• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Aj ja potrebujem vypadnúť. :slight_smile:
24. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky, taky se těším ... se musíme dohodnout, kdo těch 500 teda zaplatí, po posledních zkušenostech nejsem pro, abychom platily dopředu každá 500, jak píše Pospichalka... pak je problém, když některá nejede a to se s dětma může stát - nemoci atd.
24. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
jo souhlas, zadne motivace, nas motivuje, ze se tesime :slight_smile:))
super, tak za 14 dni uz budem klabosit na miste....jupiiiii :sunglasses:

ja chci at jede talls....jak to zrobit?prijed do Brna a ja te vemu, nejaxe zmacknem (at te Tm nasadi na vlak, nebo lip bus studenagency, vem nejnutnejsi, zadny picicinky a jedem!) co?
24. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz
stacilo by autosedacka pro Tobika /do busu a pak do auta-pripadne muzu poskytnout nasi novou MC Tobi do auta), golfky si pujc nebo vemu svoje, jestli nepohrdnes a kdyz te TM hodi na bus a pak vyzvedne, tak ti staci jen ta autosedacka/vajco/ a kabela s vecma-par hader pro sebe a par pro Tobika, sklenicky muzem nakoupit u nas v DM at to netahnes a co resime? :sunglasses:
24. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky dneska jsem to říkala Talls..já se děsně omluvuju ale my nakonec nepojedem..já nevim jak to, ale mně se nějak nechce :confounded: teda moc ráda bych vás viděla a pokecala ale nějak se mi nechce jet takovou dálku..a to vše okolo..nevim moc jak to jako vysvětlit tak snad to pochopíte a nebudete se na mě zlobit :frowning2: ale zas na druhou sranu jsem děsně natěšená na jarní srazík až budou prckové běhat :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
Sam to je dobrý nápad, čo ty na to Talls? :slight_smile:
Jumik máš to dosť ďaleko. Škoda, že nepôjdeš, tie tvoje historky nemali chybu. :pensive:
24. zář 2009 ve 22:57  • Odpověz
Holky, díky moc, že na mne tak myslíte, ale obávám se, že bus by mi neprošel...jako kdybych jela sama, tak ještě jo, ale s Tobim ne...to by mne MM radši do Brna nebo rovnou na sraz hodil, ale to jsem právě nechtěla, jel by 4 cesty a je to mooooře kilometrů. Škoda, že to není o týden dýl, to už by si mohl vzít volno...ještě dumám, jak to provést....možná bych mohla jet s kámoškou, má rok a půl starou holčičku...ale to mne jen tak napadlo, nevím, zda by se jí chtělo jet takovou dálku...
25. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
fakt ne, jo?me to prijde docela pohodove....kor jestli se jeste vleze do vajicka, toje takove posledni obdobi, kdy se daji prckove prevažet kultivovane, pak uz to bude horsi. No kdybys rozmyslela, casu dost.
25. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Holky u nas se zkomplikovala situace, jednak jak jsem psala MM operace to je blbe a jednak v patek mame velkou oslavu od tchyne. prosila jsem o prelozeni, ale pry je vse domluveno. zrovna v patek. nevim jak to ujdelat zda jet ctvrtek az patke nebo jak kurnik sopa, jsem nasrana jak cert, ani MM n a me nemuze mluvit :angry:
25. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Weli, tož to je pitomé :frowning2: Tak a kdyby jsme to šibly ještě o víkend? To by mohla i Talls....nevím, no :unamused:
25. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Pospi nechci to komplikovat, jsem nastvana a uz jsem se tesila a pocitala s tim ach jo.... :unamused:
25. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
mne tiez nerobi problem ist este o tyzden neskor, mohla by aj Talls :wink: ...ako chcete, prisposobim sa vacsine.
25. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Holky, mě případný posun o týden taky nevadí, navíc pro většinu z nás to bude lepší i finančně, že jo .. už bude po výplatách :grinning:
25. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Ani mne to nevadí posunúť o týždeň. :slight_smile:
25. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
me to taky nevadi posunout, aspon teda myslim ,ze tam jeste nic nemame :slight_smile:
25. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
Juuuuuuuuuuuu vy b yste byli zlate, otazka je zda je tam volno a taky zda nebude moc zima :wink:
25. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Nechci to ale komplikovat, kdyz uz jsme se dohodly. zalezi na vas, ja bych se na vas prijela podivat :wink:
25. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Zima si myslím, že ešte nebude a skús napísať tej babe či je tam voľno.
Dík Well. :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak ja nevim, co bude, zjistim az se vrati MM, co ma v planu za 3 tydny, teoreticky myslim, ze no problema
25. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
JJ psala jsem uvidime. a nebo ze bych se vykaslala n a oslavu? ha :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Uvidíme, co písne paní :wink:
25. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Je, vidím, že změny...no, mne by určo ten pozdější termnín vyhovoval víc...MM má odevzdat do 15. projekt v práci...tak snad by fakt mohl...a uvidíme, co příbuzní, ale snad v říjnu taky nic mít nebudou, abychom se tam mohli stavit...
Je, super, tak ono to snad nakonec vyjdééééééé....a MM si bude moct v moravských krajinách zkoušet ten svůj nový objektiv :grinning: :grinning: :grinning:
Též by nám mohl zkusit každé udělat portrétek s mimčem...jo, trošku bysme ho zapřáhly :grinning: :grinning: :grinning: (jako on není žádnej fotograf, ale baví ho to...tak by určo něco pěkného bylo...)
26. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Simčo, dobrej nápad s fotkama !
26. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Talls to je výborný nápad. :slight_smile:
26. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Talls, to by bolo supis, este aj pekne fotecky :wink:
uz sa tesiiiiim :sunglasses:
27. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky tak pani odepsala ze termin je volny ale ze by se jim to z organizacnich duvodu hodilo vice ten co jsme zvolily jako prvni takze tak.
Vcera jsme byli ve stramberku a MM rikal ze me samotnoíu 100% nepusti s malym, ze by se bal tak ze by me tam zavezl treba na jeden den, uvidime :unamused:
27. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Takže platí termín od 8.-10.10.?

Weli, a ty si včera řídila nebo proč? TM bude po operaci, ne? :confused:
27. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Ale keď je ten druhý termín voľný, tak by mohli byť radi, že tam chceme ísť. Keď je voľný, tak čo majú za problém? :confused:
27. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Miruss nevim proc pani psala ze je lepsi prvni. Neridila, ale maly rval jak tur celou cestu a predstava ze na nej budu sama MM desi, mozna bude, on jde 5. v pondeli na magnet :unamused:
27. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak jak píše Miruš, když mají volno, tak proč bysme nemohly jet až o týden později ... Weli, zeptej se, jestli je s tím nějaký problém ....
27. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.