zajdi do naší soukromé skupiny :wink: ... Ondrášek je šikulka s tou mrkví! :slight_smile:
20. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Jestli tegga myslíš mě tak mám hannah23
24. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky, tak konečně jsem tu :slight_smile:
16. dub 2010 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.