• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní nebo zimní boty?

(Zamčená)
18. října 2009 
Prosím poraďte. Jdu dnes kupovat nové botky, mám vzít podzimní, nebo již zimní s kožíškem. Jak jste to vyřešilli vy? Děkuji moc
16. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj, tak já už bych koupila zimní. Doteď chodil malý v čem? My sice zatím ještě nechodíme, takže do fusaku dostane kožíškové papuče :grinning: ale kdyby jo tak už určitě zimní.
16. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Já jsem koupila v září podzimní, ale o číslo větší (ještě nechodíme) s tim, že je bude mít tak do listopadu a možná na jaře. Ale teď když vidim, jaký je počasí, tak půjdu hned po mateřský koupit zimní. A mám obavy, že ty podzimní ani neunosíme :frowning2: Takže bych taky koupila raději zimní.
16. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Souhlasím, určitě zimní, ne naknop, ale trošku větší, ale musí být pevné v kotníku.
Zima je tam už pořádná, ani se mi nechce vylezt ven.
16. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Také se přikláním k těm zimním. Doteď měl první botičky - celokožené od fare, ale ty jsou hned mokré. Je to taková slabá kůže.
16. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Kdyby se ještě oteplilo tak mu dáš ty první... Ale asi už bude pořád zima brrrr :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Tak fajn, dík moc. Jsem rozhodnutá. Doufám, že už budou mít zboží. Ke všemu máme vysoký nárt, takže do všech bot se nevejdeme :frowning2:
16. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Aha, tak s tím nártem to máme stejný, dej pak prosím vědět jaké jste koupili, kdybychom je už taky potřebovali :grinning: Třeba do IP. Díky moc. U nás žádná obuv není, budu muset do Ostravy tak ať vím pro co zajet ať nechodíme od čerta k ďáblu :angry:
16. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Akorát jsem o tom také přemýšlela, u kluka mám problém, že má vysoký nárt, takže nožičku v bačkůrkách má čtrnáctku, ale nevím, kolik bude mít v těch zimních. Dostala jsem od kámošky boty velikost 20 a kluk se mi do nich vůbec nenazuje, má nohy jak špalky, no to teda je fakt drsný :sweat_smile: No a mám v plánu koupit zimní :wink:
16. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Anta - my teda nemáme vysoký nárt, ale Robin je mladší než tvůj chlapeček a botičky č. 20 už mu začínají být malé. Má strašně veliký nohy :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Vercak, tak to je ovšem frajer :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Jo a je moc pěknej, koukla jsem albíka :slight_smile:
Já Honzíkovi vůbec prsty neobejmu lýtka,jak je má oplácaná :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Anta - děkuju, taky jsme si dali záležet a 7 měsíců se snažili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Honzík je taky hezkej a připomíná mi chlapečka od kamarádky. Je taky tak hodně baculatej, jeho maminka ho pořád kojí. Asi má místo mlíka smetanu :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Já ho nekojím od jeho 3. měsíců, odstavil se mi sám :slight_smile: Ale je to pěknej divoch, má 12,5 kg a docela mi to teda stačí :grinning: :grinning: :grinning: Někdy mi přijde, když ho tak vidím, že jsem ho snad kojila pivem (nepiji) jako Maxipsa Fíka :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Teda to je pořádnej kus chlapa. Malej má 11 kg, ale je dlouhej. :wink: Trošku víc jsme tu odbočily od tématu viď??? :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
To jo :grinning: :grinning: :grinning: Takže, botičky budeme kupovat zítra zimní, mají je tady pěkné s kožešinkou, stojí teda 800 Kč, to je fakt síla, člověk si na sebe takhle drahou věc nekoupí :slight_smile: Nebo bych mu mohla půjčit svoje :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Jo jo, ty boty jsou vážně drahý. Já mám vyhlídnutý pro sebe za 1300, ale mám je minimálně na 3 roky a malej má boty za 700 a má je na chvilku. Jsem zvědavá, jaký koupím jemu na zimu. Přemýšlím, jestli mám koupit sněhulky a nebo nějaký normální, ale vyšší s kožíškem???
16. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
My koupili vyšší botičky z mírnou kožešinkou vevnitř,nejsou vyloženě na zimu a pak koupili vyšší s hustou kožešinkou vevnitř.Myslela jsem,že dám moooc peněz,ale nakonec jsme koupili v Daichmanovi za 549,-ty první a ty druhé za 349,-.Jsem toho názoru,že když nejsou to vyloženě ťamanský botky,tak proč by nějak nebylo vhodné či nezdravé pro nožičku.Nemusí být přece boty dražší víc jak 600,-aby byli zdravotní a vhodné na nožičku.Je to trochu i reklama na ty žirafky apod.Když jsme začínali chodit,tak jsem samozřejmě ze začátku opravdu kvalitní obuv koupit,ale teď když už krásně chodíme stabilně,tak se zaměřuji na vhodnou pohodlnou obuv. :wink:
16. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Uplně souhlasím s jandalinkou. :wink: My taky kupujeme v Daichmanovi a nebo jdeme do Bati a určitě bych koupila zimní :wink:
16. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj,tak jelikož je u nás asi 30 cm sněhu,tak já se sháním po zimních :wink: Zatím máme půjčené od kamarádky po jejím synovi,který je měl v loni jen do močáru,ale ty nám vydrží asi tak měsíc :wink:
16. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
samo že do kočáru :astonished:
16. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Tak jsme nepořídili. Zítra nás čeká další kolo nákupů. Pro ty, co mají vyšší nárt jako mi a chtějí koupit se žirafkou, doporučuji Fare nebo Essi. Zkoušeli jsme Santé a Pegres a nepřipadá v úvahu. Ostatně to už vím i z výběru prvních botiček. My musíme ( máme nakázané ) od ortopeda kupovat kvalitní botky se žirafou, tudíž do Deichm.Bati...ani nejdu. :frowning2: Jelikož vytáčí nožičky ven a má je plošší. :frowning2: Jo a nepořídila jsem protože neměli správnou velikost na skladě, ale to už není takový problém. Zítra snad přijde zboží. Tak ať také dobře pořídíte.
16. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Zoubku ještě můžeš zkusit bama botky - ty pořídíš v renu a dělají normální, širší a úzké. My zas potřebujeme co nejužšší, protože máme dlouhou hubenou nožku a ve všech botkách kloktáme, okolo kotníku přímo děs, tam by se nám u většiny botiček do jedné boty vlezly obě nohy :grinning:
16. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Holky, a jaká má být zimní bota? Ta asi nemá mít ohebnou špičku? Jak poznám dobrou zimní botu?
16. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Já jsem dnes koupila zimní boty, já jsem nejspokojenější s botkama od žirafky :wink: Kupuji tam všechny. Jsou vyšší a uvnitř mají kožíšek .
16. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Zoubek- a co zkusit Superfit? My je máme a jsme dost spokojeni. Sice jsou dražší, ale vyplatí se. :wink:
16. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Holky a kupujete dvoje boty na zimu? Co když jedny dopo promáčí :sweat_smile: v jakých půjde odpo? :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
pavli, řeším teď to samé, buď budu muset koupit dvoje levné a nebo rezignuji, koupím jedny a jako záložní budu používat poděděné
16. říj 2009 ve 23:34  • Odpověz
Pavli - já budu kupovat jen jedny botky, myslim že mu to stačí, teprve začíná pomaličku chodit a to jen doma. Sice se určitě na zimu rozchodí, ale když mi je promáčí, tak je dám na topení a ven holt půjdeme znovu až boty uschnou. Stejně jdu dopoledne jen rychle nakoupit a pak na větší prochajdu chodíme odpoledne :wink: A navíc si myslim, že kvalitní zimní boty by neměly promoknout ne???
17. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
pavlina05- já jsem malé koupila zimní Superfit a ty mají goretex, tzn., že se nepromáčí. Zrovna včera jsem jí je už zkusila dát a lítala loužema o 106 :grinning: a dobrý! Nožičky měla pak krásně teploučké a suché. :wink:
17. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
bohužel, ale boty z deichmanu (kromě Elephanten) jsou naprosto totožné s těmi z tržnice, akorát za ně dáte víc peněz. Už se to tady v jiných diskuzích řešilo vícekrát.
17. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.