• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
Lobi, ve Vyškově (kousek od Brna) neprší ani nesněží
... včera chlapík z penzionu říkal, že oni nejsou tak vysoko, že myslí, že tam ani sněžit nebude ... tak třeba budeme mít štěstí. Holky, nebojte holky, to zvládnem, hlavně v klidu, ať všechny dojedeme v pořádku.

Simčo, MM dojde 14,30 z práce, tak hned jak budem nachystaní tak vyrážíme, tak dej vědět, tady přestalo i foukat, ale jak je jinde nevím. Obrň se nervama Simčo !
15. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Lobi, nemáš to jednoduchý, pod takovým tlakem :frowning2:
15. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Simčo, hlavně bacha na vysočině, tam je to vždycky nejhorší to počasí ... budu držet palce.
15. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
U nás prší. Našťastie nesnežé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lobka rozhodnúť sa musíš ty, ja by som ťa rada spoznala. :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Ja už so zbalená, dúfm, že som nič nezabudla. Mám 2 kufre plus kozm. kufrík, ako keby som išla na 2 týždne, ale to robia tie Zuzkine plienky. :grinning:
15. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Miruš, já to těžce dávám s malou do kopy, spoléhám jak půjde v poledne spát, že to dorazím a bude to mít hlavu-patu, takle je to zmatek. ...tentokrát jsem si nestihla nic napsat, co nezapomenout, tak snad dovezu všechno co bude potřeba :grinning:
15. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Marti hlavne dovez seba a Markétku. Ostatné sa dá dokúpiť. :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak som navarila nasim zeleninovu polievku a halusky, nech maju co jest a Natali ma ukecala, nech ideme, ked uz nesla do skoly :sweat_smile: a ze chce vidiet babatka.
Ked MM skonci meeting, tak mu este brnknem, nech sa udobrime a okolo jednej padame. Aj ja mam nejak mega vela veci - prave som nabalila 2 igelitky jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: + postielka, kocik +3 tasky. To robia tie zimne veci a fusaky a tak.
Takze prideme - neviem kedy,pojdeme pomaly, ale tesim sa velmi, jupiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Lobi, super, budeme držet palce a těšíme se na vás. ... já to začínám dávat dohromady, pro sebe jsem ubrala už nějaký věci, ale pořád je toho dost ...
15. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Lobka nezabudni si pas. :slight_smile: Kvôli deckám. :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
holky, jste sikulky, vsechny to zvladneme a Lobce posilame moc energie na pohodovou cestu! ma to z nas nejtezsi, nejdal a sama!!!
Ale do Brna z Blavy po dalnice, hezky 100KM/H v pravem pruhu a pres Brno furt rovne, rovne, fakt nemas kde zabloudit, pak smer Svitavy, skoda, ze se to blbe casuje, klidne bysme s Nikulema na vas pockaly. Urco v Brne pojedes kousicek od nas. Ale my bydlime na konci zrovna uz u smeru Svitavy / je tu velke Tesco, pak Globus, to uz mas vyhrano, jsi na konci Brna a pak zase porad rovne).
moc drzim palce, mas to fakt tezke, ale Natali ti rozpytli Lukyho a ty se soustredis JEN na cestU!

pospi, veze te Richard a ten ma najezdeno habakuk, jezdi krizem krazem, co by si neporadil, kdyby musel za kseftem, taky jede a pocasi holt neresi...tak at nepindaji ani u vas :slight_smile:

welinkovi taky jedou a navic na zimnich, tak dobry

miruss veze manzel, taky ma najezdeno, pohoda.

martu taky veze manzel ,ktery ma najezdeno az dost.

tallsovi taky jedou vsichni a TM at me nesere kuwa...:slight_smile:, jak maly decko...jak ja bych se chtela nudit...sakra. at si veme fotak, navod a muze si to tam studovat, spat, nudit se, je tam sauna atd...ne?
15. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
jo a Lobi, tady v Brne ve meste je sucho nebo mirne mokro, ale neprsi ani nesnezi
15. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
SAMI, ty znáš habakuk? :grinning: Chtěla jsem napsat MIRUSS, že mám jen suchoše pleny a mám toho taky habakuk, a pak jsem to smázla, že habakuk nebude stejně nikdo znát :grinning: :wink:
No, a můžeme dát Simčinému M na pokoj všechny děcka a určitě se nudit nebude :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Fakt jen vtip :wink:

Holky, budu na vás všechny myslet. Já jsem dovařila brambory, ještě osmáhnu sekačku, až přijede R. oblečeme se a razíme přes Bartošky. :wink: Uvidím, jestli se Riška nebude chtít projet, že by jel s náma a R. by ho vyložil u mamky na zpáteční cestě. Ale Riška už se těší k babi, tak asi nebude chtít.
15. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
miruss a ja tentokrat hrdinku s latkovkama nehraju :slight_smile:, beru papirovky

souhlasim s programem pana Tallse
15. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Sami ,krásně jsi to shrnula, líp bych to nenapsala ...tak já vypínám net, nebo to nedobalím ... .čaute na místě !"
15. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky berete nekdo kombinezu pro prcka a fusak i nanoznik? vubec nevim co vzit. diky
Jj my jedeme na zimnich. MM uz planuje ze si zajde do sauny a do posilovny. jen doufam ze si tam mali nekde vyhrajou.
15. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Holky Laola nejede? dlouho tu nebyla. a ja hlasila 7lidi. no jsem zvedava jaka bude pani :wink:
15. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
weli kombi neberu, ale bundicku a spis davam vic vrstev nez kombo. Ale fusak mam. nanoznik na Bee neexistuje :slight_smile:

no, laola byla u rodiny a zdrzeli se a pak dosla a uz si to nestihla zaridit, nejak prosvihla to nase planovani...:frowning2:
ale pani to prezije, ono nikdy to neklapne na 100% jaxe naplanuje. zase Lobka bere dite navic ,taxe to nejak srovna
15. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
holky, tak tfuj tfuj tfuj, odpoledne tam
taky uz to zaviram nebo nedobalim a nevypadnem
15. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Sami jasne, jsem zvedava jak to tam dopadne s tim jidlem. asi prijedeme zitra kolem 2, stavime se jeste nekde na obed. uz se tesim.
Fusak mam, i nanozniík, mam i bundu i kombi, ale pochybuju ze v tomto pocasi pujdeme ven :wink:
15. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Fusák jsem brát nechtěla, ale beru na noc do postýlky, neberu peřinu.

Vyrážímeeeee, čáu ve Lhotě :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
aj my, cauteee a vsetkym dikes za pomoc, podporu a info o pocasi :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holky vsem stastnou cestu. My dorazime zitra :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
superbbbb sraz!
17. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
JJ davam Sami za plavduuuuu :slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
opravdu se nám vyvedl a buchta byla super i višňovka :wink:
18. říj 2009 v 00:16  • Odpověz
Sraz paráda, tak holky, zase na jaře .... hlavně zavčas založit diskuzi a začít hledat vhodnou lokalitu!
18. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky moc mě mrzí, že jsem tuto diskuzi objevila až teď, tak jak bylo na srazu? My jsme taky v prosinci 2008. U nás ve městě moc mamin není, tak bych ráda občas promluvila s váma, jestli můžu. :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.