• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Ahojte.
A chladnička tam je?
A nebudú tam večere, to som nejak prehliadla. :confused:
Mňa bude viezť MM, prídeme vo štvrtok večer, ale určite po 16:00. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja kľudne budem s niekým na izbe. Môžem byť so Sami ak chce. :slight_smile:
A ja beriem cestovnú postieľku. :slight_smile:
Už sa neviem dočkať. :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Weli, já cca kolem 16, počítám. Snad nebude kalamita cestou...
13. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Tak my bysme vyrazili nějak po obědě asi...nebo já vlastně nevím...ale do 16 bych tam chtěla být určo...možná i dřív...tak cca mezi 14.30 a 16???
Snad se nerozmarodíme...MM má taky kašel...kurdec.

Jo a večeře nejsou, jo? Neva, stačí pečivo a něco k tomu, co...snad ledinčka bude, když je kuchyňka...já teda spoléhám na tu mikrovlnku... :slight_smile:

Weli , pro nás jsi neobjednávala žádné jídlo, vid? Teda kromě snídaně, ta se podává v penzionu, tu máme objednanou, je to tak?Dík.
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
já určo dorazím dřív než v 16, domluvime se s Nikulema, ja bych doma nevydrzela cekat tak dlouho :slight_smile:), pokud nebude hnusne a tak, urco drive, at to tam omrknem nez bude tma
zatim nevim, s kym spime, nevim, jestli s nama pocitaly Nikulky?, klidne s Miruss, zalezi jak se tu domluvime
ja bych tam chtela byt klidne v 14h
13. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Sami keď si dohodnutá s Nikul, tak ja môžem byť na izbe s Pospi, ak nie je s nikým dohodnutá. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Talls nene pro vas jen snidane.
A vecere je moznost, dovezou ji pro vsech 7 maminek.
Jinak jsem psala ze kolem 16 vsichni dorazite. nikdo se tady neozyval, tak nevim.
13. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Miruss, nejsem s nikým dohodnutá, klidně můžeme být spolu :wink:
13. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Tak jsem vam jeste zjistila:
v kuchyňkách je vařič, lednice, MW trouba, konvice, nádobí
13. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Weli, máš dneska s paní dopisovací den? :grinning: a díkes :wink: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Sami, já dost dobře nevím, co dělat ... postýlku momentálně nemám, tak to budu muset vyřešit nějak na místě. Přece kvůli tomu nezůstanu doma, já jet chci!
13. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Well si zlatá. Tkaže dá sa aj večera, to je super. :slight_smile:
Pospi už sa teším. :slight_smile:
Mňa dovoze MM, keď príde z práce. Bude sa ponáhľať. Ale ja Sami napíšem SMS, keby som meškala, aby ste sa nebáli. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Miruss, tak ať sa TM ponáhla, ale opatrně :wink:
Marti, paní píše, že mají na půjčení postýlky, bude jich mít určo několik. Však uvidíš, třeba v ní Maky zrovna zabere :wink:
13. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobre ranko, kocky asi moc depkujem, ale taketo pocko som teda ani vo sne necakala :angry: . Vas vsetky vezu manzelia ( az na Sami a Nikul, ale tie to maju za rohom) - ja cesta 3 hodky, letne pneu ( nestihneme prezut), tak mam stale zmiesane pociity. Strasne chcem ist, ale bojim sa. Uz som trosku aj zbalena, prachy zamenene ( mam len 1800,-) - myslite, ze sa tam bude dat platit kartou? Asi tam zavolam a opytam sa rovno aj na pocasie. Som sa tesila, ze si tam pozrieme ten zamok v Letanovciach, aj so zahradou, ale ked bude taky silny vetrisko, tak asi ani nos nevytiahneme :confounded: .
14. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj Lobka, no, mne je taky nanic, že se to počasí takhle zvrtlo...ale myslím si, že i když teda teplo fakt nebude, tak zrovna na Moravě bývá nejtepleji, tak že sníh nás snad nečeká... :wink: ...myslím, že i prochajdu zvládnem, vždyť v zimě jsme taky chodili, ne??? Holt nebude to tak komfortní, ale zvládnem to! Cestu snad taky, máme velkou výhodu, že jedem ve čtvrtek, tak to by nemusel být provoz a že odjíždíme v sobotu, tak podobné, snad to nebude tak děsné. A obě cesty budou cca odpoledne, tak námrazy a tak taky nebudou, to fakt si myslím, že bohudík ne.
Mne víc děsí to, že Tobi není pořád OK...dnes jdem do poradny, tak ho Dr zkoukne a jestli mi řekne, že nikam, tak teda nevím, co budu dělat... :frowning2: ...ale teploty nemá, prostě jen kašel a rýmu...nerada bysme nakazili všechny ostatní :frowning2:
Ale prostě to musí klapnout, já už se tak těším!!! Až poznám nové tváře a znova uvidím již okouklé :grinning:
14. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Lobka my by sme ťa radi zobrali, ale máme len štvormiestne auto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ja si myslím, že to sneženie hrozí viac na severe.
14. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky, já jsem asi v pr...i, malá se probudila s teplotou,38,5 po odečtu, to je asi pomsta za všechny moje hříchy :cry: volala jsem doktorce, je tam do 12, tak na malou koukne, tohle jsem teda nečekala. Včera dost fučelo, jsem asi k té mamce neměla jezdit, ale svítilo sluníčko a malá byla nabalená jak medvěd, tak to asi nebude počasím .... dám vědět, jak jsme dopadly. Já včera už začla balit ... to mě tak s...e, další komplikace

Mimochodem, tady fučí jako pra.e, tak malou zabubám, než dojdeme k té doktorce, tak budeme pěkně vyfoukaný
14. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Holky nejak se nam to rozpada ted sraz, doufam,l ze tam aspon nekoho potkame. :wink:
14. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky, jsem s malou nikam nešla, rýmu nemá, nekašle, nechci s ní chodit 2 hodiny po Vyškově, ještě by v čekárně něco chytla ... uvidíme
14. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Holky, odkaz na počasí na čtvrtek, pátek - oblast Blansko:
http://pocasi.centrum.cz/pocasi-v-cr.phtml
14. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Ťukněte si na Jihomoravský kraj a tam se vám ukážou jednotlivá města, pak ťuk na Blansko a na boku se vám ukáže předpověď ... holky, já bych tak pokecala ....
14. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Talls dik za podporu :slight_smile: . Jasne, ze ked bude kosa, tak prechadzku dame, ale keby bol nejaky mega severak, tak neviem-neviem :confounded:.
Miruss, dakujem :slight_smile: , ale tak som to nemyslela. Uz mam jedno, keby som musela ist hodku a pol do Kalnice, alebo 2,5 hodky na Blansko, to je priblizne jedno. Ved to uz nejako zvladnem :wink: .
Marti, dufam, ze to budu zuby.
14. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Marti, tak ty myslíš, že nepojedete??? Ach jo...teda to se nám to nějak zužuje...já budu vědět až po kontrole u Dr, jdem na poradnu, tak se jí zeptám...jako nebudu jí vyprávět, že chci jet na sraz, ale jestli může tobi do společnosti...
14. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky,

konecne jsem se sem dostala. Koukam, ze sraz se komplikuje... U nas je to taky zajimavy. Mam fofry v praci, ale hlavne nas zlobi auto. MM me nechce pustit, ale nastesti to neni daleko tak to risknu. Pojedu holt pomalicku...

Se Samickou budu zase rada na pokoji, jen teda mame trochu jinej spaci rezim. chodime spat az v 8 a spi tak do 7:30, ale rezim tam bude stejne vselijakej... :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Nikul, MM už mi taky naznačil, že by byl radši, kdybychom byly doma, ale znáte mě snad už, tím víc chci jet, zvlášť když to máme hodinu cesty od baráku.
Vím, že hlásí déšť se sněhem, ale fakt bych ráda jela, ještě nemám nic pobaleno, ale polívku už vařím, ať mám pro malou sebou na oběd. Jinak koupím jen kojeneckou vodu, nebo mám doma Dobrou vodu, tu ona může taky, nějaký sladkosti, na můj večerní hlad, hadry jsou vypraný, tak jen pobalit, to nebude tak náročný, plíny mám, žádná móda nehrozí, páč je nutná bunda a čepice atd. To zvládnu pobalit večer ... teď už byla malá dobrá, tak třeba fakt ty zuby, jinak na ní nic nepozoruju. Odpo ji vezmu nakoupit, vyzkoušíme tu kombinézu, včera v bundě byla jak medvěd Brtník.
Už mám vypranou i deku, na které si malá může na zemi hrát, fakt bych chtěla jet.
14. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Simčo, mě už napadlo, kdyby se to totál pos...lo, že byste se u nás mohli stavit cestou od známých, až pojedete domů, třeba jen na kafíčko ... ale to beru opravdu jako krajní řešení, já bych tě fakt chtěla vidět.
14. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
nic se neposere, jedem a vsechny!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Nikul, hlavně myslet pozitivně :wink: že jo
14. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Nikul, máš zimní pneumatiky na autě?
14. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Šmarja, baby, nestrašte, že nejedete :confounded: MArti, co vy tak naráz? :frowning2:
NIkul, holky, jj, jedem a všechny!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Budu na vás myslet, Lobi, Nikul, Sami, ať dojedete, mamky, bez problému. :wink:
R. včera přezul naše auta i od našich, jistota je jistota. Já jsem teď cvičně zkoušela nasadit nánožník a pláštěnku na golfky. :sweat_smile: Já jsem teď cvičně zkoušela nasadit nánožník a pláštěnku na golfky. :sweat_smile:
14. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Nik, hadam auto nesklame - nieco vazne?
Pospi, Richard je super, ze uz prezul - my sme nestihli a dnes uz ani nestihneme :unamused:
Marti ja myslim, ze to bude teplota od zubov, je poobede a nehlasis ziadne zmeny na Marketke, tak snad o.k.

Babule, takze dobre chapem, ze zajtra tam uz mame veceru?
14. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.