• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
:grinning: tak to nevim, nas Maty vyda za 10 deti, je sileny, dneska mi tatka rekl ze mam jeho obdiv, ze je maty strasny zivel, proste neposedi. ja uz se s MM ani nenajim najednou :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
weli tak super!
dokonce i prespite? no to je rozumne!
Pojede i manzel od Talls, tak muzou chlapi pomlouvat nas :grinning:
1. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Talls a vy tam budete z patku na sobotu jako my? to by bylo super.
tAKZE JA A TALLS S jm maji kazdy pokoj a pak vy holky asi po dvou. zatim se pani neozvala :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Kéž by nám paní potrvrdila termín, já se tak těším :dizzy_face: Ale raději o tom nebudu doma mluvit, aby to děcka neslyšely, aby mi na poslední chvíli neonemocněly :zipper_mouth:
2. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Pani mi neodepisuje, jsem z toho nervozni. :frowning2:
2. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Zdravíme,
- tak příjezd možno od 15 hod. ve ctvrtek
- s jídlem počítáme
2. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Weli, my bychom asi jeli ze čt na pá..., ale ještě nevím na 100%...zítra se dozvím od tety , jestli vůbec budou doma a ubytovali by nás...ale snad jo...Kdyby ne, tak si prostě uděláme výlet...jen se bojím, aby do toho zas MM nevlezla práce, teď o víkendu zrovna musí do práce :frowning2:
Snad paní napíše...v nejhorším si myslím, že by se v okolí určo našel penzion...v říjnu teda nemívají nějako velkou obsazenost, že...
2. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak je to v suchu, koukam :wink:
2. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
JJ pocitaji s vama, akorat holky se domluvte kdo psosle co neejdrive tu zalohu.
Tak my 100% prijedeme v patek, skoda, MM se tam bude nudit budu muset i snim, tak se asi nebudu plne venovat vam :slight_smile:
2. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Zálohu pošlu, díkes za komunukaci s paní :dizzy_face: :wink:
2. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
záloha zaplacena :wink:
2. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
weli to si delas prdel s tim TM, ze jo....ty voe, vy jste spolu doma skoro rok denne a on se bude nudit a ty se mu budes venovat, kdyz jedes na sraz z MK....no tak to je váááál dne, opět :sunglasses: ...kolik je mu roku...se snad zabavi, ne? nebo mas na zabavovani dve deti s sebou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pospi dik jsi sikulka!
2. říj 2009 ve 23:24  • Odpověz
Sami :grinning::grinning::grinning: jsem vas chtela pobavit. vubec nevim kdy dojedeme asi odpol. uvidime. :wink:
3. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
Pospi dík za zálohu, takže už sa teším. :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky, tak to vypadá, že se ve čtvrtek uvidíme, co? Tak to musím ve středu sbalit, protože ve čtvrtek ráno musíme zvládnout plavčo. Tak se musím na pevno domluvit s MM, aby nás ve čtvrtek odvezl ... ten bude rád že tady bude sám :angry: :grinning:
3. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Marti ale zraz je 15.-17.10, takže na budúci týždeň ešte baliť nemusíš. :slight_smile:
3. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Paradicka, aj ja sa strasne tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Weli, dikes za organizaciu a Pospi za zalohu, ste zlate :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Miruš, díky za upřesnění, já už s těma změnama, ani nevím, jaký je datum .... ok, tak 15.-17.10. ... já už fakt magořím
3. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Marti nemáš zač.
Aj ja sa už veľmi teším. :sunglasses:
3. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
já se taky tesim, se vykecáááááááám :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 23:13  • Odpověz
Supeeeer, domluveno!!!
No, já pojedu, MM říkal, že kdyby se něco potentilo v práci, že mne odveze :wink: ....ale jinak snad pojedem spolu ve čt.
4. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Simčo, supééééér, pokud by nááááhodou byla sama, tak se ti vetřu do pokoje, pokud ti to neva , ... ale jinak je mi jedno s kým budu spát na pokoji
4. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jasně Marti, kdyby nejel MM, beru si tě za parťáka!
Snad tam jsou pokoje tak dost velký, aby se tam vlezly 2 přenosný postýlky, taky že jo???
5. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holky moc se tesim, akorat me mrzi, ze se neuvidime s Talls, ze jedete od ctvrtka do patku. to my prijedeme v patek. :wink:
5. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Talls prosim te vy teda prijedete ve ctvrtek a do patku a jidlo chcete ve ctvrtek uz obed a v patek taky obed? at napisu pani. diky
6. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky, se tak těším až pokecáme, snad nás ti naši lezouni, stojáci nechají splknout !!! :grinning:
6. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
Weli, přijedem snad ve čt, ale oběd určo ne, kdyžtak až večeři (budem je tam mít)? V pátek oběd ano, ale možná jen pro mne, MM by si skočil do hospy, ta je tam poblíž,ne? A jestli mají večeře kolem 18 hod, tak i tu na pátek...ale snad by se to dalo i na místě doobjednat, ne???
Já jen doufám, že se u MM něco nesemele, nebo že neonemocní tobi...
7. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Talls uaaaaaaaaa teda takove pozadavky kazdy zvlast. no to si asi domluvite na miste. to by me pani asi jen tezko pochopila. takze jií nepisu nic.
7. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky v kolik ve ctvrtek dorazite?
7. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Nikul, já zatím nevím, pokud všechno klapne, tak mě MM poveze po práci, tak bych tam mohla nejpozděj ve 4 být. Ještě jsme se o tom nebavili ... snad ho nepošlou někam do světa, teď je 3 týdny doma na základně, tak snad nebudu mít "štěstí" ... slyšela jsem předpověď, má se po neděli ochladit na takových 18 stupňů. Není to sice co teď, ale to myslím zvládneme. Hlavně ať neprší :angry:
8. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.