• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Weli, bobatko Maty :pensive: - asi aj noci stoja naprd, ked sa mu zle dycha :unamused: . Eukasol nepoznam :confused: . A bola si u dr.? U nas ked boli zelene sople, tak tam mali uz vzdy bakteriu a boli potrebne ATB kvapky do nosa. No prajem, nech je co najskor fit a vysmiaty :wink: , nech mozeme pekne na zraziku pokecat. Strasne by som chcela aby isla aj Megn, mohlo by jej to vyjst :wink: .
21. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Vážená paní Hartmanová,
- 7.-10.10. máme 10 pokojů volných
- prosím, upřesněte, kolik Vás bude a kdy přesně přijedete
- jídlo - tak jak jsme Vám nabízeli
- záloha - 500 Kč - celkem zašlete ji prosím do Raiffeisenbank, č.ú.23 559 33 001 / 5500, v.s. 199

Toto jsem dostala jako odpoved. tak az se vyjadri zbytek napisu tam. ja jsem ohrozena, manzelovou operaci. :frowning2:
a nechapu tu zalohu jako 500kc za vsechny?
22. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Weli, myslím, že to bude 500,- na osobu :slight_smile: Já určitě nepojedu, už jsem to psala. Pojedu na daalší srazík :wink: Teď bych to finančně nezvládla.
22. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Hej Weli, aj ja som to pochopila, akoze je ta zaloha 500,- kc spolocna za vsetkych. A vcera bol TM na kontrole a vyzera to, ze operacia bude prave v tomto termine?
22. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
weli ja a Domi ano, taky myslim, ze 500 je na osobu. Tak by se dal tenhle VS a do poznamky vzdy napsat prijmeni, aby vedeli, kdo zaplatil
taky bych radsi jen 2 noci, ale kdyz je volny termin, tak pohoda
22. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Holky, pro mě je taky lepší odjezd v sobotu, než v pátek, jsou to teda 3 noci, tak to bude dražší ... souhlasila bych jak píše Samička ... poslat to každá na ten VS a do poznámky napsat příjmení .... jen spočítat, kolik nás teda je ...... já jedu teď ke tchýni, budu doma až navečer, tak kouknu, jak to dopadlo, jeslti mám posílat peníze ... zatím ahoj
22. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Lobi v pondeli 5.10. jde na vysetreni magnet.rezonanci a podle toho se uvidi zda ho v utery nebo ve stredu budou operovat. Uvidime snad to vyjde.
tak az se domluvime kolik nas je, napisu pani ale s tou zalohou nevim mi se zda ze je to celkem.
22. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Weli, mne sa to uz z tej 1 odpovede, ktoru si nam sem predtym kopirovala zdalo, ze je to celkova suma. Asi iba potrebuju nejaku min. zalohu, ze to myslime vazne - podla mna je im trosku jedno, kolko nas pride ( myslim tym, 2-3 dievcata hore dole), ked maju izieb dost volnych.
A s TM to je takto natesno??? Ze 5.10. ide na MR a potom rovno na operaciu? Co potom? Sla by si aj tak? Alebo prehodime termin?
22. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
A este by sme sa mohli zhodnut na tom pocte noci- ja som myslela, ze chceme odchod v sobotu kvoli Nikule. Mne to teda nerobi problem ist stvrtok, piatok, sobota - len na 3 noci sa mi to zda uz dost - ako financne, tak aj casovo. Chcete ist od stredy?
A nepisala aj Bartalka, ze by mozno sla?
22. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
3 noci je pro mě dlouho. R. nemůže tak dlouho hlídat sám, musí makat. A moje mamka je ten týden furt v práci, tak u našich být nemůže. Ale jestli chcete jet na 3 noci klidně, já bych ale odjela dříve. Takže od toho 7. nebo raději od 8. kvůli Lenky?
Weli, to budeš mít nervy :unamused:
Jako mě přijde záloha hromadná, podle toho jak to paní píše, 500 Kč - celkem pošlete jí.... Jako oni s námi nemají přece předem žádné výdaje, aby jsme musely každá 500. :confused: Ona to chce jen jako jistotu, že neodřeknem, aspoň jsem to tak předtím pochopila ...

Weli, Lobka, Sami, Marta, Miruss, Nikule, Pospi, (Talls, Megn) .... škoda, že nás nemůže jet více :frowning2: ale i tak se budeme mít fajn, už se těším :dizzy_face:
22. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Holky jj mi by stacila i jedna noc, kvuli financim, ale dve bohate staci, od ctvrtka do soboty. co?
22. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
já souhlasím od čt do so :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ja súhlasím od štvrtka do soboty. A myslím, že záloha je 500 dokopy za všetkých. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Souhlasím čt - so
22. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Holky dneska konecne vlitnu i na normalni diskuzi a mam radost, ze to zije!!! :grinning: Jsem pro ct-so a strasne se tesim!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Super, že sa to rozbieha a kedy sa tam stretneme vo štvrtok?
Hodíte mi ešte raz link, kde presne to je? Dík. :grinning:
22. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Miruš - http://www.otevrena-naruc.com/index.html ... teda doufám, že se celou dobu jedná o tomhle :grinning:
22. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Marti dík. :slight_smile:
22. zář 2009 ve 23:32  • Odpověz
A Laola nerikala ze pojede? ksakru prace...baby pojdte sem :wink:
23. zář 2009 v 07:20  • Odpověz
Weli, Lao podle mě pojede, zatím nepsala, že by byla proti, ale teda termín nepotvrdila ....
23. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Marti no vsak prave, takove domenky.proste nahlasim tam holky co potvrdily a basta co vy na to?
23. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Jö jedu, je mi fučák kdy :wink:
23. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 14:05 • jaaninka
souhlas ct-so
a asi to je fakt 500 dohromady
23. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
Holky, tak u nás nic moc, MM nemůže z práce (může až někdy kolem 15.10 si vzít volno), nedostane volno teď,abychom jeli spolu. Takže bych musela sama, ale to bych musela s nějakou pražandou, ale to žádná nejede...takže já asi nic :pensive: To mne ale docela mrzí, jsem se těšila, jak zas poklábosíme...!
23. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Teda to jsou ale smutne zpravy :( a co jumik? tak chtela jet...
23. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
zdravím,
- obědy a večeře bychom Vám objednali a dovezli z jídelny učiliště kde vaří - ceny jsme pro tento školní rok dosud neověřovali, ale bude na úrovni ceny za "meníčko"
- záloha nám stačí 500 Kč , ale pokud to myslíte tedy motivačně, ať každá dáte 500 Kč a víte tak, že máte přijet , bude to asi tak lépe.

toto mi psala pani
24. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Ja ak by som mohla poprosť niektorú z Vás aby za mňa zálohu zaplatila, ja jej dám na mieste peniaze, lebo mňa prevod do Čiech stojí 10€. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
kocky neblaznite, ved teta chce tych 500,-kc za vsetky, tak naco proaktivne platit kazda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Weli, dik, ze to vybavujes :wink:
24. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Motivačně si to nebudem komplikovat, ne? Zaplatíme jednou 500Kč, ne? Však víme, že máme jet :wink: Dle mých zkušeností z minula, jak jsem nakonec nemohla jet, si to teď nechci ztěžovat zálohou :confounded: Holky, a už se fakt těším, potřebuju vypadnout :wink:
24. zář 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.