• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní nebo zimní boty?

(Zamčená)
18. října 2009 
Kudrleenka, já též kupuji boty od žirafy anebo taky tady mají od čápa, no jo, když stojí 800,- Kč, tak co mám dělat? Kdyby byly levnější, tak by mě to taky potěšilo. Můj brácha koupil své dceři kozačky za 1600,-Kč, tak mě aspoň hřeje to, že my je máme o polovinu levnější :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Koupila jsem zimní s kožíškem,ale zásadní změnu v tom stejně nevidím.Botky sou úžasné,ale nožka je stejně chladná.Měli jsme takové i minulý rok,vevnitř je beránek.
http://eshop.babybest.cz/Detske-BOTICKY---Zimni/
17. říj 2009 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz
17. říj 2009 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz
Petjo, tak to jsou přesně ony, no vidíš, jsi holka šikovná :wink:
17. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
koupili jsme podzimni a mela sem vzit zimni nebo polozimni.mame totiz na zimu treskutou Vikingy a to je hrozne hunate a teple a ted se nosit neda a kozacky jsou slabe a bez kozisku tak neco mezi tim ,ale podzimni urco ne ..
17. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Já budu kupovat dvoje. Jedny gumové sněhule do břečky a na sáňkování a druhé normální kožené.
17. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
jjaanca - ty gumové sněhule jsou super, také mám na ně zálusk, když jsem byla vybírat botky, tak jsem si je tam vyhlídla. Paní prodavačka je také dost chválila. Jinak botky stále nemáme. Dnes jsme byli opět na nákupech a paní prodavačka neměla vůbec žádné botky v naší velikosti,takže zase musíme ve středu, až dostanou zboží. Máme vel. 22 Já jsem rozhodlá pro ty FARE s žirafkou, z netu se mi botky kupovat nechtějí. Nakupuji skoro vše přes internet,ale botky jsem rozhodlá koupit v obuvi. Jinak o deichmanu jsem také slyšela, že je to druhá tržnice...
17. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Evi, já asi koupím jedny super a nové a druhé záložní na MMB :confounded:

verca, no snad by to také tak šlo. Ale my už chodíme dost a když půjdeme dopo sáňkovat a odpo třeba na cvíčo, tak nevím....

power700
:wink:

petja
:slight_smile: na ty jsem také koukala.)
17. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Power700. Dík za tip, vůbec jsem tuto značku neznala,ale jarní botky koupím určitě tyto, ty mě fakt okouzlily http://www.obchudekprodeti.cz/detail.php?zbozi=398562 Ten bagr je úúúžasný
:grinning:
17. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/zimni-boty/superfit-3-00043-10-mocca.htm
Ahoj holky.Tak to jsou ty botky, co jsem koupila malé na zimu. Nelekejte se té ceny :confused: , no je to hrůza, mě taky omejvali, když jsem to viděla, ale co můžu dělat, když malá vymete každou louži atd.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zoubek- ty jarní botky jsou fakt pěkný, my měly růžovošedé s kytičkou, vlastně to byly naše první botičky na ven na první krůčky a opravdu skvělé, měkkoučké a pohodlné. Taky stály kolem 900 Kč. :fearful: Ty budeš ty Superfity kupovat přes net nebo máte někde u vás prodejnu? My tu máme obchod, jsem ráda, bála bych se koupit je přes net. (kvůli velikosti) :zipper_mouth:
18. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
a ještě- na sáňkování máme také sněhule a do břečky, deště a louží gumáky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
já bych se chtěla zeptat, jestli mám boty s goretex membránou naimpregnovat hned než v nich malý půjde nebo až potom.. blbý dotaz, mi to v obchodě nějak uteklo :wink:
18. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
vetrovka, řekla bych, že než půjde ven, ale já to ještě neudělala, a venku už jsme louží prošly a nohy byly v suchu a s botou se nic nestalo. :sweat_smile: Tak já nevím.. :confused:
18. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj,nemate nektera zkusenosti s botama od Peddy?
18. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Vetrovka - naimpregnovat než půjdete ven. Já jsem si takhle vždycky impregnovala před zimou boty a i nové :wink: A myslim, že jednou za čas se to může i zopakovat.
18. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak my jsme včera koupili tyto http://www.detske-boticky.cz/zimni-obuv/superfit-1-00417-10.htm, říkala jsem si, že koupíme jedny pořádné, které budou do sněhu na hory i na běžné nošení ve městě, takže jsme chtěli boty s gore-texem. Uvidíme, jestli jsme udělali dobře :slight_smile:
18. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.