• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podzimní sraz Prosincovek 2008

(Zamčená)
26. února 2010 
inak to Martine ubyto vyzera dobre, nie je to az tak daleko ani od nas a Miruss by to mala uplne na skok :wink:
Megn, odkial si?
7. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Lobi, mě to tam přijde takový útulný, tak mi to padlo do oka, že by tam mohl být klid. I vzhledově to vypadá dobře.
7. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky, měla jsem teď chvíli čas, a narazila jsem na tohle: http://www.certuvhradek.cz/cs/index.php
To se bude líbit holkám ostravačkám. I kdyby se tam nejelo teď, tak to může zůstav v hledáčku na někdy příště. Je tam i jídelníček, co tam vaří - samý dobroty :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Taky jsem našla tohle, je u toho i kuchyňka (dobrý na ohřívání jídla dětem, káva na pokoji atd.), jediný co je trošku blbý, je že je tam jen snídaně. To znamená si sami něco navařit, a to asi nee. Ale jinak to vypadá dobře.
http://jurasek.webz.cz/
8. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
Marti ten certuv hradek je moc pekny, ten se mi libi, ale zalezi jak se pak dohodneme. ted se vam blizi sraz letni tak uzivejte planovani :wink:
12. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Weli, mě se taky líbil. Jak jsem psala, i kdyby se jelo nejdřív na jedno místo, tak to druhý může zůstat jako tip na příště. Ať poznáme tu naši moravskou krajinu :grinning:
13. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
holky - tady jsem byla tak před 4 lety http://www.penziongaudeamus.cz/ a bylo tam strašně fajn!!! :dizzy_face:
ubytko žádný luxus, ale čisto, výborně vařili, krásné okolí... :wink:
myslím, že většinou to tam bylo po 2 lůžkách!, na každém pokoji malá koupelnička...
28. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Dedulko ten penzion vypada hodne dobre a vsak prehnany luxus nepotrebujeme.
Kdy tak myslite ze by se mel zaridit termin? nebo spise rezervovat? staci az v srpnu neni to pozde? :wink:
28. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
weli: těžko říct, ale možná, že když by jsme něco rezervovali raději koncem července, líp uděláme! :grinning:
28. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Dedulko, vypadá to dobře. Čtu že tam mají nějaký víkendový pobyty i pro dospělé s dětmi - hlídání zdarma !!! No vypadá to dobře.
28. kvě 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ded no asi jo, vsak behem cervence vybereme vhodny termin adomluvime se na miste a kdyz tak napiseme a objedname.
Sned tam nebude takova inteligentni pani majitelka jako u holek na srazu :angry:
29. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Holky, my jsme ji naštěstí moc neviděly, ale když se už objevila, tak to stálo za to. Ale dalo se ji "opomenout". Mě teda náladu nezkazila
30. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
:slight_smile: holky nemel by se zacit pomalu ale jiste planovat tento srazik, kde bychom asi jeli? at si zabukujeme nejake misto?
3. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kde jste kdo? :slight_smile:
tak jak to udelame se srazem? kdo by jel a kam tedy? :slight_smile:
9. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
takže? jdem se srazit?
piste tu, kdo pojedete kdykoliv, kamkoliv, at je to kdekoliv

jááse hlásííím
6. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
jáááá se taky hlásím :slight_smile:

Líbí se mi ten penzionek Gaudeamus ve V.Karlovicích, našla ho Dedulka, je to poslední odkaz na této stránce. Na Čertím hrádku ve Starých Hamrech (odkaz dávála myslim Marta) jsme byli před 3 lety na dovolené s ročním Riškou. Dalo se to tam celkem, já nejsem náročná, ale nic moc procházky s kočárkama a bez možnosti klohnění čehokoliv na pokoji :unamused:Já jsem si tam sebou brala aspoň rychlovarnou konvici na nutroš.

Beskydy mi ale přijdou hodně daleko pro holky z Čech :confused:

Frčím do Tesca, musím vybrat dárek pro neteř k 1. ročku.
6. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky, já se jen přidávám ... mě se líbily ty Luhačovice ... ale nevím teda jak ostatním .... zvlášť holky, z Čech to mají daleko ,,,, co nějaká ta Vysočina nebo východní Čechy, to by mohlo být tak stejně pro všechny ... po něčem kouknu, jak bude čas ....
6. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojte.
Ja od 16.9. môžem a najlepšie pre mňa je Morava, ale ak sa zasa nanominujem k Lao, tak aj ďalej. :grinning:
6. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
kyz to bude Vysocina , bude se to zdat daleko ostravačkám, i Andy rikala, ze teda je to daleko pro ni. no jo, holt proste nevim, jak to udelat spravedlive pro vsechny...asi nahaste ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++- to vam napsal kocour :slight_smile:
nejvdalenejsi misto bydliste a udela se vypocet pro presny stred nebo ja uz nevim no....
priste/nebo ted, muzeme udelat sraz bliz k Praze, hranicim se SR apod
ja se fakt do navrhu nezapojuji, cekam, co vypadne
6. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Holky, mně přijde nejlepší cca to Praha-brno, že to nikdo nemá vysloveně hrozně moc daleko, nebo jo?
6. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Koukám na odkazy kolem Ostravy a tak, to bych nejela, to by bylo pro mě už fakt moc daleko, cesta na celý den.
6. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak se srazíkem fakt nevím. Teď toho máme požehnaně a nestíháme, ale když by to vyšlo, tak bychom jeli určo.
7. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Já souhlas s Puzzi, trasa Praha - Brno ... někde rozhranní Vysočina a východní Čechy ... snad něco najdeme vhodného ... vždycky to bude mít někdo daleko, že jo ...
7. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky, jestli budete mít čas, tak jsem našla stránku s penziony vhodnými pro pobyty s dětmi, je to rozdělený podle oblastí, tak koukněte, jestli se vám tam bude něco líbit: http://ubytovani.e-chalupy.cz/s-detmi/
7. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
nám by se líbila vysočina :grinning: ale souhlas i s Brnem.ale bylo by to dobrý na víkend..a mohli bychom sebou vzít i manžílky nebo jentak maminkovská jízda :wink:
7. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
třeba na třech studní je pěkně nebo velká losenice
7. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Já taky souhlas někde v místech kolem Vysočiny apod. Včera jsem už koukala na nějaké penzionky v těhle končinách, ale nic šmrncovního jsem v rychlosti neobjevila. Jdu omrknout odkaz od Marty.

Cvachni, a neznáš v těch místech nějaký vhodný penzionek nebo místo, kam bysme se s prťaty vešly?
7. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
třeba na ty tři studně
7. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
ale můžu se poptat kamarádů,na jiná místa vhodná s dětmi.a pak dám vědět..je tu plno krásných míst pro děti.
7. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
ale moje sestra tam byla se školou a říkala,že moc pěkný místo,jen tam prý straší :grinning: :grinning: to jsem se málem počůrala smíchy :grinning: a směju se ještě teď :grinning: a kousek od tama cca 15km je pěkný aqvapark.
7. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.