• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Holky, tak jsem si volala na penzion, dá se tam dojet po letních pneumatikách, od nás teda určitě ... pán mě uklidnila, že je tam pošmourno, občas sprchne, tak jak všude v nižších polohách, tak snad to bude ok

Pospi, já beru hlubokej, to bude mít MM zas radost!
14. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
No auto nam uz dosluhuje... v unoru v nem kamil lehce boural a od te doby to jde z kopce. No a ted se tak podivne chveje. Nekde tece olej.. No uvidime. Dnes se jdem snad podivat na nove/stare auto a uz se tesim, jestli to klapne...

Gumy mam prirozene letni a snad snich nebude...
14. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Nikul, ve Lhotce sníh není říkal pán z penzionu
14. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Nestrašte s komplikáciami, prídeme všetky ok a drobci budú zdraví. :slight_smile:
14. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
jezis holky....to je fakt sama negativni zprava tady, nechte toho!
strasne drzime pesti vsem z daleka, co pojedou, jedte opatrne, na dalnicich snih rozzzhodne nebude, klidek, hlavne si dolijte ostrikovace zimní smesi,at hezky vidite na cestu a pekne pianko v pravem pruhu. At si kazdy specha, my jedem bezpecne.
Nezapomente si vzit fakt teple veci, ponozky, cepice, RUKAVICE a prckum taky vse. Nejak to dopadne. je to velka skoda, ze ten minuly tyden se to odpiskalo, ale to je proste osud :grinning: , tak doufam, ze hlavni hrdinove noveho terminu dorazi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jejda Nikule, zni to trochu strasidelne, ale je fakt, ze to nastesti nemas daleko...treba bychom se nejak?nevim jak? :sweat_smile: vlezli vsichni ke me do auta?ale prezuto taky nemam....
14. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Sami, o kolkej asi vyrazas z domu? Pojdem cez cele Brno tak keby som nahodou nevedela trafit :grinning: , mozem ti brnknut?
Trosicku zvazujem, ze ci nevezmem so sebou Natalku ( 7-rocny tvor nenarocny na udrzbu :grinning:) - stacia jej sladkosti, PSP-cko a prenosne DVD-cko a neotravuje :grinning: , ale zas ked treba pomoze trosku postrazit a najma v aute by mi to pomohlo, lebo nemozem mat autosedacku vpredu, tak by bola vzadu pri nom, bola by som kludnejsia a nemusela by som na kazde zamrnkanie zastavovat. Nevadilo by vam to?
14. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Lobka, já myslím, že by Natka nevadila, byla by sranda...my takhle byli asi 10 dospěláků (tehdy nám bylo asi 25 let) a 6 leté dítě na Velikonocích...byla to sranda, ty jeho hlášky a vše super, se s námi taky bavil..ale je fakt, že jsme tam neměli mimina... :grinning:
Jinak my jsme dostali "požehnání" od Dr...ptala jsem se, že má furt ten kašel a jestli můžem jet na prodloužený vikend, tak říkala, že jo, že se nesmí prochladit, ale že jinak jo....že průdušky má čistý...a že když neměl teploty, tak fajn...takže SUPEEER, my jedem.
Jo, a z MM vypadlo, že má zítra jen půlden dovči, takže my dorazíme myslím na tu 16 hod,možná i později, nevím...Ale ráda bych z Prahy vyjela do těch 14 hod, tak snad...
Tak se těšíme!!!
14. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Holky, u nás to vypadá zdravotně ok, ráno to byl nějaký úlet
14. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Samé lepší zprávy navečer :dizzy_face:
LObi, Natálku vezmi, já v tom nevidím problém :wink:

Šmarja, ta hvězda nahoře vyzpěvuuuje... :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
:wink: Ahoj holky, maly sice kasle, ale jinak ok, mam uz cast veci nabalenych tak super. mame prezuto po tech dnesnich kalamitacj bychom si na letni pneu netroufli, a vubec kdyz jsme je meli sjete.
Tesim se, a Sami nestvi me :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Lobka Natálku kľudne vezmi, žiaden problém. :slight_smile:
To sú dobré správy. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Lobi Natalku klidne vezmi,
Marti zjistovala jsem a maji dve postylky, takze klidne muzes taky vyuzit.
Jinak pani psala ze odjezd v sobotu do 11hod, tak jsem ji psala, ze jedeme z cele ČR i SR a ze s malyma detma, ze bychom byli radi kdyby nam vysla vstric a treba nechala prcky dospat na pokojich. :slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky mam vzit visnovku na mlaskani na vecer? ale z ceho ji budeme pit ?:slight_smile:
14. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
weli, ja te nestvu, si delam prdelku :grinning:
lobi, klidne ji vem, jestli se nebude nudit nebo tak.jeste nevim, v kolik vyrazime (cekam na Nikuli IP), ale v Brne nezabloudis, pojedes od Blavy?tak na Centrum a Svitavy, da se rict, ze to je porad rovne, fakt. ale klidne vas nekde pockam, idkyz si po ceste udelam pidi zajizdku na nas pozemek, asi 2kilometry, muzete jet se mnou. Kdyztak klidne volej. V koli asi budete vyrazet vy?

ja pred cestou pujdu do tesca, tak koupim nejake laskominy.

hoůly, nezapomente si chuvy, at vecer, az budem klebetit nekde, muzem monitorovat prcky
14. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Sami jj ja to pochopila, kurnik, te asi obejmu jak te uvidim :grinning:
Holky mam GPS ale jsem z ni blb, jsem zvedava kam dojedeme :slight_smile:
ja vezmu teda visnovku a mozna neco mnam. uvidime, uz tak budeme mit narvany kufer, pak pokracujeme na jih moravy do nedele
14. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Weli, jasně, višňovku vééééééém :slight_smile: ...akorát škoda, že s váma nebudu moc zapařit v pátek večer... :frowning2: ...se "vožerem už vodpoledne", ne :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Talls hihi jsi silenaaaaaaaaaaa, ale proc ne :grinning: beru litrik, pro dalsích 50l jedeme v sobotu :slight_smile:
14. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
V sobotu o 11 a mi zdá skoro, ja som myslela, že tam budeme mať v sobotu aj obed. :confused:
A niečo na večer som aj ja už nakúpila. :slight_smile:
Ja ešte nemám nič zbalené, zajtra sa musím činiť. :grinning:
14. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Miruss taky me to prekvapilo, buhvi jak to vse jeste dopadne. s veceri zitra moc nepocitejte, kdo vi jak to pani poplete. psala jsem ji ze mame deti a ze je aspon snad necha dospat dopol na pokojicH :unamused:
14. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
ja mam jen pro Domiho par veci na hromadce a ted jsem si psala na papir, co nechci zapomenout

jsem holky dneska objevila v poslednim pytli s obleckama /moje zasoby z predtehu/tehu :sweat_smile: / spoooustu veci vel. 80...jejda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . No mame vystarano az az myslim. Ale budou vetsi,tak nam aspon vydrzi!
14. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Já už něco pobalila, teda hlavně Tobiho věci, taška jak na hokej velká...to je síla...a to není vše, zbytek zítra...si tam přihodím ty svoje 2 trika a spodní prádlo, pár šminek a jsem zbalená, hlavně, že má Tobísek plnou tašku, snad něco veledůležitýho nezapomenem :grinning: :grinning: :grinning:
My bůh ví, kdy dorazíme, musíme se stavit u našich pro postýlku a ještě MM říkal něco že se musí stavit u kámoše, je to teda všechno cestou...ježiš to nechci vidět, jak se bude tvářit v pátek, až budeme muset vyklidit pokoj...dopo že jo...nebo jak to bude a já chci být s váma co nejdýl...ten se picne...se snad nezhádáme...
Už jsem z toho všeho sblajsla 2 Kofily...dieta před cestou :grinning:
MM je nějakej nervozní, co tam jako bude dělat a tak...a že je hnusně a bla bla bla...jako kdybych za to mohla, že je hnusně :angry: , je jak malý dítě...
14. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Weli, tak postýlku mám, kamarádka mi ji dovalila ve 20 . hod , moje družka v boji !!! Já teda nabaleno nemám, malá navečer usnula, tak pak usnula až ve 21,30 ... umyla jsem si vlasy, a všechno ostatní mám pakovat. Něco nachystám za chvíli, ať vím, co ještě žehlit ... já beru vínko!

Simčo, to zvládnem, ať se TM nefiltruje negativně a nedává furt najevo, že tam jede jen kvůli tobě :grinning: ty řeči, co tam jako budeme dělat slyším ze VŠECH stran, tak říkám, že to co doma, ale přitom pokecám a nemusím uklízet :grinning:
14. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Sami dik, ale asi by cakanie sa v Brne bolo too much complicated - radsej by som ti brnkla, keby som nahodou moc bludila :slight_smile: . Asi vyrazame okolo 12-tej, cize okolo 14:30 tam budeme. Bude tam este niekto takto skoro?
A to tam nebude prvy den vecera :confused: ? s prazdnym bruchom sa hned opijem :grinning:
15. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
Sami a este pls, ake je u vas v Brne dnes pocko? Prsi, alebo snezi?
15. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobre ranko,

tak my mame se samickou sraz u nas (asi 15km za brnem) v 14:30. Takze tam budem v 15:00.

Jinak tady teda snezi, ale skoro vsechno se to rozpousti.. Male se vlocky strasne libi :slight_smile:

Nejak nam to pocasi uplne nevyslo.. ale my si to uzijem i tak, se tesim.. :slight_smile: jen teda nemam nanoznik, tak to snad zvladnem nejak i bez nej...
15. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Hm, u nás na severní Moravě je prý kalamita, jsou prý zavřené některé cesty :unamused: Snad to nebudou ty, po kterých pojedem :confounded: Richard mi volal, že mu chlapi říkali, že kam chcem jet, že stejně nikam nedojedem, ale u nás není sníh, taje to :confused: On má kámoše, kterému já říkám Černá kronika :grinning:
Já jsem dneska vstala hore zadkem a vystoupila jsem levou nohou. Nedaří se mi :frowning2: Ale snad všechno dobře dopadne :wink:
15. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Ja ešte neviem kedy dorazíme, záleží na MM. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja už balím, Zuzka má plný kufor a ja pár vecí a ešte idem baliť plienky, hračky a jedlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
U nas bieda - MM od siedmej rano obehal 3 servisy, ale nikde nam samozrejme gumy nevymenili. Kupil a nalepil mi cesku dialnicnu znamku, ale ked sa vratil, tak sme sa stihli aj pohadat :pensive: ( boji sa, moc nechce, aby som sla) a do toho este pindaju nasi, aj svokrovci, ze ci som normalna :confounded: . Aj v Blave snezi. Tak neviem, co mam robit :frowning2: .
15. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Já se z toho fakt picnu, to počasí nám fakt nepřeje...ach joooooo!!!!
MM taky furt pindá, že toto a tamto...no, jako na jednu stranu ho chápu...že, když se podíváme ven, ani psa by nevyhnal...no, snad to všichni zvládnem bez úhony a bude to nejlepší sraz !!!
Jestli my teda vyjedem vůbec...písnu pak Martě...nebo Samičce, ti tam budou asi dřív...
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Lobi, to je blbé :confounded: TM má o vás strach, já se nedivím :frowning2: Škoda, že nebydlíte blíž, R. by vám kola přezul. Bude velikánská škoda, jestli nepřijedeš. A zůstává sníh nebo taje? V Ově taje... ale zase jestli nasněží, tak pak ještě cesta zpátky :confused: Píšou, že nejhorší jsou na tom se sněhem horské oblasti a Sev.Morava. Myslela jsem, že dole na jihu sníh není. Zaleží na tobě, jestli si troufáš..... :frowning2: Jsem ti moc nepomohla, co? Jako strašně tě chci vidět, ale zase jako za cenu, že musíš odřítit ten kus sama s nejistotou sněhu někde cestou, raději si na setkání s tebou počkám na příštím srazu. Ach jo :frowning2:
15. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.