• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Já tam budu taky asi tak kolem 16 hod, počítám. Povezem mladíka kolem poledne k babi a pak pofrčíme. Myslela jsem, že ho dám ve čt ještě do školky, ale nechám ho doma celý týden. Já se fakt dávám na modlení, ať ta malá pipina nic nechytne. :pensive: Jako tohle mě nenapadlo ani ve snu.
8. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Ahojte.
Ja ešte neviem kedy dorazím dohodnem sa s MM a Lao.
A ochladenie hlásia, ale mi to zvládneme. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
HOlkýýý, tak MM má snad odklepnuto v práci volno, tak snad proboha nebude Tobi nemocnej, to by bylo jediný problémo, abychom nemohli jet...
8. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Simčo super ... já ještě s MM nemluvila, včera tady byla návštěva, tak jsem to nějak nezvládla ... ochlazení hlásí dost drsný, už přemýšlím, co vezmu malé na oblečení, jestli i fusak, už teda vozíme španělskou deku, i dneska už bylo chladno ... tak to musím namyslet ... ale ve čtvrtek už na plavání nepůjdem, je to před odjezdem, nechci aby byla malá nemocná ...
9. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojte.
Koľko sa vlastne platí dokopy za ubytko a stravu? Aby som vedela, koľko si mám zameniť peňazí.
Dík.
9. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Miruš, mám dojem, že se tam platí 370,- za lůžko a noc, a snídaně stojí 90,- kolik bude stát to doobjednávaný jídlo to netuším ... paní asi nepsala, kolik celkem za pobyt, to je docela blbý, taky nevím, kolik vzít peněz ...ale tak odhadnout se to trochu dá ...
9. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Vlatne 2x370, strava dajme tomu 600, plus doprava a prkotiny, cca 2200 CZK by mi mohlo stačiť nie?
9. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Já myslím, že jo Miruš
10. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky, tak abych si to sesumírovala....jedem do tý Otevřený náruče ve Lhotě u Letovic, máme dojet ve čt odpo....Máme s MM rezervovanej pokoj na noc čt/pá...jo? To jsem zvědavá, jestli nás "vyhodí" už v těch 10 hod...možná budou chtít ten náš pokoj dát Welinkovům, co??? Můžem se kdyžtak nakvartýrovat k někomu k vám? Nebo Welinkovi nás tam nechají do odpoledne??? V pátek nechci nikam chvátat, chci si vás užíííííít!!!
11. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Talls jasne nechame vas tam, to je jasny, takze se spolu uvidime? v patek mozna dojedeme dopoledne, ja vubec nevim. je tam neco v okoli? chteli bychom nekam s MM zajit, nebyli jsme na dovci :slight_smile:
11. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Simčo, nějak to zvládnem, neboj ....
11. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jasně, weli, uvidíme se doufám aspoň pár hodin...chlapi necháme jejich osudu - budou rádi, ne? To by bylo super, kdybyste dojeli dopo!!!
Marti, dík...kdyžtak se někam namáčknem :slight_smile:
11. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
weli, teda...tak ty se konečně dostaneš na sraz...takovou dálku, na 1 noc ze dvou...a nakonec si ještě místo času s náma plánuješ výlet s TM...se kterým jsi rok doma, on je na PN,jo? :confused: trochu jsem z toho paf :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...asi jste se málo užili, nebo nás máš už plné zuby, když už nechodíš ani na diskuzi...ha, to jsem to tu napsala na plné kule, co? :grinning: :sunglasses: :grinning: sorrryyy, snad to Rostík zkousne a nechá tě aspon chvilu s náma o samotě :grinning:
11. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Kuwa, holky, napište mi kdy a kde, ať to nedohledávám sto let... díky :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 23:53  • Odpověz
Lao IP.

Kocky, myslite, ze tam urco bude mikrovlnka? V popise ju mau uvedenu, ale na fotkach kuchynky nie je :unamused: . Budeme ju potrebovat mimcam na obedy + vy ste takmer vsetky este kojicky ( okrem Talls a Welinky), ale ja ked som teraz odstavila, tak mame velky randal doma v noci, kym urobim mlieko. Tak by som tam nerada budila cely penzion :grinning: . A este ma napadlo, ze nas bude neparny pocet a byt 3 na izbe by bol pre mna ( aj vas ) v noci zabijak, tak ja si asi priplatim samostatnu izbu. Vyjde to len o 3 stovky viac na cely pobyt.
Inak ktora nemate cestovnu postielku, alebo nechcete z priestorovych dovodov viezt, tak tam poziciavaju :wink: .

Kocky, supnite sem pls v skratke zoznam, co asi beriete - najma take neobvykle veci - predsa len uz mate 1 zraz za sebou a mozno mate nejake vychytavky, ze co sa zide zobrat si. Dikes :slight_smile: .
12. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Sami ja myslela ze kyz tam prijedem na cely den vis. vsak uvidime co bude.
a nenervuj se , na diskuzi nechodim protoze fakt mam akcni dite a nemam cas na net :wink:
12. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Lobi, já na to spoléhám, že tam mikrovlnka bude, mám tentýž problém ... já teda postýlku znovu nepovezu, minule tam malá nespala, spí se mnou, ji budu muset nějak zabarikádovat, nebo samostatný pokoj a srazím postele, no nějak si musím poradit .... posledně jsem měla postýlku jen na odkládání věcí a teď ji má navíc půjčenou brácha.
12. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
hih, se směju, pry "nenervuj se" :grinning: , nebuuuj
doufam jen, ze jste se s megn na nás nedomluvily

postýlku beru, pádů na zem bylo už až až :unamused: , jinak plíny, oblečko, jídlo, nějaké mňamky pro sebe/nás na večer, určo si vemu nějaké minerálky, páč kdo ví, kde bude nějaká sámoška a tak, ať nemám žízeň, když kojím atd.
Urco obleceni teplejsi, hracky, perinky pro Domiho do postylky, at ma svou vuni, co zna, deku na zem no a svoje veci. Fotak, mmozna kameru?
12. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Sami ja s Majdou nejsem vubec v kontaktu, a kdybyste mi lezly na nervy tak nejedu na sraz nemyslis?
A postylku si budu pujcovat urcite ja, psala jsem pani. nemam jinou :slight_smile:
12. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
HOlky, bojim bojim, Tobi zas chrčí nosíkem, kašle, dnes nechtěl vůbec mlíko na večer, asi ho to víc zahleňuje...snad to prďolka zvládne, abysme mohli jet. To bych se fakt posrala, kdyby to neklaplo kvůli jeho nemoci, vše máme zařízený...MM v práci, ubytko u tety, sraz se sestřenkou....jsem nervéééés.
Ani jsme nešli na to cvíčko, abych ho nechala v pohodě, sice jsme byli venku asi hoďku a půl, ale byl tak zabubanej, že mu muselo být krásně...
Jinak berem svou cestovní postýlku, deku, atd pro Tobíka...hlavně dečku na zem, až je někde vypustíme ve společenské místnosti...pak samo hadry , beru radši víc a teplejší...snad proboha nebude na nule...a něco pro sebe jak píše Sami...nějaký vínko( i když píšou, že víno mají od 50 -300 za 0,7lahvu), dobroty...na mikrovlnku spoléhám...bez ní jsem v pytli!!!
Jinak já nechám MM svému osudu, on se snad nějak zabaví...my budem krafat o kravinách a on se může dívat na telku, spát, válet se, odpočívat, ne??? Jako v tom nevidím problém...fakt nevymýšlím, jak by se mohl zabavit... :grinning:
12. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holky, jak je to vlastně objednané s těma pokojema? Máme samé dvoulůžáky??? Nebo jak to paní vymyslela??? Myslím, že v takovém počasí, jaké bude tam fakt nebudou mít plno...že, tak může dát pokoje pro 2 maminy třeba i třílůžák nebo čtyřlůžák za normoš cenu na osobu, ne??? Já jen tak ze zvědavosti...

A kdo teda jede?
Marti, Sami, Nikule,Miruss,Weli v pátek, My, Lobka, Pospi...možná Laola...na koho jsem zapomněla?
Neznám osobně Lobku a Pospi a Weli...jé, se těším!!!!
12. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
talls tes se, ostravandy jsou fajn a myslim, ze Lobka bude superfajn :wink:
12. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky, já to s tím Markétčiným spaním musím nějak vymyslet, postýlku jsem půjčila bráchovi, tak malou nějak zabarikáduju, aby nespadla, než půjdu spát ... ona sebou moc nemele, ale ať s váma můžu posedět. Jen doufám, že tam děti neonemocní z toho náhlýho ochlazení ...
12. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Holky, já se tak těším!!! U nás to ale bude asi jak minule...na poslední chvíli nejasné...ale snad to dobře dopadne, jako v květnu :slight_smile: To jsme taky jeli téměř od Mudr....
12. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
talls jedete a basta, okamzite se vylecte :dizzy_face:
abraka dabra. sim sala bim...a jste zdraví :grinning:

ja se taky tesimmmmm
marti, toz nevim, ja bych se nepobavila,kdybych vedela, ze se D. muze vzbudit a cestovat a predstava padu, sakra...takhle jsem to naposled proflakla v OV na navsteve, Domi spal uprostred manzelske, zabarikadova n a ja chodila koukat klicdirkou az se vzbudi a behm 3min se vbudil a vyrazil na pruzkum a ja pak slysela az pád :cry: :frowning2:
12. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
jé, vy tu jste, a já celý večer přemýšlím, co vzít sebou na sraz, a abych něco nezapomněla, plánuju že zítra si udělám seznam a zajedu nakoupit :sweat_smile:
Mikrovlnku doma používám, ale klidně ohřeju skleničku na sporáku a vodu si převařím dopředu nebo koupím anču a jen ohřeju, ale pokud mají vlnku v popise, tak tam beztak bude :wink:
Postýlku si beru svojí, dneska jsem si jí přivezla od našich.
Já se taky těším, bojím se ale počasí, na vysedávání venku už to nebude. Pokočíkovat a dom. Uvažuju, že si vezmu i pro sebe zimní bundu :confused:
Simi, já znám osobně jen Sami, Laolku, Weli a Majdu, nemyslím si, že Megn přijede :frowning2: Takže vás neznám větší polovinu a budu určo ZMATENÁ :sweat_smile: Určo se vás budu stydět, já jsem stydlín :sweat_smile:
Děkuju za postřehy, co sebou. A jídlo teda máme pro sebe pořešené? Budeme mít snídaně a obědy, takže asi ještě něco malého na véču? Jogurt nebo tak....
S pokojema se snad nějak domluvíme, mi je to celkem jedno s kým budu, Janka je zvyklá na šrumec. Někdy má problém s usnutím viz dnes až v 21, ale to připisuju zubům. Standart usnutí je do 20h. V noci se budí, ale nebrečí, většinou. Rušit vás snad moc nebudem :wink:
12. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
nejak se rozhodime dle momentalniho rpzpolozeni prcku a jejich rezimu treba ve stredu vecer zde,hm?

Domi sni sklenicku i studenou :sweat_smile:

ano ano, pokyvuji a prikyvuji, pospi je ukecana na MK,ale ve skutecnosti stydlinka.... :grinning: :dizzy_face: le neni proc, dame panaka at se aji decka pomějou a bude to v poho

uz u nejsem

pospi.standard s D...ale snad to prijmes jako feedback, dobrou noc
12. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
Njn, slovo standard jsem nesnášela v diktátech :confounded: Nedávno jsem ho tu použila a musela jsem mrknout do slovníku. A teď jsem ho stejně zkonila... Ale tak svatba, řeknu si svatební, slyším d píšu t :grinning: :wink: (to má být citace se Slunce, seno a pár facek :wink:)
13. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky, pani psala kdx asi dorazite? napiste prosim...diky
13. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.